Karınca yumurtasını bebeklere sürüyorlarmış,bilen var mı?

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve zafergamze tarafından 13 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

13 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : zafergamze
  1. zafergamze

zafergamze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    KIZLAR KARINCA YUMURTASINI BEBEKLERİN VÜCUDUNA SÜRDÜĞÜNDE İLERDE TÜYLER CIKMIYORMUŞ BENİM BİR TANIDIGIM KIZININ KOLTUK ALTINA VE GENİTAL BÖLGEYE SÜRMÜŞ KIZ ŞİMDİ 20 YAŞINDA FALAN AMA HİÇ TÜY CIKMAMIŞ.BENİMDE KIZIM BİRBUÇUK AYLIK SÜRMEK İSTİYORUM AMA KORKUYORUM ACABA BUNU BİLEN VARMI BİR ZARARI OLURMU. :uhm:

2. 13 Temmuz 2009
  3. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    canım bizim bi komşunun kızınada sürdüler gerçekten şuan çok az, kız sarışın olsa sarı olduğundan dicem ama kız kumral hiç tüy yok...
    Ama o yağdan dolayımı çıkmıyor onu bilmiyorum, bu arada kız 14 yaşında

4. 13 Temmuz 2009
  5. dokuzuc

dokuzuc Guest

karınca yumurtası 20 yıl önce var mymış?
    kafamçokkarıştı

6. 13 Temmuz 2009
  7. Rapunzel4

Rapunzel4 bal küpüymüşüm :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    :jeyyar: heheh 20 yıl önce varmıydı bilemicem ama gerçektende etkili birşey olduğunu duydum kullanmak nasip olmadı kuaförlerde artık epilasyon sonrası kullanıyolarmış ve cidden azaltıyormuş..bende deneyeceğim

8. 13 Temmuz 2009
  9. fifa1415

fifa1415 Guest

bununla ilgili örnekleri ben de çok duydum hatta sadece bebeklere değil, bebekken yapılmayanlar da ilerleyen zamanlarda tüylerin olduğu bölgeyi temizledikten sonra (kökünden olan yöntemlerle) sürdüklerinde de azalma oluyor diyorlar, ne zamandır araştırıyorum bu konuyu ben de yapacağım inşallah en kısa zamanda

:roflol: :roflol: ömürsin arkadaşım karıncalar yaratıldıkları ilk günden beri yumurtluyorlardır orası kesin de o zamanlar belki şimdiki gibi şişelenmiş satılmıyordur, ama bi kaç köyde yaşamış kişilerden duymuştum karınca yuvalarından bulup yaptıklarını

10. 13 Temmuz 2009
  11. med_cezir

med_cezir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    annem bana da sürmüş ben bebekken ama faydası olmadı....yanı kendısı öle dıyor sana sürmüştüm dedı.....bence ınsandan ınsana degısıyor etkısı:KK70:

12. 13 Temmuz 2009
  13. zafergamze

zafergamze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Evet 20 yıl Öncede vardı tabıkı kadın karıncanın yuvasından almıŞ yumurtaları

14. 13 Temmuz 2009
  15. TheShe

TheShe Guest

Evet eskiler anlatıyor ama onların bahsettiği gerçek karınca yumurtası, şu an piyasada satılan içine kimyasal ürünler vs karışmış olanlar değil..
    Bunu Suna Dumankaya'nın ağzından da duydum, televizyonlarda bunu kullanın diyen O'ymuş, ondan sonra bir akımdır başladı ama kadın da diyor ki, ben gerçek karınca yumurtası yağını kastettim, kesinlikle şu an piyasada olanları değil..

16. 15 Temmuz 2009
  17. xuxfxuxrxuxkten_teyyare

xuxfxuxrxuxkten_teyyare ♥ I'm With You ♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    babaannem bizzat bana uygulamş hem böle yağlarla falan değil..karıncannın yumurtalrını sürmüş,koltuk latlarıma ..Gerçekten çok işe yaramış,Tek tük kıll var şimdi..

18. 30 Temmuz 2009
  19. chalalai

chalalai Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    vay be buyukler biliyo bu isi...