Kardeşimin sevgilisi ona çok karışıyor, ne olur bir bakın

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve kLeoPatRamM tarafından 16 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Kasım 2008
    Konu Sahibi : kLeoPatRamM
  1. kLeoPatRamM

kLeoPatRamM Guest

kızlar benım kardesım 16 yasında lise 2 ye gidio ve herseyını bana anlatır fakat buna ben bıle bı cözum bulamıyorum:1no2:2 yıllık bı sevgılısı war bırbırlerını sevıyorlar bellı oluyor ama cocuk kardesımı çok sıkıyor hıc bı yere gıtmesıne ızın vermıyor bazen cok ıyı bazen çok kötu çok kıskanç oluyor kardesım az önce bendeydı kocişimle dinledik onu gene çok agladı bende haliyle çok uzuldum :çok üzgünüm: ayrılsıın yazmayın ayrılmak ıstemıyor ve ıkısıde cıddı dusunyor aranızda bu sorunu yasayanlar warsa yazsın önerılerını beklıorum basınızı agrıttıysam özur dılerımmm:1no2:

2. 16 Kasım 2008
  3. Geveze

Geveze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Daha 16 yaşında ve lise çağında kardeşiniz.Duyguları şu an çok yoğun olabilir ama sonuçta kardeşiniz daha büyücek ve duyguları değişebilir.Şimdi en güzel çağında ise kendinin bu kadar kısıtlaması erkek arkadaşının bu çağlarını ağlamalarla sıkıntılarla geçirmesi hiç doğru değil.Bir abla olarak yapacağınız en ii şey bence ayrılmasını söylemek yada erkek arkadaşı ile görüşün onla bi konuşun bakalım ama derslerine kafa yoracağı bu yaşta yazık etmesin

4. 16 Kasım 2008
  5. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    canim benim kardesin daha cok kücük...
    onun simdi terk derdi dersleri ve gelecegi olmasi gerekir bence...
    ciddi bir iliski ve ciddi düsünmek icin cok kücük bence...
    hem onun düsünceleri daha cok degisecek...
    ilerde iskenceye dönüsecek bir evlilige simdiden lades demesin...
    asiri kiskanclik ve yasaklamalar felan bunlar kolay seyler degil...

6. 16 Kasım 2008
  7. kLeoPatRamM

kLeoPatRamM Guest

ne guzel yazmısın çok teseukkurler arkadsım kızlar sızlerınde böyle onerılerınızı beklıorum ......... ben cok konustum aslında çok ıyı bır cocuk sevdıgımden kısskanıyorum onu kımseyle paylasamadıgım ıcın dıyor...

8. 16 Kasım 2008
  9. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148

10. 16 Kasım 2008
  11. kLeoPatRamM

kLeoPatRamM Guest

12. 16 Kasım 2008
  13. kLeoPatRamM

kLeoPatRamM Guest

önerılerınız yok mu hıç:KK43:

14. 16 Kasım 2008
  15. canım kuzenim ortaokuldayken sevgilisiyle böyle bi durum yaşadı.bizde çok üzülüyorduk.ailesinin izin verdiği birşeye onun karışmasına çıldırıyorduk.biz ayrılması anlamında baskı yaptık bu büyük hataydı çünkü onu üzmekten başka hiçbirşeye yaramadı.taktik deiştirdik sonra. kuzenimle daha çok vakit geçirmeye başladık ağırlığımızı böyle koyduk.onu bilinçlendirdik yaşının ve yaşadığı durumun saçmalığının farkına varmasını sağladık . bence kardeşinizle daha fazla vakit geçirin.ona karışacak sevgiliden önce bir ailesi olduğunu hatırlatın.kardeşiniz sevgilisine eğitim ve ailesinin önceliğini hissettirmezse hem siz hem kardeşiniz üzülür. bu yaşlarına geri dönmeyecek şimdi onun gezme eğlenme genç kızlığının tadını çıkarma zamanı.biz başardık ayrılmadılar ama sevgilisi 180 derece deişti .şimdi sevgilisi askerde kuzenim üniverste öğrencisi ve sözlüler. kuzenim tek başına tatile gidebiliyor erkek arkadaşlarıyla buluşabiliyor.biz kuzenimle birlikte sevgilisinide yonttuk tabi. zorlu bi süreçti ama biz başarılı olduk.iş size düşüyor burda.umarım sizde başarılı olursunuz.))

16. 16 Kasım 2008
  17. cemre_SU

cemre_SU halasının kuzusu:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    benim kuzenim 17 yaşında evlendi aynı kardeşinizin sevgilisin huyları varo kadar kıskanc ki annesine bile göndermiyor şimdi evlendiğine o kadra pişman ki .fazla kıskançlık iyi deyildir

18. 16 Kasım 2008
  19. Sahane_Ceyiz

Sahane_Ceyiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet canım çok kısksnçlık hiç iyi değil bende çok iyi bilirim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.