Kararsızım :( Yardım..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Yesim83 tarafından 30 Ocak 2009 başlatılmıştır.

30 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Yesim83
  1. Yesim83

Yesim83 2 Melek Annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Kizlar esim suan yurtdisinda , biz internet uzerinden gorusuyoruz. Yaklask bir haftadir gorusemedik.Bazi islerden dolayi ve hala gorusmuyoruz Cunku bebegin ssk ya kaydi yapilacakti. isyerinden 15 gundur vizite kagidi bekledim. Ben beklemeyelim baban gitsin alsin dedim. Yok onlar gonderecek diye beni bekletti gunlerce. Ben zaten gidip alacak durumda degilim. Cocugun sariligi yukselince benimde tepem atti. Cunku tahlil yapilmasi gerekiyormus. Hala kalkmis yarin gelicek diyor. Bende dinlemedim babasini yolladim isyerine, aldi geldi. Birazda esime telefonda bagirdim, sorumsuz falan diye. Aslinda sorumsuz biri degil ama acil durum farkinda degil. Ertesi gunde ssk mudurlugune gidip kayit yapilacakti. Kayinpederime ne olduysa artik midesi agriyormus gidemedi. Bende kendi annemi yolladim. Adam annem gidince gayet iyiydi, duzeldi yani. Sinir oldum, ogleden sonra tahlil icin hastaneye gittik. Hastalanip ssk mud. ne gidemeyen adam cocugu tasimak icin istiyor hale bak vermedim tabi. Esimde sabah aramisti. yarim agizla konustum. Bu sabahta ben aradim bebegin durumunu soylemek icin oda soguk konustu. Ay kafayi yicem hem beni sacma sapan insanlarla yasamak zorunda birakiyor hemde bu vizite kagidi olayi. Bilmiyorum. konusmak icimden gelmiyor. Ben mi fazla abartiyorum . Tavrimi devam ettirsemmi? yoksa arayip konussammi ? Arada kaldim. Kararsizim yani. :uhm:

2. 30 Ocak 2009
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    cok sinirlenmissin canm biraz sakinles..

4. 30 Ocak 2009
  5. batuhanim

batuhanim 1 prens 1 prenses annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    biraz sakinles
    ve esinle konus durumu anlat
    uzaktan uzaga bir birnizi kirmayin
    inan sonradan toparlamasi dahada zor olur
    ne kendin üzül neden uzakta olan esini üz derim
    tabiki karar senin canim
    saglicakla kal

6. 30 Ocak 2009
  7. KalenderMesrepim

KalenderMesrepim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    154
    Ödül Puanları:
    153
    yazılarına denk geldim ve okudum esin ne zamnadır yok??
    ne zaman gelecek ??
    ne isyapıyor??
    ve de neden kendi ailenle kalmana müsaade etmiyor
    merak ettim cnm??

8. 30 Ocak 2009
  9. Yesim83

Yesim83 2 Melek Annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Esim Gemi insaa muh., ben aslinda annemlerde kaliyordum. Ama kendi evime gecmek istedim. Bizimkiler sirayla kalir diye dusunuyordum. Annem kardesim filan. Onlarda uzakta uzun sure kalamiyorlar. Su an annem gelince zaten suratlari dusuyor gorsen ortamda bi gerginlik oluyor. Bende gittim yurtdisina esimle ilk basta ama orda aserdim ve yiyemedim ordaki yemekleri, bebegi dusururum diye geldim. gelmekle kalmadim salak gibi esimin ailesini yanina gittim. onceden iyi olmayan bi gecmisimiz vardi zaten. ben aradaki buzlar erisin filan diye gittim onlarin yanina. aradigimi bulamadim acikcasi. Neyse ben agustosta turkiyeye geldim. Esim kasimda sadece 1 hafta gelip kaldi. martta gelicek gun sayiyorum ama bekleyince gecmiyor. Simdide onlada aramiz bozuk. ooffff yani biraz burnu surtsun diyorum ama ne biliyim yipranmakta istemiyorum arada kaldim

10. 30 Ocak 2009
  11. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    cok sınırlısın...
    sonucta iş haloldumu...ayrıca eşinede kızma olmuş zaten olan düzelmiyecek yada ...tamamıyle ...olumsuz olanda bır durum yok...
    bu yüzdende...eşinle aran acılmasın....
    bebgının saglıgı için endıselenmişin ama...sonucta ..her seyde yoluna gırmiş galıba...
    uzatmaya degmez...sakınleş guzel guzel konuş canım...

12. 30 Ocak 2009
  13. schnitCELL

schnitCELL £PİRELİ PİRELLİ GÜZELİ£ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım eşinin burnunu sürttüreyim derken,bir bakmışınki evliliğini sürttürmüşün...
    benim eşimde her daim yanımda değil,ama sanıyormusun ki kocan orda laylay loom...
    inan eşten,evden, üstelikte yeni doğmuş yavrusundan uzak olmak eminim çok zordur onun içinde...
    sen kayıtsız kaldığına bakma,zaten çoğu erkekte inan aynı...
    ben ne kadar tez canlıysam eşim o kadar arkadan yürümeyi tercih eder,sinir olmuyorum çünkü babamda,eniştelerimde hepsi aynı cinsten...
    kayınvalidenleri de çok düşünüpte yıpratma kendini,sen bebeğinle ilgilen çok çabuk büyüyorlar bence her anın keyfini çıkar ona bakarken...

14. 30 Ocak 2009
  15. Brave Capricorn

Brave Capricorn Şöyle yapsaydım böyle olmayacaktı diye bir şey yok Üye

Beğenildi:
    1.962
    Ödül Puanları:
    238
    Canım ya bu vizite kağıdı faxlada eline ulaştırabilirlerdi.. Neden birinin gidip alması gerekiyordu ki...:uhm: acaba benmi yanlış okudum sen ilgilenseydin telefonla görüşüp fax isteseydin... Bence senin biraz sinirlerin bozulmuş eşin uzakta bu kolay değil helede bir çocuk var..

16. 30 Ocak 2009
  17. kayınbabanıza BABASINI YOLLADIM ve baska bir yerde de ADAM birden düzeldi derken ADAM diye hitap etmeniz hoş değil bence..eşiniz sizin babanıza ADAM dese hak etmiş olursunuz.tatlı dil yılanı deliğinden cıkarıyormuş bence siz olayı doğru bi şekilde ifade edememişsinizdir ifadeleriniz burda da bozuk cünkü..

18. 30 Ocak 2009
  19. çiçek64

çiçek64 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    canım bence sen konuş eşinle düzgünce git annenlerde bekle eşini bu şekilde iyice sinir olacaksın eşin gelesiye kadar.