kardeşim beni delirtti!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Metaphora tarafından 28 Mart 2010 başlatılmıştır.

28 Mart 2010
    Konu Sahibi : Metaphora
  1. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar biliyosunuz bugün derbi maç vardı,arkadaşımla plan yaptık formalarımızı şapkalarımızı takalım maçı izlemeye gidelim diye,bayrağımızı arabaya çekelim dedik falan eve bir geldim formam şapkam bayrağım hiçbişey ortada yok :1shok::1shok::1shok::1shok:

aradım taradım bulamadım heralde bi yere kaldırdım bulamıyorum diye düşündüm,moralim bozuldu çıkmadım maçı evde izledik

maç bitti ortanca kardeşim eve geldi;meğer ortanca kardeşim arkadaşıyla eve gelmiş sonra plan yapmışlar maça gidelim diye,kardeşimin arkadaşı benim formam yok demiş buda almış benim formamı şapkamı bayrağımı ne varsa artık çocuğa giydirmiş takıştırmış!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yüzsüzlüğe bakarmısınız ya üstelik bu çocuğu benim odama da soktu diye düşünüyorum ki benim en çıldırdığım şeydir 24 saat odam kitlidir annem kızıyo diye arada kitlemiyorum,ya ben bazen iç çamaşırlarımı kalorifere asıyorum kızlar eğer öyle görseydi çocuk ne olurdu düşünsenize!!!!!!

üstelik o formanın bende anıları var kaç yıllık forma,paha biçilemez yani en değerlim diyebilirim,onu çocuğa giydirmiş ya kimbilir ne biçim terlemiştir çocuk üstelik forma bu gece çocukta kaldı,belki içmiştir üstüne kusmuştur ben o formayı bir daha giyemem:gitme::gitme:

çok sakin bir insanım normalde ama kardeşime girişesim var acayip sinirliyim!!

ha tamam bir formadır yenisini alırsın olur biter diyeceksiniz ama öyle değil işte hem kardeşimin bana kendimi değersiz hissettirmesi,saygısız davranması sorunum hemde formanın manevi değeri var.

sinirden gittim msnini arkadaşlk sitelerindeki profilini ele geçirdim birdaha da vermiycem -ki kendisi çok düşkündür böyle şeylere.

ay ben nasıl sakinleşicem yaa!!Çok üzgünüm çoookalsanaalsanasmilemafoldumben

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Mart 2010
  2. 28 Mart 2010
  3. sampuan

sampuan umutsuz vaka... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    :gitme:

4. 28 Mart 2010
  5. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Nolucak canım..Erkekler o kadar ince düşünmezler,kızlar bayanssulusmilegibi..
    Değersizlikle filan da ilgisi yok..Belki ablasın nazı geçiyor sana diye yapmıştır..
    Hem kirlenmek güzeldir.şakkıdı.ne var ki at makineye yıkansın..yerimseniben
    kardeşinden daha mı değerli bir forma..
    :eek:lmaz:

6. 28 Mart 2010
  7. Metaphora

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    20 yaşıma gircem üniversite öğrencisiyim kardeşim 15 yaşında,maça reşit olmayanlarda girebiliyor en azından istanbulda böyle.

ya bu bir forma olmayabilirdide,bir kalem bir çiçekte olabilirdi,

size şöyle örnek veriyim,diyelimki çok sevdiğiniz bir arkadaşınız Allah korusun öldü,onun bir tişörtünü aldınız,bir kutuya özenle sakladınız,birgün eve bir geldiniz temizlik yapan kadın,anneniz kimse artık temizlik bezi olarak kullanıyor yeri camı kapıyı siliyor,etkilenmezmisiniz bundan,yada ''amaaan zaten markası mangoydu gider aynısını alırım'' diyebilirmisiniz,

benimkide o hesap.

o forma bana birdaha görmeyeceğim birinden hediye,o formada arkadaşlıklarımla aşklarımla babamla anılarım var,normalde bana yaptıramayacakları şeyleri maçta iddaya girip yaptırdılar yada ben yaptırdım,o formada yaşanmışlıklar var,yani tarihi eser gibi forma mübarek

yani nasıl anlatabilirim bunu bilmiyorum ama arabamı çizseler bu kadar sinirlenmezdim,

kardeşim çocuğu odama sokmaz tek girer kapıyı kapatır ama ''aman sakın girme bura ablamın odası'' da demez,yani çocuk bilmeden aniden dalsa odama görcek özel şeylerimi.

8. 29 Mart 2010
  9. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    neyse ya gidemediğin iyi olmuş bence zaten yenildik:KK43:( gerçi hangi takımı tutuyorsun bilmiyorum ama benim açımdan iyi olmuş:))

10. 29 Mart 2010
  11. Metaphora

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    galatasaray canım :)

sorma ya arkadaşlarım fenerli,geyik konusu oldum ama iyi eğlendik,birde dışarda olsak neler yaparlardı kimbilir bana:)

12. 29 Mart 2010
  13. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben olsam ben de kızardım açıkcası.... kıyameti koparırdım.... çok ayıp bişey yaptığı.... özel bi eşya sonuçta....

14. 29 Mart 2010
  15. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    128
    Ödül Puanları:
    153
    ayy yolarım vallaaa nickdaş..alsanaalsanasmile ama sen benim gazıma gelme çünkü ben tek çocuğum :ecrin_bebek: ve bu tür şeylerde normal olarak kardeşi olanlardan çok daha hassasım. ergenliğimde odadaki tek bişeyin yeri değişti diye evi anamın başına yıktığımı bilirim. sempatiksalakcinni yerinde olsam onun anlayabileceği şekilde bir benzerini ona yapardım, acı bir hatırası kalsın aklında bi daha aynı şeyi yapamasın. geri dönme ama... (çok gaddarım yav akannehir )

16. 29 Mart 2010
  17. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Kızmışsın ama yapıcak bir şey yok....
    Olan olmuş..

18. 29 Mart 2010
  19. fatosbrn

fatosbrn öcükle böcük:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    bence bunun yaşla pek alakası yok
    bende çok sinirlenirdim açıkçası
    hem planımı bozmasına hemde bana sormadan eşyamı almasına hemde başka birisine vermesine
    bende yolmasam bile o aşamaya gelirdim şahsendelikafadulden
    tabi sen yinede yolma konuş bir daha olmasın en azından