kararsızım. normal mi? sez mi?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve pinkaya87 tarafından 2 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : pinkaya87
  1. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar...

ben bu hamileliğimden önce dış gebelik geçiridim. sezeryan tarzı bir ameliyat oldum.

şimdi 36 haftalık hamileyim doktorum normal doğum yapabilirsin diyor ama vucudumun her yeri çatladı 9 kilo almama rağmen şuan 61 kilodayım. benim sorunum. zeten ameliyat yaram var bari bikini bölgem normal kalsın düşüncesindeyim ve sezeryan geçiyor aklımdan sizce ne yapmalıyım? biraz karıştırdım ama kusura bakmayın.kafamçokkarıştı

2. 2 Ağustos 2010
  3. tacsizprenses

tacsizprenses Bir DiLeK TutTuMmm (: Üye

Beğenildi:
    244
    Ödül Puanları:
    353
    Günaydın..

Normal doğum sanırım bebek için de sizin için de çok daha sağlıklı..Eğer amelyat bölgenize herhangi bir zarar vermiyor ise normal doğum çok çok daha sağlıklı..Ki zaten doktorlar da bunu tavsiye ediyor..Normal doğumda sadece doğum anında çekersiniz bir hafta sürmez sorun olmaz ise ama sezeryanda bir kaç ay sürüyor ve daha çok dikkat etmeniz gerekiyor dikişiler olduğu için..

4. 2 Ağustos 2010
  5. supreme

supreme Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım öncelikle hayırlı doğumlar, bende kararsızım acaba normal doğurabilirmiyim diye kendime sorup duruyorum ama beni yıllardır tanıyan doktorum sezeryan yapmalısın çatıların çok dar diyo. en iyisini doktorun bilir bence, doktoruna sor o seni hangisinin daha sağlıklı ve senin için daha faydalı olucağına ikna edicektir.