Kardeşim ve nişanlısı ! Akıl verin ne yapmalıyım ?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve laylay tarafından 25 Ekim 2010 başlatılmıştır.

25 Ekim 2010
    Konu Sahibi : laylay
  1. laylay

laylay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    kizlar tikandim kaldim benimki durdu akla ihtiyacim var..Konu 34 yasinda 2.evliligine hazirlanan erkek kardesim ve nisanlisi olan kuzenim.gectigimiz yaz izine gittigimizde ilk defa gördügüm kuzen bizdeydi 10 günü beraber gecirdik delirmemek icin kendimi zor tuttum öncesinde telefonda falan konusuyorduk ama gördügüm kizla, telefonda konustugum kendini bana erkek gibi,agirbasli namuslu anlatan kiz bambaskaydi.10 gün boyunca karsimda hoppa,simarik afedersiniz ama sanki barkadini gibi bi kadinla gecirdim.Bizde cok modern bir aileyiz giyimimiz acik eglenmeyi severiz ama yerine zamanina göre heleki aile büyükleri yada enistelerin yaninda usturuplu hareket ederiz.bu kadin resmen geldi esimin kucagina oturdu:kedi:tek otursa iyi esime yilismalar afedersiniz sürtünmeler dokunmalar...ilk baslarda hic toz kondurmadim ta ki esim ve annem beni ayiltana kadar.kücük bebegim oldugu icin ben genelde cocugumla ilgileniyordum cogu zaman yanlarinda olamiyordum cünki.esim bana bu kadinin hareketleri hic normal degil kardesin görmüyormu hissetmiyormu nasil böyle bi kadini aileye sokacak dedi.esim bana ne zaman yakinlassa sarilsa gözünü bizden ayirmiyor gelip esime sokuluyor töbe yarabbim...akrabalar ziyarete gelincede gidiyor erkeklerle oturuyor yanimiza gelmiyor kahkahasindan evde durulmuyo o derece.daha sonrasinda kardesimle konusmayi denedim konusma tartismaya döndü ben sadece birbirinizi biraz daha taniyin acele etmeyin evlilik icin dedimki daha nisan olmamisti o zamanlar kardesim bana cephe aldi girdik birbirimize güya ben kadini kiskaniyormusumkaydirigubbakcemile3

• esimde bir daha o varken biz gitmiyelim diyor mesafe koydum ama cocuk basini yakacak gözgöre????:sinifsinif:

2. 25 Ekim 2010
  3. BuzlarUlkesi

BuzlarUlkesi aşkım oğlum ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    345
    Ödül Puanları:
    188
    ne diyecegimi bilemedim..ilk okurken belki siz pek hoslanmadiniz böyle görüyorsunuz diye yazacaktim ama esinizin bunu demesi bilmiyorum..acaba yasi cok m u kücük algilayamiyor mu yaptigi haraketleri?
    birde esimin kucagina oturmus demissiniz oturma derken mecazi anlamda yakin mi yoksa resmen kucagimi mi?

Son düzenleme: 25 Ekim 2010
  4. 25 Ekim 2010
  5. laylay

laylay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    resmen kucagina oturmus canim ya mecazi falan degil yani kadininda yasi 33 kücük sayilmaz yani.esim bunlari kardesimlede paylasmis cok cana yakin ondan siz yanlis anliyosunuz demis kardesim.Yani bende cana yakinim ama ilk kez tanistigim birinin kucagina oturcak kadar suurumu kaybetmedimkafamçokkarıştı birde akrabayiz ya kimseye anlatamiyorum ben utaniyorum burda yazdiklarim hicbisey digerlerini paylasamiyorumki...ohaoldumsmile

6. 25 Ekim 2010
  7. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    iyi valla yolmadın kadını:) fazla muattap olmayın diycem ama ailenin icinede giriyor.. kardesin kendi gorur insallah nasıl biri oldugunu

Son düzenleyen: Moderatör: 25 Ekim 2010
  8. 25 Ekim 2010
  9. laylay

laylay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    yolmadim evet karsima aldim konustum ama faydasiz belli bi yasa gelmis degismezki.insallah dedigin gibi olur...

10. 25 Ekim 2010
  11. Katreee

Katreee Rabbim sen bizi esirge! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    yuh terbiyesizliğe bak :S

bence kameraya çek :) kardeşin gözlerini açar belki, kolay gelsin canm ne diyim üzüldüm...

12. 25 Ekim 2010
  13. Bir_kadin

Bir_kadin kardelen Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    var var oyle terbiyesizler. Bende bir bayan arkadasimin evinde kalmistim zamaninda esimle nisanliydik o'da geldi. Bayan arkadasimin abisinin sozlusu aygir gibi bir kadin nisanlimin boynuna bir sarildi her yanindan gecisinde saclarina dokunmalar surtunmeler
    nisanlim suclu gibi bana bakti
    ev sahibi kadinda mahcup oldu en son sandalyenin altindan nisanlimin ayagini oksamis ayagiyla
    kalktik gittik arkadasimda abisine soyledi sozlun boyle boyle yapti diye
    kadinin aciklamasi ben onu kardesime benzettim ondan cok sevdim olmus

14. 25 Ekim 2010
  15. inci_tanesi

inci_tanesi Allah'a emanetsin kuzum Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    203
    Allah'ım ne günlere kaldık ya Rabbim. İnsanlar gün geçtikçe nasıl da bozuluyor. Allah ıslah etsin. İnşaallah kardeşinizin gözü çok geç olmadan açılır.

Son düzenleme: 25 Ekim 2010
  16. 25 Ekim 2010
  17. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    kardeşiniz kendi başını yakmakta kararlı ise sizden uzak tutmasını rica edin.

33 yaşında olsun isterse 23 hatta 13 aklı başında kimse yapmazzz.

18. 25 Ekim 2010
  19. laylay

laylay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    cok sagolun kizlar mesafeliyim simdi ama sürekli kafami kurcaliyodu ben asiri tepkimi veriyorum diye malesef bazi hemcinslerimiz bu tip kardesimin bu 2.basini yakmasi akillanmiycak bu gidisle bide telde nisanlim senden tirsiyo gönlünü al araya sogukluk girmesin demezmi dediginiz gibi yolmadigima sükretsin!!!