Karın Ağrısı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve s3nna tarafından 2 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : s3nna
  1. s3nna

s3nna Yakışıklım 2 Yaşında Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Kızlar Günaydın Hepinize,
    Dün den beri karın ağrım var.Ara ara sanki sancıymış gibi giriyor 2-3 dk sonra geçiyor.Terleme basıyor.Normal midir ? Başka karnı ağrıyan var mı ?

2. 2 Ağustos 2010
  3. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    bu dönemde ağrılar normal diye okumuştum.. benim de olmuştu ve 4. ayımda karnım çıkmıştı ve ağrılar da kesilmişti.. bağların gerilmesinden kaynaklanan bir ağrıymış.. ter basmasını da bu sıcak havada ancak sıcağa yorabiliyorum.. ya da sen korktuğun için terliyorsun.. bıçak batması gibi ağrılar normal ancak dayanılmaz olması halinde doktorunu ara...

4. 3 Ağustos 2010
  5. sultanlokumu

sultanlokumu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben 35 haftaligim,benimde dün agrilar girdi karnima sabah kadar uyuyamadim.benimkisi yalanci sanci.kasiklarima kramplar giriyor.hayirlisi artik.yarin doktoruma gidecegim.
    canim senin hamileligin erken dönemse,ayagini yüksek bir yere koy,basinin altina 1-2 yastik,derin derin nefes al ve dinlen.rahim genislerken öyle agrilar kacinilmaz oluyor.

6. 3 Ağustos 2010
  7. bskozberk

bskozberk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    cnm kaç haftalıksın bilmiyrm ama ben 16 haftalığım şimdi.benim ilk aylarda karın ağrım oluyordu hatta hep tuvaletim mi geliyor da ondan mı ağrıyor diye düşünüyordum ama diil.artık geçti oluyo başlarda kasık ağrıları karın ağrıları baş ağrısı...

8. 3 Ağustos 2010
  9. brn1987

brn1987 meleğimi büyütüyoruz Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Ben,mde ilk altı ay okadar ağrım olduki ağlıyordum artık dayanamayıp ama şimdi 30 haftalık oldum ve ağrılarım geçti bundan sonra artık yalancı sancılar başlar ama olsun sağlıklı bi bebek doğurmanın bedeli bunlar doktorum bebek geliştikce ağrıların olması normal dedi çünkü