Karin germe, liposuction ve meme diklestirme ve buyutme doktor tavsiye

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve pnr84 tarafından 22 Şubat 2010 başlatılmıştır.

22 Şubat 2010
    Konu Sahibi : pnr84
  1. pnr84

pnr84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,
    meme diklestirme ve buyutme
    Karin germe
    Liposuction

Olmaya dusunuyorum, ingilterede yasiyorum birkac doktoru aradim, fatih dagdelen bana sadece karin germe ve meme buyutme amaliyati icin 5400 euro dedi. Bana bu rakam baya fazla geldi. Ingilterede bile bu fiyatta olabilirim ama ben turkiyede olmak istiyorum.

Lutfen bana doktor tavsiye edebilirmisiniz, bir tanidigim gecenlerde meme kucultme ve diklestirme amaliyatti oldu ve sonuc igrenc. Bilmeden bir doktora gitmek istemiyorum.

Eger bana yardimci olabilirseniz bu konuda inanin cok sevinirim.

2. 25 Şubat 2010
  3. annejim

annejim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba Pınar; bir kere Türkiye doğru seçim :lepi: Yurtdışından estetik ameliyat için buraya gelen bir çok arkadaş var zaten. Eminim onlar da cevap verir ama ben de tecrübemi yazmak istedim.Ocak başında Meme küçültme , karın germe ve liposuction yaptırdım.Herşey dahil 8000 TL ödedim. Sonuç süpeeeeeeeeeer. Darısı başına inşallah....

4. 3 Mart 2010
  5. yesilkelebek

yesilkelebek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    113
    bende yurtdisinda yasiyorum çok reklami oldugu için tv de bende mail yazip bilgi almak istedim aralik gibi ve ocaga girince bana baska bi maille iste "2009 bitti 2010da fiyatimiza zam yaptik" denildi ve az buz parada deyildi bende bu tutarsiz davranis karsisinda ona yaptirmaktan vazgeçtim yüzümü baska bir doktora yaptirdim vede çok memnunum sana tavsiyem su olucak sadece bir doktordan deyil bikaç doktordan randevu al medyanin sisirip sisirip reklaminin bolca yapildigi doktor hasta bagi 0 olanlari ayirdeder en güvendine yaptirirsin birde bu sitenin tavsiye doktorlar bölümü var orda bidünya doktor adi var onlarada bi göz at derim.yerimseniben

6. 15 Mart 2010
  7. ASYAM3

ASYAM3 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ,
    ben yeni üye oldum.
    bende karın germe,gögüs dikleştirme amaliyatı olmak istiyorum.
    siz kime yaptırdınız?
    memnun olduğunuzu söylediniz doktorunuzun ismini verebilirseniz çok sevinirim

8. 16 Mart 2010
  9. annejim

annejim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba Asyam3 ben bunların yanısıra aynı anda meme küçültme de yaptırdım.Doktorum Aylin Karanlık ve kalbimde apayrı bir yeri var......

10. 30 Mart 2010
  11. Burcuu78

Burcuu78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    88
    Merhaba ben de yeni oldum ameliyatı ama yine de ilgili alakalı ve başarılı bir doktor Hakan Ağır yaptı ameliyatımı ben ameliyattan aşırı korkan biriydim, o yüzden iki doğumu mu da normal yaptım sezeryan olmamak için ne dualar ettim oysa kadere bakın ki güzellik uğruna yatttım bıçağın altına,doktor bana gerçekten güven verdi doğru bir karar verdiğime eminim.ıstanbulda yaşamadığım için orada ameliyat olmaya cesaret edemedim yaşadığım yer için en uygun aday O'ydu bence.

12. 3 Nisan 2010
  13. yazici1975

yazici1975 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar ben yeni ]ye sayilirim ama karin germe hakkinda sizler'n sayesinde her turlu bilgiye sahip oldum bu operasyon benimde en buyuk hayelim fakat korkuyorum arkadaslarin cesaretlerine hayranim ben mini karin germe ameliyati kimlere yapiliyor bunu merak ediyorum belki daha kolay olur diye bunu dusunuyorum

14. 29 Nisan 2010
  15. nalan31

nalan31 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mrb arkadaşlar bende maslak acıbademde dr şükrü yazara hem karın germe hemde göğüs büyütme ameliyatı oldum sonuç mükemmel başta bende çok korkuyordum ciddi bir ameliyat olduğu için.ama ameliyattan sonra okadar şaşırdımki ağrılarla uyanmayı beklerken doktor beyin uyguladıgı özel teknikle ne bir ağrı ne bir sızı duydum hatta agrı butonuna bile hiç basmamısım.kesinlikle şükrü beyi tavsiye ederim çok iyi bir doktor.bu ameliyatları iyice araştırıp olmak gerekiyor çünkü dönülmesi mümkün olmayan sonuçlarla karşılaşılbiliyor.o yüzden işinin uzmanı olan bir doktor olması çok önemli

16. 10 Mayıs 2010
  17. tomb_raider

tomb_raider Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    merhaba nalan31.benim de hemen hemen ihtiyacım olan şeyler seninkisiyle aynı.
    Merak ediyorum acaba hangi hastanede ne kadar fiyatla oldun.ayrıca 2 si bir olduğu için ne zaman çalışmaya başlayabilirim.bu arada sadece alt göbeğimi gerdireceğim.
    bi de merak ediyorum hangi tür anestezi aldın acaba.Genel aneztezimi çünkü ben de ağrı çekmek istemiyorum.

18. 1 Haziran 2010
  19. glorys

glorys Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    annejımm resmen amelıyat olma hevesımsın yaaa,maşallah nazar degmesın, aylın hanıma senın yuzunden gıdıcem ve gıdınce soylıcem valla:)
    nalan cok sevındım cok memnun oldugun bellı yazından,ben karın germe,gogus kucultme ve dıklestırme ve lıpo bacak ıclerı yere yapısacakda yaptırmak ıstıyorum,acıbadem bıraz pahalı olur sanırım,fıyat yazarmısın sakıncası yoksa ama suda var bır kere yapılsın ve super olsun ıstedıgım ıcın fıyata da katlanırım artık...