Karın guruldaması hamilelik belirtisimidirrr

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve sevgiis tarafından 5 Kasım 2010 başlatılmıştır.

5 Kasım 2010
    Konu Sahibi : sevgiis
  1. sevgiis

sevgiis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Bugun sabahtan beri karnım gurul gurul.. Hamile olabilirmiyimm.. Lütfeenn olayımmm...hamileler sizde böyle olmuşmuydu.. Yoksa ümidi keseyimmii

2. 6 Kasım 2010
  3. _ebru32

_ebru32 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    103
    sivi ve gaz hazim sistemimiz boyunca hareket eder, karin kaslarimiz ve bagirsaklarimiz birbiriyle etkilesim icine girer ve karnimiz guruldar veya her yemekten sonra guruldayabilir canim bence hamilelikle pek alakasi yok insallah seni üzmemisimdir

4. 6 Kasım 2010
  5. sevgiis

sevgiis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    yok canım ne üzmesi.. cvp verdiğin için teşekkür ederim.. karın guruldaması benim adet belirtimdir aslında.. guruldAYINCA ADET OLURUM.. AMA İŞTEE HEP Bİ ÜMİT VAR İÇİMDEE..YA HAMİLEYSEM DİYEE..AYLAR GEÇTİKÇE KENDİMDEN ŞÜPHELENMEYE BAŞLADIMM.. EDŞİMİN SPERM TESTİ NORMAL ÇIKTI.. DEMEKKİ BENDE Bİ PROBLEM VARR..

6. 6 Kasım 2010
  7. KolikAnne

KolikAnne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    61
    Canım ben de adet günüm gelse de tahlil yapsam diye sabırsızlanıyorum. Hapşırsam hamile miyim acaba diyorum. O kadar komik ki kendimi dinliyorum sürekli. Karnımda batma, ağrı, sızı var mı diye sürekli kendimi dinliyorum. Bence bunların birçoğu psikolojik. Bunların hiçbirini yaşamadan hamile kalanlar var. İnşallah bizim de en kısa zamanda kucağımızda minik bebişler olur. Allah isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın. Bence biraz zor tabi ama sabırla bekleyip adetin geçtiğinde kan testi yaptırmak en iyisi. O zamana kadar da sakin bir dönem geçirmek gerek. Tabi sen yapabiliyor musun diye sor. Hayır! Keşke yapabilsem. :KK43:

8. 6 Kasım 2010
  9. Merry

Merry ...... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Kesinlikle katılıyorum. :KK1:

10. 6 Kasım 2010
  11. _ebru32

_ebru32 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    103
    aynen canim bende senin gibiyim tam 9 ay oldu hala cocuk yok kücücük bi belirti olsa acaba hamilemiyim diye düsünüyorum artik bende kendimden süphelenmeye basladim rabbim fazla aratmadan nasip etsin insallah tüm isteyenlere

12. 6 Kasım 2010
  13. tellinaz

tellinaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    203
    Ödül Puanları:
    113
    tatlım hamileliğin en erken belirtisi gögüs hassasiyetidir ve adet sancısına benzer sancılardır

14. 7 Kasım 2010
  15. sevgiis

sevgiis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    bugün adet günümdü ama olmadım.. karın ağrılarımda bi oluyo bi duruyo.. adet belirtim olan kahverengi lekelerde yok...çok ümitliyimm çokk.. neden dersenizz 1 kasımda yani şüpheli ilişkiden 8 gün sonra peçeteye iki damla minicik pembemi desem kırmızımı desemm leke geldii.. göğüsler hasas. sızlıyo hafif hafiff.. aşkım dışardaa.. gelirken test al demek istiyorum ama onuda heyecanlandırıp sonra belkıde üzmek ıstemıyorum.. yarında olmazsa adetim kendim test alıp yapcam... allahımm lütfennn ben dahil isteyen herkese tez zamanda sağlıklı çocuklar nasip et

16. 8 Kasım 2010
  17. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153

Dilerim hamilesindir canım gönlüne göre olur umarım.

18. 8 Kasım 2010
  19. sevgiis

sevgiis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Teşekkür ederim canım.. Hala adet olmadımm...