karin germe ve gögüs diklestirme,kombi amilyati olan varmi??

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve cennet84 tarafından 22 Haziran 2010 başlatılmıştır.

22 Haziran 2010
    Konu Sahibi : cennet84
  1. cennet84

cennet84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    iyi aksamlar hanimlar,26 yasinda iki cocuk annesiyim,asiri spor yaptigimdan dolayi hamilelikte karnim catir catir catladi ve sarkiklik var,bende karnimi gerdirmek ve gögüslerimi diklerstirmek istiyorum,kombi amilyati olan varmi??kimi tavsiye edersiniz?Fiyatlar?Benim hic bir fikrim yok!Fatih dagdeleni düsündüm,ama onun hakkinda pek iyi seyler okumadim,nolursunuz yardimci olun...

2. 28 Haziran 2010
  3. glorys

glorys Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    aynı soruları bende sordum canım,okuyorum sureklı yazanları,
    takıpdeyım seni

4. 8 Aralık 2011
  5. denizist

denizist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    yarın sabah karın germe ve aynı anda silikon ameliyatı olucam ben:KK43: nasıl gecer nasıl olur heyecan cok fena suan:) oldugumda yazarım ıns yasananları

6. 9 Aralık 2011
  7. glorys

glorys Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    cok gecmıs olsun, umarım hersey yolundadır, ılk 15 gun en zor zamanlar ,sonrası zaman ve sabır...

8. 11 Aralık 2011
  9. 1971sibel

1971sibel sibels Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    nasıl gectı amalıyatınız cok gecmıs olsun gelısmelerı bızımle paylasırsanız sevınırım cok agrı varmı karında en cok bu urkutuyor sonuctan memnun kaldınızmı?

10. 12 Aralık 2011
  11. denizist

denizist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    sibel amelıyatı oldum cıktım hastaneden ama karın germe yapmamıs doktor lıposksın yontemıyle yag cekmıs bıraz gobegımden keske yapsaydınız dedıgımde yoktukı zaten gobek falan tarzında bıseyler soyledı..neyse sonuc olarak sadece sılıkon amelıyatı ve yag cekme ıslemı yaptım geldım canım.ılk 2 gun cok fazla agrım oldu sırtımda ve goguslerde ama gun gectıkce azalıyor agrı sukurler olsun:):KK9:

12. 12 Aralık 2011
  13. denizist

denizist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    glorys cok tesekkur ederım..karnımı gerdıremedım ama sılıkon oldu:) sagol ıyı dıleklerın ıcın

14. 28 Ocak 2012
  15. elenni

elenni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar 6 ocakta karın germe,meme dikleştirme aynı zamanda meme büyütme ameliyatı oldum.Şuan her işimi rahatlıkla yapabiliyorum.Göğsümde nerdeyse hiç ağrı çekmedim.Doktorum kas altı yöntemi ile yapmasına rağmen kollarımı kullanmakta zorluk çekmedim.150 cc.mentor marka silikon kullandı.Özellikle küçük tercih ettim.Kocaman memelerim olsun istemedim.
    Karın germede ise ilk 10 dik yürümede bir ayli zorluk çekiyorsunuz onun dışında bir zorluğu yok.Hatta 5.günü alış veriş için tek balına dışarı bile çıkabildim.Kombin ameliyat olmanın en büyük avantajı iyileşme sürecinizin ayrı ayrı ameliyat olmaya nazaran daha kısa olması ve günlük hayata daha çabuk dönebilmeniz.

16. 28 Ocak 2012
  17. beautenova

beautenova Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    7 sene oldu meme protezi taktıralı ve 2. ameliyatımda dikleştirme yapmıştık ağrım sızım olmadı çok rahattım halada öyleyim. İyi bir doktor olduğu sürece sıkıntı yaşanacağını düşünmüyorum.

18. 28 Ocak 2012
  19. KapicininBitliKizi

KapicininBitliKizi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    konuyu acan arkadas cok guzel bı konu acmısın :KK70: bende sıze sorım bı kactane.. bennormalde 80 beden sudgen takıordum dogum yaptıkdan sorna 90 takdım emzırdım ıcın ama 40 gun emzıre bıldım sutum kesıldı ve goguslerım aynı suyu cekılmıs portakal gıbı oldu portakal bıle demeye bın sahıt kı mayalnmıs hamur dıorum ben vıcık vıcık 80 beden takıorum hangı sekılde sudgen taksmada muhakkak sagdan soldan kayıp cıkıor ıgrenc duryor buda benı uzuyor amelıyat olamk ıstıyorum ama buyutmek deıl aynı bedende sadece dıklestırmemı olması gerekıor ozman bırde gobsuumde cok catlama oldu 48 kılo ıle hamıle kalıp 63 ıle dogum yaptım 1 ay ıcınde eskı kıloma gerı dondum ama yınede catlagımdan dolayı azda olsa sarkıkvar suanda can sımıdı seklınde kılo almakdan :KK43: buna ne yapmm gerekıor bırde amelıyat olan arkadslar fıyat yazarsanzı cok sevırnırm:KK70: