Karınca yumurtası yağı kullanan var mı ?

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve imdaaat tarafından 6 Mart 2010 başlatılmıştır.

6 Mart 2010
    Konu Sahibi : imdaaat
  1. imdaaat

imdaaat H£r fikir içimde k£lepç£ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Hiç kuşkusuz biz kadınların en önemli sorunlarından biri istenmeyen tüylerimiz.Bu nedenle tüylerden kesin olarak kurtulmak deyince orada hazır bulunuyoruz. Karınca çok küçük bir canlı olduğu ve yumurtası, hatta yumurtanın yağından elde edilen bir ürünün olması ilk bakışta oldukça farklı gelebiliyor. Karınca yumrutası yağıyla tüylere kesim çözüm öneren mailde, 4 – 5 seansta tüylerden kesin olarak kurtulma vaad ediliyor. Mailde ürünün İran’dan ithal edildiği ve burada kullanıldığı belirtilirken, kullananların olumlu yorumları ve önerileri de yer alıyor.

Yarardan çok zarar getirebilir dikkatli olmak lazım

birkaç dermatoloji ve güzellik uzmanının görüşlerine başvurduk. Bu tür bir ürünü ilk defa duyduklarını vurgulayan uzmanlar, bu tür ürünleri kullanırken çok dikkatli olunması gerektiğini belirtti. Kadınların her zaman tüylerden kesin olarak kurtulmak gibi bir arayışları olduğunu ifade eden uzmanlar, bu tür ürünleri kullanmadan önce bilim dünyasında kabul görüp görmediği ve yan etkileri hakkında bilgi sahibi olunması gerektiğini kaydetti. Uzmanlar ayrıca, birkaç kişide olumlu sonuç verebilen ürünlerin herkeste aynı etkiyi yaratmayacağını ve geri dönülmez zararlara da neden olabileceğini vurguladı.mynet

başka biyerde konusu açıldımı bilmiyorum ama kızlar benim ablam kullandı bu yağı ama düzensiz kullandığı için sonuç alamdı bi arkadaşta kullanmış gerçekten işe yaramış aranızda kullananlar varmı?

benim bacaklarımda çok var görseniz erkek bacağı dersiniz işe yarıyormuş bende kullanmayı düşünüyorum kullanan dostlar varsa paylaşabilirmisinz bizlerle..

2. 7 Mart 2010
  3. Beany

Beany Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    burada karınca yumurtası yağı adı altında çok farklı markaların ürünlerini kullanan kullanıcı yorumları yapıldı,arama butonuna karınca yumurtası yağı yazarsanız birçok başlık bulursunuz.
    bilim dünyasının kabul ettiği onayladığı tek ürün "vaniqa"dır,bu ürününde yüz kıllarında etkili olduğu ifade edilmektedir.y.dışında satılır ,reçetesiz temin etmek mümkün değildir.
    karınca yumurtası yağı ;sahtelerine hiç değinmiyorum bile;kıllara kesin çözüm getirmesi mümkün değildir,bilimsel olarak hiç bir dayanağı yoktur,formik asitin seyreltilmiş halde formüle ilave edilmesiyle birde başka bitki ekstraktlarının ilavesiyle üretilen farklı ürünler var karınca yumurtası yağı diye bilinen,bence kesinlikle etkili değil hiçbirisi...formik asit belli noktalarda kıl kökünü etkiliyor ,bunu çok araştırdım,şimdi detaylara girmeyeceğim ,fazla bilimsel geldi anlamadık diyebilirsiniz ,kısaca şöyle diyeyim ,formik asit kıl kök hücrelerinin aktifliğini yitirmesi için yeterli bir aktif madde değildir.
    ayrıca sağlığa uygunluğundanda şüphe duyuyorum,çünki petrolün türevlerinden elde edilen bir kimyasal aynı zamanda formik asit(karınca asidi)..karıncalardan elde edilmeside imkansız gibi birşey ,eğer öyle olsaydı ,birçok kimyevi hammadde satan yerlerde doğal elde edilmişini kolaylıkla bulurduk..
    benim söyleyebileceklerim bunlardan ibaret..

4. 7 Mart 2010
  5. maynak_zgr

maynak_zgr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    walla hanımlar 4-5yl jilet kullanmış bir insan olarak rahatlıkla söyeleyebilirim ki bu krem işe yarıyor... benim bacaklarım erkek bacağından,koltuk altlarım ise sakaldan farksızdı... ilk kullanımda koltukaltımda %50den fazla bi azalma ve incelme oldu bacaklarımda da işe yaradı bi kere çok geç çktılar...
    mecitefendi'nin kremini kullandım ben 12-15 tl arası değişiyor fiyatı şehir ve mağazaya göre. ben ikinci kutuyu aldım ve sanırım bu son kutum olacak:))))))))))

6. 8 Mart 2010
  7. emma10

emma10 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnde kullanıorm yaklaşık 4. kullanışım yani 4 kez bikini bölegeme kullandım epilasyon sonrası ve tüylerim azaldığı gbi tüy yapımda zayıfladı bn çok faydasını gördüm ve kesinlikle orjinal ürün kullnın bandrolsüz ürün almayın.. zaten sahtesi ve orjinali arasında çok fark var..

8. 10 Mart 2010
  9. RapunzeL35

RapunzeL35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    beany bence sen ürün reklamı yapıyorsun ben o dediğin karınca yumurtasının kendisini kullandım gerçekten etkili sonrada yağını aldım ama düzenli kullanmamama rağmen azalmalar oldu ve ayrıcada yüz için ideal hem besliyor hemde tüyleri zayıflatıyor...

10. 10 Mart 2010
  11. Beany

Beany Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    peki hangi ürünün reklamını yapıyorum sizce!
    bugüne kadar sadece tek bir ürün kullandım,oda yeni çıkan bir üründüki uzun süredir kullanmama rağmen kesin net bir sonuca ulaşamadım henüz ,bu ürünü çok büyük heyecanla kullanmama rağmen ,olumlu olumsuz tüm gözlemlerimide gerekli başlıklarda paylaştım
    2007den beridir bu foruma üyeyim ,sık sık istenmeyen tyler kategorisinde yazışırım
    ve genelde bilgilendirme,bilgilenme amaçlı yazışmalarım vardır burada ...
    bu durumda hangi ürünün reklamını yapıyor oluyorum söylermisiniz.
    benim karınca yumurtası ile ilgili paylaşılarım araştırmalara açıktır,ben çok fazla araştırıyorum ,tabiri caizse didik didik giriyorum birçok kaynağa..eleştirmeden önce bilgileri araştırmanızı öneririm,yoksa herkes herkesi çok kolay eleştirebilir

12. 25 Mayıs 2011
  13. piscess

piscess Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar ben yüzüme sir ağda yapmak istiyorum ama sivilce veya lekelenme yapar diye de korkuyorum..iple aldırmak daha mı iyi olur? esmer tenliyim ve cildim hassas sayılmaz..bu konuda acil cevap bekliyorum

14. 25 Mayıs 2011
  15. otrivine

otrivine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    33
    öncelikle karınca yumurtası yağı ile ilgili başlıkla ne alakası var anlamadım. neyse cevap vereyim. ben de esmer tenliyim, dudak üstümü ve kaş aramı alıyorum başta kuaförde ağda yapıyordum ama bir kere yazın terlediğim bir gün orası kabuk tutmuştu çok korkmuştum, 1 hafta sonra geçti sonra da cildiyeciye gittim ve kadın kesin olarak yasakladı bana yüzde sir ağdayı, kalıcı iz kalabilirmiş dedi hatta çok korktum.:KK15: neyse sonuçta tavsiyem KESİNLİKLE ip özellikle de dudak üstünde