kardeşim diyen erkek??

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve periprensesi tarafından 28 Kasım 2009 başlatılmıştır.

28 Kasım 2009
    Konu Sahibi : periprensesi
  1. periprensesi

periprensesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bana da yardım etseniz...

bana yakın bir arkadasım var... bir ara yakınlasıyorduk olmadı simdi" bacım, kankam, canım arkadasım " diyip duruyor, cok tatlıymısım cok sirinmisim, onunla ilgilenmem cok hosuna gidiyormus - bu aralar biraz hasta- naz yapıyorum kapris yapıyorum surat asıyorum hepsini cekiyor iltifat ediyor, arada konusuyoruz, sürekli ilgi istiyor ama hep canım kardesim, arkadasım diyip duruyor...

güzel giyinirim parfüm sıkarım- deli oluyor bilegimi koklayıp duruyor bana dokunmasına asla izin vermiyorum sadece elini sıkıyorum- isve yaparım cilve yaparım zaten o da cok seviyor boyle olmamı...

ama ne olcak böyle yaa, kardes falan degiliz biz, nasıl anlasa??

2. 28 Kasım 2009
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

yapma ya

burnu pinokyo gibi uzun mu bu arkadaşın uzaktan uzaktan bileğini koklayabiliyor:nazar:

sen misin yoksa pinokyo şakkıdı

4. 28 Kasım 2009
  5. feen

feen Sporcu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    yas kac kuzum, allah askına?

6. 28 Kasım 2009
  7. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    walla benim böyle erkek arkadasım çoktu bı zamanlar..
    gercekten kardesim gibi gördüğüm sevdiğim..
    bir kızdan farksizlardi benim için bende onlar için bir erkekten farksizdim..
    aynı yatakta bile yatmisligim vardır..
    ama asla asla asla bir kere bile aklımın kenarından ucundan farklı bir düşünce gecmemistir,aynı sekilde onlarında..zaten öyle bir düşünceyi asla geciremezdim,ha abim hakkında dusunmusum ha onlar için benim gözümde ayniydi..aynı sekilde mide bulandırici olurdu öyle bir düşünce..
    tabii bu dediklerim onlar icinde geçerli..

yani seni gercekten kardesi gibi görüyor olabilir..

ya açık ve net konusucaksin ya da sen de onu oyle görmeye calisicaksin..
    konuşup kaybetmekte var tabii..

ben senin yerinde olsam ama konusurdum..
    veya mesafe koyardim..

bir seyler hissettiğin bir insanla dost olamazsın..kimse olamaz..senin şahsına söylemiyorum yani..
    dost olabilmek için iki tarafında hiç bir şey hissetmemesi lazım..

8. 28 Kasım 2009
  9. nazli_

nazli_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    okuyunca aklima eski gunlerrim geldi . bende boyle bir baslik acmisdim 2 -3 ay once. 1 aydirda sevgiliyiz. kardesim demesine sinir olurdum bana yakin olmak icin oyle solliyormus :1hug: ben ona 1.5 yildir asikdim ama soliyemiyordum oda 4 senedir. yanii kisacasi o cocuk seni seviyor . burdaa tecrubbe konusuyor. :)) bence seni kaybetmekten korktugu icinde soyleyemiyor.

Son düzenleme: 28 Kasım 2009
  10. 28 Kasım 2009
  11. EU2

EU2 Guest

kardeş ayağı döt ayakgamyoncuiremsu

12. 28 Kasım 2009
  13. periprensesi

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ilgilendigini ben de biliyorum tüm dertlerini anlatıyor yol istiyor sır veriyor ben bişi anlatmayınca sinirleniyor,ama bişi yapmıyor nadir arıyor, aradıgımda konusuyor yanına davet ediyor ama ben bir bahaneyle reddiyorum çünkü görüştügümüzde kardesim diyip duruyor... sinirim bozuluyor... ben de aramıyorum istiyorsa arasın.

nazlı senin nasıl oldu, nasıl acıldı sana... bir soylesen??

14. 28 Kasım 2009
  15. gonca2206

gonca2206 v for melinda Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    153
    Pekı senınle ılgılenen baŞkaları yok mu senı kıskanıyor mu nasıl tepkı verıyor

16. 29 Kasım 2009
  17. periprensesi

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    navb, medeni hayatın gereklerini yerine getiriyoruz el sıkısmak, karsılastıgımızda öpüşmek gibi... elini boynuma atmak, omzuma yatmak istediginde izin vermiyorum ben de sokulmuyorum...

biraz ara ver baskalarıyla cıkmaya basını dinle falan diyor bu arada ben de ööle yapıcam diyor...

ya ilgisi olsa gösterir arar degil mi...sürekli ilgi talep etmez, niye aramıyorsun diye söylenmez... ben ilgi verdikce ister tabii, çünkü erkek... bir süre hic aramadım sonra hastalık oldu aramak zorunda kaldım niye küstün dedi, özür diledi, sitem etti. "ben de canın isteseydi arardın" dedim. şimdi de aramıyorum aramayacağım.

18. 29 Kasım 2009
  19. nazli_

nazli_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    illk baslardaa o bana seni kardesim gibi goruyorum ve cok seviyorum diyordu tabiki bende ona kardesim giibi goruyorum seni diyordum. sonra gecen yil ben ondan cok hoslandim. :asigim: ama bunun karsiliksiz oldunu zann ettim. hatta bir ara aramiz limoni oldu benimm yuzumden. 3 ay konussmadik ve ben dayanamadimm bu sene ona mesaj atim Bayramı'nı kutladım ve barişdik .sonrada her gün telefonda konuşmaya basladik. mesajlaşdik ama ilk önce arkadaş gibi sonra kardeş lafini aramizdan kaldirdik . bir kaç gün sonrada bana seni biriyle gormeye katlanamam dedi bende dedimki niye kardes gibi gordiyin icinmi :) sonra bennden hoşlandigini soyledi 4 senedir beni seviyormuş ama bunu solerse ondan uzaklaşacagimi sanmiş. bu yüzdende kardeşim gibi görüyorum diyormuş.
    4 senedir bana kardeşiz diyen coçuk şimdi benim sevgilim. :asigim:yani bu kardes laflarina inanma. sana yakin olmak icin söliyor . ve sen ona biraz cesaret versen ondan hoşlandigini belli etsen belki o çocukda sana acilir.opuyorumnanaktan a.s.