Kararsızım ne olur yardım edin:((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve EMA tarafından 26 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : EMA
  1. EMA

EMA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben yaklaşık 8 aydır evli bir bayanım.Eşimle ara ara tartışmalı giden bir evliliğimiz vardı.Tartışmalarımızı hiç çözemeyip birbirimize sarılıp geçiyordukBende salak gibi beni sevdiğini zannediyordum..Ama zamanla aramızda maddi problemler olmaya başladı.Annesi dul bir bayan ve şehir dışında.Ona para yetmemeye başladı ve bu bizi sıkıntıya soktu.Benim maaşımı beğenmedi,benim masraflarım çok gelmeye başladı.Annesi bu arada hep doldurdu. O da oldugu gibi kendi fikriymiş gibi bana uygulatmaya çalıştı.Ben de1-2 3 te sinirlendim,bağırdım,çağırdım..

En son 1 ay önce ablamlar bize gelicekti ki evlendiğimden beri bize ikinci gelişleri olucaktı.O gece evden gitmaya kalktı.Bütün gün temizlik yemek hazırlamıstım oysakı:KK43: O sinirle bende cıktım ablamlara gittim.Durumu anlattım.Onlarda kaldım.Benı ertesi gün aradı son kez konusalım dedi ve bosanmak ıstedıgını soyledı.Şok oldum.Depresyona gırdım.Ilaclara basladım.

Bu arada benı aramadı.Sonra ben bır muddet sonra eve dondum.Çık eve ben kalıcam dedım.Çıkmadı.Bırlıkte kaldık ama ıkı yabancı modunda.Konusmak ısteyınce ebn senı bosanmaya hazırlamk ıcın kalıyorum dedı.Cıldırdım yıen evden kovdum bu sefer gıttı.

Sonra ben aradım.Konuşalım dıye.Geldi sartlarını sıralamaya basladı.(Bu arada butun yapılanlar cadı kayınvalıde ve ezik oğlu yüzündendir) HEpsıne tamam dedım sırf keske demeyım dıye.Sende hıcbır sey degısmemıs dedı.Ben yarın avukatla goruscem dedı.

Avukatla degıl ablamla gorustu.Abuk sabuk ıkımızın arasında sır olan seylerı bıle anlatmıs.Kızınızı hıc tanımıyorsunuz dıye.

Şimdi aynı evde kalıyoruz.Konusalım deyınce baslıo sıkayete.Ben bır sey deyınce bosanalım dıo.Aksam yıne konusalım dedı.Bu sefer ben konusmayalım dedım.Cuma izin alıp avukata gıdıcem dedı.Ya şartlarını kabul edıcem ya da bosanıcakmıs.Ah ne severek evlenmıstım,hıc kımse evlenmeden tanıınmıyor.Bana akıl verın kızlar ne olur?

2. 26 Ağustos 2010
  3. TALEM

TALEM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Eşin hangi konulardan şikayetçi?

4. 26 Ağustos 2010
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.531
    Ödül Puanları:
    363
    Ne şartı ayol?
    Şartla kuralla evlilik olurmuş?akannehir
    Kendisi annesinin egemenliğinden kurtulsun önce!:mymeka:
    Prim vermeyin arkadaşım,ezdirmeyin kendinizi..:teselli:

6. 26 Ağustos 2010
  7. tarif

tarif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    niye tartışıyorsunuz?
    boşanmamak için ne şartı öne sürüyor?
    niye boşanma noktasına gelince bu kadar geriliyorsunuz?
    hepsi muamma.
    önemli olan sizin ne istediğiniz. boşanmak istemiyorsanız, oturup ne istiyor, niye istiyor anlamaya çalışmanız lazım. kabahatiniz yoksa, mutlu da değilseniz yol yakınken dönün. ama maddi nedenler tek başına yeterli değil bence. sonradan düzeliyor maddiyat. ilk zamanlar borç harç evlenirken oluyor ister istemez..

8. 26 Ağustos 2010
  9. bahar07

bahar07 duru'm güzel kızım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    vallahı okuyunca cok sınrılendım ..ne demek ıkıde bırde bosanalım dıyo...kımkı o ..senı bunla tehtıt edıyo...nıye onun kuralalrına boyun egıceksın...senın hıcmı kuralaların yok..zırt pırt bosarım bosarım...ne demek ya...ben sneın yeırnde olsan bosarsan bosa derım ..ve cıkar gıderım.. oyle bırıyle hala evle kalmak ıstemenın bı acıklamaısı vardır emınım...ALLAH yardımcın olsun

10. 26 Ağustos 2010
  11. EMA

EMA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben babamla çalışıyorum.Maaşımı az buluyor.Babama utanmadan maaşımı sormuş.Ben para saklıyomusum ondan.

Annesıyle daha cok ılgılenmem.Daha cok telefon etmem gerektıgı.Ailemde annesıyle daha fazla ılgılenıcekmıs.

yuzde 90 para bazlı ve aıleme cephe almıs durumda.Baska bır sehırde oturcakmısız.Ailemi ayda 1 görücekmısım.

Bu arada dugunde takılan altınlar yok.Saklıyo:KK43: Anlamama ragmen soylemedım hıc.ARAMAZIDAKI SEVIYE FARKI.

Şimde eve gelip gıdıyo ama dısarıda yemek yıyo.Bır otel edasında.Otelın parasını dusunuyordur emınım.Bunca suclamadan sıkayetten sonra bır de benden butun kurallarına uymamamı vbeklıyo:KK43:

12. 26 Ağustos 2010
  13. EMA

EMA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    O kadar kötü durumdayım kı.Insan ışin içindeyken objektıf bakamıyor durumlara.1 ay oncekı adam o degıl sankı.Annesının bırebır laflarıyla hareket edıyor.

Suçlu gıbı sartlarını kabul etmek ıstemıyorum.Ama bosanmaya da hazır degılım:KK43:(

Evde kalmıyım mı sızce ? Eve de alıştım:KK43: Daha herseyım yenı..Mutfagıma evıme bıle doyamadım:KK43: Ay ne zor kadınlar herseye baglanıo işte:KK43:

14. 26 Ağustos 2010
  15. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    Kira kontratı falan mı imzalıyorsunuz evlilik mi yaşıyorsunuz?
    Ne şartları? Şsrtlara bak hemde..
    Aileni ayda 1 görecekmişin. sırf bu şart yüzünden bile ben onu koyarım kapıya haddini bil diye.

16. 26 Ağustos 2010
  17. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.531
    Ödül Puanları:
    363
    Size güvenmeyen adamın yanında ne işiniz var?
    Babanız ne kadar üzülmüştür kimbilir..
    Kendi annesiyle ilgilenin o sizinkileri tanımasın,tabii başka emri var mıymış?
    Altınları saklamak da ne demek?
    Çok kötü niyetli bir eşiniz var çoook..

18. 26 Ağustos 2010
  19. bahar07

bahar07 duru'm güzel kızım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bak sen baska derdı varmıymıs...ya sınır oluyorum ..ne kadar hoslaırna gıdıyor eslerını aılelerıyle gorusturmemek..ne anlıyorlar ....ben kenıd fıkrımı soyleyeyeım.. bu skeıdle ne kadar mutlu olucaksın kenıdnı bı dınle aılenı ayda 1 gordun dıyelım ....otekıd eıdkelrınıde yaptın ne kadr mutlu olucaksın....ne kıymetlı anaıs varmıs...sen en ıyısı ona dedı ...az daha gıdıp anasını emsın ..buyusun sonra evlensın.....