karın ağrısından hastaneye zor yetiştim

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve balpetegim tarafından 28 Mart 2008 başlatılmıştır.

28 Mart 2008
    Konu Sahibi : balpetegim
  1. balpetegim

balpetegim küçük prensin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar bugün başıma bi iş geldi ki sormayın:1shok:
    her zamanki gibi kalktım,kahvaltımı ettim,okula gitmek için yola çıktım,yolda hafif bi karın ağrısı vardı...sanki üşütmüşüm de gaz var gibibenneyaptımki yol boyunca ağrı artmaya başladı,dolmuştan indiğimde zor yürüyordum,rengim attı ve acayip başım ağrıyordu senağlama okula zor vardım,girdiğimde hiç gücüm kalmamıştı,betim benzim iyice attı,sancılarda şiddetleniyordu,kramp gibi bi başlayıp bir duruyor ama gelince de çok şiddetli oluyordu :a015: arkadaşlarla konuşunca da bayaa korktum dr umu aradım,ameliyattaymış ulaşamadım,ama dayanacak gücüm kalmamıştı ağrım gittikçe artıyordu,eşime telefon ettim geldi beni aldı,bu arada midem de bulandı,çocukların tuvaletine zor yetiştim...arabayla giderken neler çektim bana sorun,eşimi de telaşlandırmamak için belli etmemeye çelışıyordum ama resmen gözlerimden yaş geldi....o dakikalarda neler düşündüm,ne korkular yaşadım hiç sormayın :1no2:
    kendi dr um ameliyatta olduğu için başka dr a acil olarak muayene oldum,bebeğim iyiymiş çok şükür,onu gördüm,kalbini dinledim rahatladım çok şükür :teytey: bana kan ve idrar testi yaptılar bi şey çıkmadı,iç hastalıkları dr u da baktı,karnımın her yerine bastırdı benneyaptımki ama bi şey çıkmadı çok şükür...usg ye alacaklardı 2saat beklemem gerekiyodu,dayanacak halim kalmadığı için eve geldim,usg ye yarın giricem artık...biraz uyuyunca geçti sanki ama kabus gibi bi gündü, niye böyle oldum hala anlamadım

2. 28 Mart 2008
  3. ilkyas

ilkyas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım geçmiş olsun ya.. bende de şiddetli karın ağrıları oluyor bazen yaptığım tek şey üstüme yorgan alıp uyumak sonra rahatlıyorum doktora sorduğumda şiddetli gaz sancısı olduğunu söyledi ben de artık çok önemsemiyorum.. kendine dikkat et geçmiş olsun canım tekrardan aklına da kötü şeyler getirme

4. 28 Mart 2008
  5. balpetegim

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    yaa bende de öyle normal denebilecek ağrılar oluyodu önemsemiyodum ama bugünkü çok fenaydı,kabus gibi...acısından ağladım valla...neden oldu hala anlamadım,mide bulantısını niye yaptı?hala çözemiyorum...dr dedi ki;hamilelikte karın ağrısı olur ama bünye bunu genellikle kendini tolore eder,yani anne pek hissetmez..ama bu tür sancılar her zaman tehlikelidir dedi...zaten dr un odasına girdim,masaya yattığımda zırıl zırıl ağlıyodum,çok kötü bi şeydi inşallah bi daha olmaz

6. 28 Mart 2008
  7. balpetegim

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bi şey çıkmayınca iç hastalıkları uzmanı ve kadın doğum dr um apandistten şüphelendiler o yüzden usg istediler,ama anlattığım gibi ben bekleyemedim eve geldim yarın gidicem usg ye...ama apandist olsa bu saate çoktan patlardı Allah korusun
    ben en son 10gün önce dr a gittiğimde büyük testler olmuştum,orda idrar yolu enfeksiyonu çıktı ve 10gün antibiyotik kullandım,dün bitti...ilacı kesmenin etkisi olabilir belki,ben öyle düşünüyorum şu anda...çünkü başka bi açıklaması yok

8. 28 Mart 2008
  9. ilkyas

ilkyas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ay canım ya dikkat et kötü kendimi bir an senin yerine koydum.. ishal varmıydı peki aldığın besinlerle alakalı olabilirmi dikkat et kendine ve bebeğine..

10. 28 Mart 2008
  11. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    çok geçmiş olsun canım
    umarım tekrarlamaz

12. 28 Mart 2008
  13. hafsaa

hafsaa Guest

geçmiş olsun canım ya kendıne dıkkat et sakın ıhmal etme kontrollerını

14. 28 Mart 2008
  15. balpetegim

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ishal yok,dr lar da onu sodu,ishal idrar yanması gibi bi problem yoktu...birden başladı ve gittikçe şiddetlendi...ben de bunları yaşarken bir an doğum sancılarını hayal ettim,bu ağrılara bile dayanmak bu kadar zorken doğum anında ne yaparım onu düşündüm...valla Allah yardımcımız olsun bu iş çok zormuş

16. 28 Mart 2008
  17. balpetegim

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bu arada ben medical parkta nuray sözeri altıner e gidiyordum,o ameliyatta olduğu için ahmet yılmaz a göründüm,methini çok duymuştum,görmek bugüne kısmetmiş...gerçekten dedikleri kadar var,çok iyi bi dr,çok memnun kaldım,bursa da dr arayanlara duyurulur

18. 28 Mart 2008
  19. fxixndxixkiçim

fxixndxixkiçim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    geçmişolsun canım..belki de yalancı kasımaların başlamıştır..artık büyüyolar çünkü..benim de sık sık ağrım oluyor karın bölgemde.idrar tahlili yapıldı mı pekİ?