Kararsızım yardım edin:(((

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve dilxsxad53 tarafından 16 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Aralık 2008
    Konu Sahibi : dilxsxad53
  1. dilxsxad53

dilxsxad53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    mrb kızlar nerden başlıyım bilmiyrm eşim bana begenmıyosan git dedi ve bunu daha önceden de sölemıştı ben sabrettim ama artık dayanamıyrm bugün yine aynı şeyi söledi ve ben bu sefer gitmek istiyrm ama gidersem bi daha gelmem buna cesaretim yok evliligimin bitmesini istemıyorum ama artık gururumuda ayaklar altına almak istemıyrm.Kavgamızın başlama sebebini şöle anlatayım dügünümüzde takılan altınlarla kayınpederim ev alalım peşinatı olsun dedi ama bu evin taksıtleri kayınpederim tarafından ödenecegi için ortak olucak bende istemedim böle bişeyi kötü zamanımızda kullanırız dedim.Şimdi benim üniversitede aldıgım ögrenım bursundan dolayı ödeme emri gelmış cumaya kadar ödenmezse haciz olcakmış bende eşime altınlardan ödeyelım dedim kabul etmedi bi kısmını altınlarla ödeyelım bi kısmını baban ödesin dedi babamın şuan onu ödiyebilecek durumu yok ama bunuda biliyo eşim zaten öyle bi durumu olsa hemen öderdi.bundan dolayı tartıştık ve birbirimizi kırıcak sözler söledik en sonunda da begenmıyosan çek git dedi ve ben şimdi napcamı bilmiyrm çok kötüyüm gitmek istiyrm ama cesaretim yok bana akıl verin kızlar lütfen çok ihtiyacım var

2. 16 Aralık 2008
  3. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    ne kadarda çabuk çek git diyebiliyor ya ne bu çocuk oyuncağımı allah aşkına...

4. 16 Aralık 2008
  5. EU1

EU1 Guest

canim tabi ki evden gitmeyi dusunme,
    yerinde olsam altinlarla borcu oderdim,

o altinlarin yarisi zaten senin,
    taki seti filan alindiysa onlar da senin zaten,
    erkege taki seti, bilezik alinmaz herhalde.

6. 16 Aralık 2008
  7. dilxsxad53

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    daha önce sölediginde gitmedim ya o yüzden bu kadar rahat heralde ona ders olsun istiyorum ama bu sefer işler iice sarpa sarıcak die korkuyrm

8. 16 Aralık 2008
  9. EU3

EU3 Guest

eşinin çek git demesi tabiki çok yanlış bunu bu kadar rahat dememeli ..ama sende diyorsunya çok kırıcı olduk diye demekki bam teline bastın agır birşey dedinki onu ,bunu söylemeye mecbur ettin canım .tabiki haklı görmüyorum eşini ama biraz sakinleş yuva kolay kurulmuyor .sakin kafa ile oturup konuşun emin bir çözüm yolu bulacaksınızdır .

10. 16 Aralık 2008
  11. dilxsxad53

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet kolay kurulmuyo ama daha önce sölediginde hep sabrettim buda ona alışkanlık yaptı sanırım off çok kararsızım

12. 16 Aralık 2008
  13. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    Peki o lafı söyleyecek kadar onu sinirlendiren nedir?Her defasında aynı sözcükleri haykıran bir insan neden bu kadar çileden çıkar.Ve seni nasıl bu kadar kolay gözden çıkarabilir?

14. 16 Aralık 2008
  15. gerekli

gerekli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım eşinin böyle demesi hoş değil tabi. Ama insanız sonuçta.. Bazen nefsimize uyup kötü sözler sarfedebiliyoruz. Karşıdakini tahrik edebiliyoruz. Olmasa iyi ama oluyor işte. Ben de MAVİGÜL e katılıyorum. Yuva kolay kurulmuyor. Böyle herşeyde çekilip gidilseydi ohooooo.... Kimilerimizin anneleri neler çekmiştir nelere katlanmıştır. Demiyorum ki ne yaparsa yapsın çek onu katlan.. Demek istediğim döver , söver ,içkisi , kumarı vs.. kötü alışkanlıkları vardır anlarım. Ama hepimiz insanız ve kızdığımız anda en iyimiz bile umulmayacak kadar çirkinleşebiliyor. En doğrusu konuşarak çözmek sorunları...

16. 16 Aralık 2008
  17. dilxsxad53

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben onu çileden çıkaracak bişey sölemedim ne hakaret ettim ne onu aşaladım sadece sinirlendiginde ne dedigini bilmiyor.beni bu kadar kolay gözden çıkarmasının sebebini bende anlayamıyrm az öncede dedigim gibi gitmiceme gövenıyo sanırım

18. 16 Aralık 2008
  19. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    pardon :uhm:babanız neden ödesin, onu anlamadım.........?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.