karın içi ameliyatı

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve emanet53 tarafından 9 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Haziran 2010
    Konu Sahibi : emanet53
  1. emanet53

emanet53 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    merhaba doktor bey
    12 yasında patlayan ve anlasılamayan bır apandıstım vardı o sekılde galıba 3 gun hastanede kaldım ve 3, gunun sonunda amerıkan hastanesınde acılamelıyata alındım amelıyat esnasında ve sonrasında da hayatı tehlıkesı olan bır hastaydım cok sukur hersey yolunda gıttı ve kurtuldum yanımda sadace ızı kaldıgını dusunuyordum. pıko ıcın muaneye gıttıgım bır doktor amelıyat ızımı gordu ve olanları anlattım -karın ıcı amelıyat gecırenlerın tuplerı zedelenebılır yapısabılır tıkanabılırmıs - bunun olabılme ıhtımalı varmı??pıko hastasıyım ve buugne kadar kımse benden daha rahım fılmı ıstemedı acaba zamn kaybetmeden cektırmelımıyım??? şimdıden teşekkur ederım

2. 14 Haziran 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar bu tur yumurtalıklara yakın yerlerde yapılan operasyonlar gebeliğe engel teşkil edebilirler filmi cektirmende fayda var istanbulda fındıkzadede radyomar şişlide ekomar acı çektirmeden gayet iyi çekiyorlar kolay gelsin

4. 18 Haziran 2010
  5. emanet53

emanet53 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    cevabınız ıcın cok tesekkur ederım.ben hıc yumurta takıbıne baslamadan fılmı cektırıyım.tavsıye ettıgınız yerler ıcınde tesekkur ederım

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.