Kardeim Beyin tramvas geirip bilincini yitirdi

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve secemce tarafından 22 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : secemce
  1. secemce

secemce Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    lütfen acilen cevap yazarsanız sevinirim kardeşim 26 yaşında trafik kazası geçirdi 15 gün önce ve şuanda bilinci yerinde degil drları 6 ay sonra psikolojik tedaviye başlayın demişti ama şuanda acilen başlamanız gerekiyo demiş terapi görmesi ve ilaç tedavisi olması gerekiyomuş acaba bu kalıcımı lütfen böyle vakkalarda sonuçlar nasıl ceavap veriyo çok üzgünüz geri aklı saglıgına kavuşurmu kavuşursa bu nekadar sürer nasıl bir yol izlemeliyiz ne olur yardım edin

2. 22 Temmuz 2009
  3. agresifimbellietmiyorum

agresifimbellietmiyorum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Allah yardımcınız olsun. Acil şifalar dilerim.
    Bir tanıdığımda olumlu sonuç aldılar tabi her iki durum ne kadar aynı bilmiyorum ama moralinizi yüksek tutun.

4. 22 Temmuz 2009
  5. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    canım bir tanıdığım düşme sonucu geçirmişti...Uzun bir süreden sonra eski haline döndü ama 1 yıl gibi bir süre terapileri devam etti ve doktorlar tedaviye en erken cvp veren hastalardan biri olduğunu söylediler yani bu süre uzayabilir..Kardeşin elini kolunu hareket ettirebiliyormu, tanıdığım sol tarafını çok az kullanabiliyordu terapi sırasında çok zorluyordu, çocuk gibi olmuştu hiçbirşeyi hatırlamıyordu...
    Allah sizin ve kardeşinin yardımcısı olsun canım...

6. 22 Temmuz 2009
  7. cybernuran

cybernuran just say YES <")))>< Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    aynen benim erkek kardeşimde yatta ayağı takıldı kafasını kamaranın merdivenine çarpmıştı ve beyin travması geçirmişti. hemen hemen aynı şeylerdi bizde yaşadık 15 gün tedavi oldu konuşamadı şoktaydı
    hiçbiryerini hareket ettiremiyordu günlerce konuşamadı çok dikkatli davranmak gerekiyor 15-20 gün sonra düzeldi şuanda gayet iyi Allah acil şifalar versin canım umarım en yakın zamanda düzelir.

8. 22 Temmuz 2009
  9. secemce

secemce Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    saolun arkadaşlar kardeşim hareket yetenegini kaybetmedi bizleri tanıyo ama hayali şeyler görüyo yani ne duysa onu kendince uyarlıyo yanında yatan ogluna yan odada yattıgını söylüyo tvde bişey duysun hanımına sen onun karısımısın diyo sonra biz böyle deyince ha tamam ozaman diyo yani inşallah iyleşir gibime geliyo allahın izni ile kendisi alanyada oturuyodu gataya sevk etmişler eşim akşam almaya gitti akşama burda olurlar hemen yatıracagız zaten hstneye inşallah olumlu tepki verir 2 yaşında oglu var çok üzülüyoz bol bol dua ediyom hayırlısıyla inşallah saglıgına kavuşur

10. 23 Temmuz 2009
  11. _laylaylom_

_laylaylom_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    çok geçmiş olsun...Allah acil şifalar versin....hastaneyede hemen yatması iyi olmuş...her hastalığın en iyi tedavisi başda erken teşhis ve tedaviye hemen başlamakdır....Allah yavrusuna ve size bağışlasın kardeşinizi...

12. 23 Temmuz 2009
  13. EU3

EU3 Guest

Çokk geçmiş olsun.Rabbim acil şifalar versin tez zamanda inşallahhh

14. 23 Temmuz 2009
  15. secemce

secemce Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    malesef arkadaşlar iyi haberler vermek isterdim ama sorun psikolojik degilmiş hidrosefali yani tramva sonucu beyindeki damarlarda genişleme yapmış omuriliginden su alacaklar belli aralıklarla sonrada şant denilen bi parça yerleştirecekler beynine nasıl olcak bilemiyorum inşallah tedaviye yanır verirde bununla kurtulur

16. 23 Temmuz 2009
  17. gonulll

gonulll Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.276
    Ödül Puanları:
    163
    Allahım acıl sıfalar versın canım.
    inşallah bır an once eskı halıne doner..
    cok gecmıs olsun...

18. 28 Temmuz 2009
  19. vhs

vhs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kıyamam sana cok zordur bilirim hastalık Allah sifa versin coook gecmiş olsun