Karboksiterapi yaptırıyorum 4.senasım bitti. Şaşkınım

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve uzmanhayel tarafından 3 Nisan 2010 başlatılmıştır.

3 Nisan 2010
    Konu Sahibi : uzmanhayel
  1. uzmanhayel

uzmanhayel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Üç hafta önce selilütlerim, çatlaklarım, sarkmalarım ve popo düşüklüğüm için karboksi yaptırmaya başladım. Doktor 5-6 seanstan sonra gözle görülür değişiklik olcağını söylemişti, ilk hafta üç seans yaptık, ertesi hafta dördüncü seansı yaptıktan sonra beşinci seans için randevulaştık, adet olduğunda yapılmıyormuş karboksi, şansıma beşinci seansı yaptıracağım günden bir gün evvel adet oldum, randevum iptal oldu. Bu arada doktor yürüyüşüne ve protein almana devam et, şimdi en şiş ve kötü dönemdesin, kilo olarak da iki üç kilo fazla çıkarsın demişti. Cidden durum daha da berbat oluyordu, her yerim morluk içinde ve selilütlerim daha belirgin hale gelmiş, hiç bir düzelme olmadığı gibi daha da kötü olmuştu, sonra aradan iki gün geçti aynaya bir baktım şok oldum, sanki küçük bir mucize olmuştu. Şişliklerim inmiş, çatlaklarım hafiflemiş, selilütlerim gözle görülür oranda kaybolmuştu. Bugünde beşinci seans için sözleşmiştik doktorum rahatsızlanmış iptal oldu, beşinci seansı sabırsızlıkla bekliyorum. Bu arada göğüslerime de yapacak. %100 garanti verdiğinde inanmamıştım. Durum şimdiden bile çok daha iyi. Kesinlikle tavsiye ederim.hihoyyyt

2. 3 Nisan 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    annemde kolları ve karnı için gitmişti ama bi etkisi olmadı mezoterapiyede gidiyordu aynı anda umarım sizde kalıcı etkisi olur

4. 3 Nisan 2010
  5. uzmanhayel

uzmanhayel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Zayıflamak isteyenler için etkili olacağını düşünmüyorum, sonra eski hallerine dönüyorlar, yani dikkat etmeleri gerekiyor. Ama o kadar uğraştıktan sonra yürüyüşüme devam ederim, aburcuburu kestim, et yemiyordum, protein eksikliğinden resmen sallanıyordum, şimdi et ve yumurta yer oldum, anlayacağınız beslenme şeklimi değiştirdim, yaşam tarzımı da.

6. 3 Nisan 2010
  7. jesesuzi

jesesuzi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    uzmanhayel bende çatlaklarım için yaptırmak istiyorum sen çok iyi şeyler yazmışın bazıları bi işe yaramadı diyo çok acıyo diyo ne yapacağımı bilmiyorum valla anlıcan bunalımdayım bide benim çatlakrım daha kırmızı doktoruna sorsan kesin tammaıyle geçiriyo mu :uhm:

8. 4 Nisan 2010
  9. uzmanhayel

uzmanhayel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım doktorum %100 garanti veriyor, benim asıl gitme nedenim selilütlerim ve sarkmalarımdı, artık çatlaklardan bile geçmiştim, dört seansta yol yol olan çatlaklarım çok azaldı, derim gerginleşti, toparlandı, yumuşacık olan etim sertleşti, dört seansım daha var, önceden umudum yoktu ama şimdi çok umutluyum, eşim bile değişime inanamadı. Ben hamileyken oluşmuştu selilütlerim ve çatlaklarım. Ama çatlak ki ne çatlak çift şeritli otoban gibiydi, zamanla rengi sedefleşti ama görüntü berbattı, hele selilütle bir araya gelince tam bir felaketti, benimkiler düzelmeye başladığına göre sizinkiler dünden düzelir. Acıya gelince herkesin ağrı eşiği farklıdır, ablam yaptırmaya çalışmış acıdan bırakmış, acımıyor dersem yalan söylerim düşünki bacağının üst bölgelerine ve popona onbeş yirmi tane novaljin vuruyorlar, ama emin ol iki üç iğneden sonra uyuşuyor sonralarında acıdan ziyade şişkinlik, dolgunluk hissediyorsun. Ben acıyı göze aldım, çünkü cidden durum çok vahimdi.
    Sizin çatlaklarınız kırmızı olduğuna göre demekki daha yeni, ben her değişiklik farkettiğimde yazacağım buraya, hemen yaptırma bekle ben bilgilendiririm ara ara, acele etme ama ben şu durumdan bile memnunum, geçen sene denize gittiğimde bacaklarımı ve popomu saklamak için yapmadığım kalmamıştı, şimdi gitsem çoğuna göre çok çok iyi durumdayımdırım.

10. 4 Nisan 2010
  11. jesesuzi

jesesuzi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    çok sağol canım ya içime su serptin umutla beklicem yazılarını inşallah sende tamamıyla istediğinni üsütnde sonuç alırsın kaydirigubbakcemile5

12. 4 Nisan 2010
  13. uzmanhayel

uzmanhayel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler canım. 5. seanstan itibaren göğüslerime de yapacak, bir de desteklemesi için Cake göğüs büyüten ve dikleştiren likit tavsiye etti, bakalım sonuçlar ne olacak :)

14. 9 Nisan 2010
  15. jesesuzi

jesesuzi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    hadi bakalım canım çok iiyi sonuçlar alacaksın inşşalllah :lepi:

16. 22 Nisan 2010
  17. lfbrls

lfbrls Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Benim bi arkadaşım ünlü bir klinikte karboksi LPG mezo yaptırmıştı. Hiç ama hiç bir işe yaramamıştı. Verdiğim paraya, çektiğim acıya ve vücudumda oluşan onca morluğa kesinlikle değmedi demişti...ohaoldumsmile

18. 28 Ağustos 2010
  19. ayselug

ayselug Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canımmm...
    uzun süre geçmiş aradan durumlar nasıl???
    bende düşünüyorumda olumunekankayizsmile