Karı Koca İlişkileri

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve AnneyimBen tarafından 12 Haziran 2007 başlatılmıştır.

12 Haziran 2007
    Konu Sahibi : AnneyimBen
  1. AnneyimBen

AnneyimBen evli mutlu çocuklu :) Üye

Beğenildi:
    740
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar eşimizle olan ilişkilerimizi ve sorunlarımızı burdun paylasabiliriz

2. 14 Haziran 2007
  3. Kraliçe

Kraliçe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya esmacım ben de yeni evliyim daha tam alışamadım sürekli bişey yapmak için danışmak zorunda olmak beni deli ediyo

4. 14 Haziran 2007
  5. EU1

EU1 Guest

Ah Ah Hangi Birisini Paylaşalim Boşveriiinnnn Ya Bu Kadar üzerinde Durmayin Sikintilarinizin

6. 16 Haziran 2007
  7. AnneyimBen

Beğenildi:
    740
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar sadece sıkıntılarını değil herseyinizi yazabilirsiniz ben 6 yıllık evliyim esimle halen üniversite zamanındaki gibiyiz simdi 1 de oğlumuz var çok mutluyuz allah bozmasın eesimi çok seviyorumm

8. 16 Haziran 2007
  9. çikolatta

çikolatta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    esmacım meraba eşimle çok iyi anlaştıgım kadar bi okadarda anlaşamıyoruz ben aşırı takıntılı kıskanç bi bayanım oda öle bakalım ya nasip 1 ay sonra 1.ci senmiz dolacak ama biz birbirimizi çok sefiyoruz

10. 16 Haziran 2007
  11. gelincik06

gelincik06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    ben de senin gibiyim canım.esimle birbirimizi cok seviyoruz ve cok iyi anlasıyoruz ama anlasamadıgımız zamanda abartılı bir sekilde zıtlasıp uzaklasıyoruz.takıntılı biri olup cıktım onu asırı derecede kıskanıyorum güvenimi kıracak birsey yapmadı aslında.biz birbucuk senedir evliyiz fakat sanki düzeliyor gibi bazen iliskşimiz.belki cok sevmekten kaynaklanıyor o da öyle asırı düskün bana.offf oofffff

12. 16 Haziran 2007
  13. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    ben eşimle 5 yıllık filört döneminden sonra evlendim ve ilk zamanlar işkence gibiydi sürekli tartışıyoduk sanki birbirimizi hiç tanımamış gibiydik ilk bir sene biraz zorlu geçiyo sonra duruluyo ama kıskançlık fazla yapmayın hayatınızı zehir etmeyin kendinize bu günler geri gelmicek

14. 16 Haziran 2007
  15. huysuz-citir

huysuz-citir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    25 ylilik evliyim ama yinede kiskanirim kiskanclik kendine güvensizlikten dogar diye okumustum bence karsi tarafin tutumuna ve verdigi güvene bagli birde kurt düsmeye görsün icimize yilana dönüstürmek yine bizim elimizde
    be yapayim arkadaslar kiskancim isteeeeeeee

16. 16 Haziran 2007
  17. womancop

womancop Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

canım sen hangi arada evlendin?yaş 22 ve 6 yıllık evlisin,ve öğretim görevlisimisin okulda evlendiniz sanırım?bizim 2 yıl oldu evleneli bi oğluşumuz var 6 aylık.ben de emniyet mensubuyum canım,sevgiler...

18. 17 Haziran 2007
  19. AnneyimBen

Beğenildi:
    740
    Ödül Puanları:
    153
    canım esimle liseden beri tanısıyoruz ve çıkmaya basladık üniversiteyi kazandım kazanır kazanmaz hemen evlendik tabi ailem çok karsı çıktı bende vermezlseniz kaçıcam dedim mecburen verdiler evlendiğimde daha yasım bile tutmuyodu 17 yasında evlendim suan 23 yasıma girdim iyikide evlenmisim diyorum esimle cok mutluyum benim ünv bitti üniversitede kaldım esimin tayini vana çıkınca benimde tayinimi vana yüzüncü yıl üniversitesine yaptılar orada görevliyim bide 6 aylık oğlusum var allah herkeze hayırlı yuva kurmayı nasip etsin:dance::dance::dance::dance::teytey::nazar::nazar: