karin agrisi...

Konusu 'Pediyatri - Çocuk Hastalıkları' forumundadır ve Elis tarafından 7 Eylül 2008 başlatılmıştır.

7 Eylül 2008
    Konu Sahibi : Elis
  1. Elis

Elis Guest

7 yasinda kizimin yemek yedigi zaman anne karnim agriyo der yarida keser yemegini,,tuvalete gider buyugunu yaptigi zaman bazen rahatlar ama bazende fayda etmez..kendiliginden gecer artik yarim saat yada 1 saat sonra,,,,,icecek ictigi zaman bile olur....her zaman boyle degil ama cogu zaman boyle.....sizce ne olabilir....ayni problemi yasayanlar varmi acaba???

2. 6 Ekim 2008
  3. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Benim kızımda öyle. Sadece yemek yiyeceği zaman karnı ağırmaya başlıyor nedense. Psikolojik olduğunu düşünüyorum. İlkokul 1.sınıfa başladı bu sene sanırım ondan dolayı oldu bu durum. Yemek yememek için karnım ağırıyor diyor ve kestirip atıyor. Tövbe billah ağzına bir lokma dahi almıyor.
    Doktora götürdük yinede parazit filanmı var acaba diye,(bence tamamen bize karşı kullanıyor bu olayı) yarın sonuçları alıcaz bakalım ne çıkacak.:sm_confused:

4. 6 Ekim 2008
  5. gelmesendeolur

gelmesendeolur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    aynı rahatsızlığı 5.5 yaşındaki oğlumda yaşıyoruz.uzun zamandır öyle fakat bu aralar dahada şiddetlendi.rahatsızlığın adı spastik kolon..maalesef çaresini henüz bulamadık bu konuyla ilgili çocuk gastroenteroloji uzmanları ilgileniyor oda sadece İstanbulda 2 yada 3 hastanede var .Çapa ,cerrahpaşa vs..

6. 9 Ekim 2008
  7. sitem

sitem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim kızımda aynı şikayetlerde bulunuyordu.Bizde yemeği yememek için yaptığını sandık.Doktora götürdüğümde idrar enfeksiyonu çıktı.Doktoru bize kızdı çocukların şikayetlerini dikkate almak gerektiğini söyledi.çünkü az daha geç kalsaydık böbreklerine zarar verebilirmiş.Sende bir baktır istersen geç kalmış olmamak için..

8. 14 Ekim 2008
  9. Elis

Elis Guest

a.s.cok tesekkur ederim arkadaslar inanin simdi okudum mesajlarinizi.............
    hepinize gecmis olsun ,saglikli gunler dilerim,,,,,,,,
    bende en yakin zamanda gidiyim o zaman doktora,,,,,,,,,,,,
    kuzum.,,,,,senin sonuclar ne cikti,umarim kotu bisey degildir,,,,,,,,,