Karin Germe-Gogus buyutme sonrasi rotus-revizyon tekrar duzeltme ameliyati olanlar

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve Nursen1977 tarafından 19 Haziran 2010 başlatılmıştır.

19 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Nursen1977
  1. Nursen1977

Nursen1977 Nursen Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Tekrar karin germe, gogus buyutme, liposuction vb. olanlar, tecrubelerinizi paylasirsaniz cok sevinirim. Ben temmuzda olacam tekrar, ikinci defa ne yapiyorlar, karin yeniden gerilmez heralde, goguslerimi basinda ilk aylarda oldugu gibi dik ve buyuk istiyorum, zaman gecince dikligi azaliyor ve daha kucuk duruyor. Body Lift, Thigh Lift yaptiran varmi, karin yanlarini, sirti ust bacaklari ozellikle ic bacaklari gerdirenler varmi aranizda. Tecrubelerinizi paylasin. Cok bilgiye ihtiyacim var bu konularda. Pubis kaldirma yaptiranlar tek ya da karin germe yaptirirken, pubis genital bolgenin hemen ustundeki tuylu sis bolge, ordan yag aldiranlar varmi.

2. 23 Haziran 2010
  3. limon77

limon77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    çok geçmiş olsun ama neden tekrar karın germe bunu hiç duymadım sorun ne yanı biraz bahsedersen çok memnun olurum

4. 23 Haziran 2010
  5. Nursen1977

Nursen1977 Nursen Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba limon,

karnimin alti tam gerilmemis, bastan beri boyleydi diger ust kismina gore sis ve sarkik kalmis, hocam cok ameliyati bir arada yaptigi icin belki yag almadan sadece gerdi, oda yeterli olmadi, ya da yazin oldugum icin, cok hareket ettim basta, dinlenemedim ve su birinkitisi oldu, bilmiyorum, ama iki hafta sonra kontrolde hocam hemen dedi zaten burayi merak etme gelecek yil duzeltirim. Zaten hep kontrole gidiliyor, yarim yil ya da bir yil sonra, ben onceden cok kolay dusunuyordum, ameliyati olacam uzun sure kalici ve o bolgelere yag artik olmaz falan filan, ama guzel alindiysa yag iyi yapilan bolgeler kolay kolay geri gelmiyor bu benim tecrubem, vucudun gergin bolgeleri icin gecerli bu ve az yagli olan yerleri. Dogumdan sonra ozellikle ikinci dogumdan sonra, benim karnim cok sarkti, 15 kilo falan verdim, spor yaptim hareket ettim, mekik cektim hep spor salonunda ama hic birseyin faydasi olmadi karnima ve o problemli bolgelere. Sormak istedigin baska seyler varsa sorabilirsin.

6. 24 Haziran 2010
  7. limon77

limon77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    peki bende karın germe olmak istiyorum ve dr arıyorum açıkcası ama korkularım var çok kilolu değilim evet sarkma var ama büyük bir göbek yok çatlakda var bu sebeple olmak istiyorum zatten ama sonrası nasıl sen daha önceden yaptırdığın için sormak isterim sürekli tekrar etmek ve düzeltmek gereken bir operasyonmu bu çünkü bana bi dr ALLAH yapısı değil o bozuldukca biz düzeltiriz demişti BU DA HıÇ HOŞ DEĞıL :KK43:(((( sende sorunlu olan tekrarlanacak yer harıcınde kötüye giden yer varmı

8. 29 Haziran 2010
  9. Nursen1977

Nursen1977 Nursen Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Nilufer,

her zaman tekrara gerek yok, cogu zaman yok, benim tamtamina gerilmedigi icinmi artik oyle oldu, havalar cok sicakti, ondanmi su birinkintisi toplandi karnima, ameliyattan sonra dinlenmedim cok yurudum gezdim, ondanmi oldu, bilmiyorum. Catlaklar gobek uzerindekiler kaliyor, ama gerildigi icin karin, cok az belli oluyor, oncekine gore cok guzel gobegim, karin deligim belirgin, ameliyattan once, karin deligim yaglarin ve sarkiklarin arasinda kalmis belirsizdi. Doktorum duzeltmeleri yapinca bence sonuclar cok iyi olucak. Bazi doktorlar ameliyattan sonra hic duzeltme yapmaktan yana degiller, benim doktorum, beni 1 yil sonra gormesi gerektigini soyledi, yapilan tam yerine oturuyor diye.
    Kilolari verip bu ameliyatlari yaptirmak en iyisi, hafif kilolulara yapiyorlar. Kiyafetlerim daha guzel oluyor, daha rahat giyiniyorum, bikini giyinince iz altta kaliyor, bir yil olacak ben yaptirali, izler cok belirsiz hala geliyor oyle rahatsiz etmiyor, ilk basta cok belirgin ve kizarikti, ama simdi hic oyle degil. Benim ameliyat cok rahat gecti diyebilirim, agri sizi olmadi, tek rahatsiz eden iki direnle yurumem ilk gunlerde, direnler kalan sivinin bosalmasi icin kucuk iki plastik siseler, ince bi hortumla karnina sikistirildigi icin o bolgeler agrimisti, cikarilinca cok rahatladigimi hatirliyorum. Onun disinda ameliyattan sonra cok yuruyunce karnimda bi sallama hissediyordum, sanki icinde birsey asagi iniyor gibi, agriyordu cok gezince, dinlenmek onemli ameliyattan bi hafta sonra iyi dinlenmek ve doktorun dediklerini uygulamak gerekiyor, sonrasi kolay. Simdi olsun yeniden olurum, hic pisman degilim, zaten tekrar duzeltmeler yapilacak.

10. 8 Temmuz 2010
  11. cance

cance Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nursenciyim cok gecmis olsun ben de karin germe ve gouslerimi toparlatirmak sitiyorum ssen nerde oldun ameliyatini tr di mi holandada mi ve allah ayrdim etsin duzelsin ins

12. 9 Haziran 2012
  13. cinss

cinss Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    bacak yagı aldrn warmı

14. 12 Kasım 2012
  15. HasoGulo

HasoGulo 13.10.2013 Evleniyoruzzzz Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    26
    Ibrahim askar da cok iyi bir Cerrah tavsiye ederim kizlar Ben iki üc ay sonra oluyorum. Ve cok iyi seyler duydum Ibrahim bey hakkinda.

16. 15 Kasım 2012
  17. demet_efsane

demet_efsane Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    33

peki bende birşey sorsam arkadaşlar..

esteworld b.evler oraya giden varmı içinizde ?

tamer yavaş ile tanışan ameliyat olan ? ben de karın germe operasyonu olmak istiyorum ama korkularım var.

18. 11 Şubat 2013
  19. hayal_perisi07

hayal_perisi07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    63
    ya bu 25 yorum şartı da ne ya :/