Kararszlara karar verdirmek iin;

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve zayca tarafından 17 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

17 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : zayca
  1. zayca

zayca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb arkadaşlar.Burun emlıyatı konusunda o kadar konu açtımkı.Genede tam net bır cevap Alamadım.Doktor seçiminde bir türlü karar veremıyorum.Emınımkı bu Konuda Tek değilim.Çoğu kişi var bu forumda Doktor konusunda karar veremeyen ve hala endişeleri olan.Burdan amelıyat olmuş arkadaslara seslenıorum.Resimli olarak görürsek emınımkı içimiz daha rahat bır şekılde karar verıcez.Evet buna benzer bı konu daha açılmışdı fakat konu amacından sapmş.Sadece bı kaç arkadas resımlerını koymş onun harıcınde farklı farklı konuşmalar olmuş.Neyse daha fazla uzun yazıp sıkıcı hale getırmeyım :sm_confused: Simdi sizden tek bır rıcam var eğer burada resımlerını paylaşmak ısteyenler varsa Örnegın ; Öncesi ve Sonrası Resmlerini ekleyıp sonra , Su doktora , Su Fiyata Su Hastanede , Kapalı yada açık teknıkle oldugunu yazarsa gercekden o kadar faydalı olurkı bu konudan herkes yararlanıp daha saglıklı kararlar verebılır.Resimlerini koymak ıstemeyenler sadece burunlarından ıtıbaren kesıp koyarlarsa ınanın o da çok faydalı olur.Ben burada hem kendıme hemde benım gıbı kararsız arkadaşlara daha saglıklı karar veremelerı için sizden rıca edıyorum. :enbuyukkk:

2. 18 Mayıs 2009
  3. zayca

zayca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya arkadaslar bu kadar zormu yardımcı olmak.

4. 19 Mayıs 2009
  5. mystery86

mystery86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım 4 gün önce ameliyat oldum.ameliyat olmayı çok istiyorum ama bi o kadar da kararsızdım çok araştırdım.ve sonunda barış çakırda karar kıldım çünkü yaptığı burunlar o kadar doğaldıkii anlatamam benim istediğim de buyduu!!! memorial hastanesinde oldum ve bir gece kaldım kapalı teknıkle oldum tampon bile yok çok şaşırdımkaydirigubbakcemile2nefes koku hiç problem yaşamadımkaydirigubbakcemile3 morluğum bile yok sadece biraz şişlik o da kalmadı artık:eek:şimdi sıra alçı çıkınca nasıl bi burnum olmuş onu merak ediyorum ve çok heyecanlıyım doktorum o kadar içime sindiki burnumun da süper olucağını biliyorumsüprizzzzzfotoğrafa gelince arkadai listemdekilerin hepsi barış çakıra oldu ve barış çakır 1 numara diyebiliirim canımsüprizzzzzsüprizzzzzsüprizzzzz

6. 20 Mayıs 2009
  7. zayca

zayca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım malesefe ben ankaradayım:KK43::KK43:( ısterdım barış çakıra olmayı

8. 20 Mayıs 2009
  9. siss

siss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mystery86 canım barış bey genelde açık teknikle yapıyor?sanırım senin burnun fazla sorunlu değildi(öyle mi?)

geçmiş olsun!umarım mutlu edici bi sonuç yaşarsın!

10. 21 Mayıs 2009
  11. mystery86

mystery86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bana göre sorunluydu ama demekki fazla sorunlu değilmiş:eek: umarım mutlu edici bi sonuç alırımsüprizzzzzsüprizzzzz

12. 22 Mayıs 2009
  13. twetty84

twetty84 Sevmekten kim usanır... Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    14 mayısta Dr Sinan Şakrak 'a açık teknikle genel anesteziyle 46 dk süren bir ameliyat oldum , burnuma kauçuk boru yerleştirilmişti, tampon ypktu ameliyattan sonra çok rahat nefes alabiliyordum, ikinci günden itibarenmorluk ve şişliklerim olmaya başladı bugün 8.gün. ufacık morluklarım kaldı çok şükür herşey çok güzel gidiyor şimdilik :nazar:

14. 22 Mayıs 2009
  15. kucukask

kucukask Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım merhaba bende Adanada özel ortadoğu hastanesinde Oprt.Dr. Sadık KARAKAYA' ya 13 mayıs çarşamba günü oldum genel anezteziyle. 1gün hastanede kaldım. kişiye göre değişiyor bende şişlik ve morluklar çok oldu ama geçti çok şükür sadece biraz biraz kaldı. Burnuma küçük tamponlar koyuldu çok memnun kaldım burnumun görüntüsü şimdiden hoşuma gitti bir süre sonra resimlerimi paylaşacağım öncesi ve sonrası diye. Gerçekten iyi araştırmak lazım ve ne istediğnii doktora iyice anlatmalısın.İnşallah herşey istediğin gibi olur canım. a.s.

16. 22 Mayıs 2009
  17. rose__moon

rose__moon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yaaa kıslarrrrrrrrr kesinlikleeeee
    Yaptırma durumunuz varsaa sadece korkunuzz varsaaa,, kesınlıkle estetık yaptırın ,, hiç onlar eskıden mış acıı vs vs ben Prof Dr. ısmail Ermişe oldumm ,, bırazcııkkk tamponlar cıkarken sızladı garıp bıışıydı fakat acı değildi.

Burnumla ilgi şikayetim çok değildi ama şimdi okka gıbı mutluyum, vedee kesinlikle ilerde botoks vs baska esetıkı işlemlerde yaptırcam acı felan kesınlıkle yok : )))

Korkunun daha da guzel olmaya zararı yok --bu söz şu demek - korkuyorsanda yaptır,işin sonunda daha mutlu olacagın bır burun olucak : ))

18. 22 Mayıs 2009
  19. zayca

zayca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saolun kızlar ya böle anlatarak heycanımıda gıderıosunuz pztsı amelıyata gırıyorum dualarınızı esirgemeyen benden :KK43: