karın ağrısı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve aliyyye tarafından 20 Nisan 2010 başlatılmıştır.

20 Nisan 2010
    Konu Sahibi : aliyyye
  1. aliyyye

aliyyye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben daha 1 aylık hamileyim ve ara ara adet sancılarına benzer ağrılar yaşıyorum hatta gece uyandıracak şekilde... sizce bu normalmidir yaşayanlarınız varmı ve ne kadar sürecek acaba

2. 21 Nisan 2010
  3. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    bende ilk ayimda bu tarz sancilar yasadim ama doktorum ilac verince azaldi,mutlaka doktoruna bildir,bol bol dinlen ve cok su icmeye calis.Hayirli ve sorunsuz bir gebelik diliyorum.

4. 21 Nisan 2010
  5. tuvanna07

tuvanna07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım bende de olmuştuu adet sancıları mutlaka dr. danış bana ilaç vermemiştii zaten 4. ayımda geçtii umarım sıkıntı yaşamazsınn

6. 21 Nisan 2010
  7. pinkbella

pinkbella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Öncelıkle geÇmıŞ olsun ..bana kalırsa senı uykudan uyandıracak kadar Şıddetlı aĞrın varsa vakıt kaybetmeden doktora gıtmenı Önerırım.bende 5 aylık gebeyım.benımde her ay adet gÜnÜm geldıĞı zamanlarda sÖyledıĞın gıbı kasıklarımda aĞrı oluyor.Çevremdekı dıĞer gebe arkadaŞlarıma sorduĞumda onlardan da aynı cevapları aldım.ama senın kı henÜz Çok yenı bu sebeple doktordan detaylı bılgı alman daha yararlı olacaktır Şımdıden allah analı babalı bÜyÜtsÜn canımm...

8. 21 Nisan 2010
  9. ozebus_41

ozebus_41 KocişininBöcüğü Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    hayırlı olsun cnm... bende 8 haftalık hamıleyım ve benımde ılk bastan berı kasıklarımda adet sancısı gıbı agrılarım olur ara ara ama senınkı uykudan uyandıracak kadar sıddetlıyse doktorra görun cnm...