Karın germe ve göbek deliği ...

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve 17gamze tarafından 23 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Eylül 2010
    Konu Sahibi : 17gamze
  1. 17gamze

17gamze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhabalar
    Karın germeyle ilgili birkaç video izledim. Hepsi hemen hemen aynıydı, tekrardan göbek deliği oluşturuluyor.

Ben bu operasyonu düşünüyordum fakat izleyince hiç hoşuma gitmedi. ben 55 kiloyum ve doğum onrası sarkıklığım var bunun için sezeryan kesiğinden kesilip germe işlemi yapılamıyormu bunu merak ediyorum.

Genellikle böyle derin bir kesiklemi geriliyo germe işlemi ?

2. 23 Eylül 2010
  3. Op. Dr. Naci Celik

Op. Dr. Naci Celik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41

Karin germe ameliyati sisman hastalarda ve dogum sonrasi karnı sarkmıs zayıf hastalarda cok farklıdır. Mini veya tam karın germe islemleri vardır. hatta bazan uygun hastalarda ameliyatsız olarak thermage ile gerginlesme bile saglanabilir

4. 24 Eylül 2010
  5. 17gamze

17gamze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bilgi için teşekkürler naci bey . ikinci çocuğuma hamileyim şu an. ilkinde 20 kilo almıştım. 25 kilo geri vermiştim. şu an 3 aylık hamileyim ve kontrollü kilo amak istiyorum. açıkçası dikkat etmeye çalışıyorum. doğum sonrası bu sarkık karındanda kurtulmak istiyorum ve bu ameliyatın mini olanına uygun olursam yaptırmak isterim. çok teşekkürler.

6. 24 Eylül 2010
  7. Op. Dr. Naci Celik

Op. Dr. Naci Celik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    Simdiden bebek hayırlı olsun. Merak etmeyin eger aldığınız kiloyu sınırlı tutup doğumdan sonra verirseniz hiç bir problem olmaz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.