karında ve midede gaz hamilelik belirtisi olabilirmi ? YARDIM

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve asya23 tarafından 11 Şubat 2009 başlatılmıştır.

11 Şubat 2009
    Konu Sahibi : asya23
  1. asya23

asya23 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm kızlarrr adetime 10 gün kaldı ...aslında hiç stres yapmıyorum üzerinde durmuyorum ama düşünmedende edemedm :KK43: 4-5 gündür midemde karnımda acayip gaz oldu ilaç içsemde geçiyor ama bi süre sonra yine başlıyor hele midemde çatlıcam sanki karnımdada ve sürekli tuvalete çıkma isteği oluyor (idrar deil).. ne yapacağımı şaşırdım dr ada çıktım bi surup içiyorum şuanda ama neden böyle oldu anlamadım gebelikte istediğim için bu bir belirti olabilirmi diye düşünüyorum bu şekilde bişey yaşayan oldumu arkadaşlar birde kokusuz beyaz bi akıntım var yumurtlama günümden sonra başladı ??? ben tam 8 kez hayal kırıklığı yaşadım.çok dua ediyorum inş. Allah yüzümü güldürür yardımcı olursanız sevinirm canlarımm sizdede bunlar oldumu???

2. 11 Şubat 2009
  3. ceydat

ceydat Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gaz bendede oldu çok fena sıkıştırıyordu akıntımda vardı ama sarım sıydı ama adte günüm geçtikten sonra beyaza döndü bence bekle çok erken daha ilaca fazla girma çok sancı olduğun zaman ılık su için ayaklarını sıkı tut

4. 11 Şubat 2009
  5. dubai

dubai Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilaç kullanma hamile olabilirsin belki bendede olmuştu çünkü bide göğüsler en çok ordan anladım ben taş gibi oldular büyüdüler ve hassaslaştılar.

6. 11 Şubat 2009
  7. cerensesil

cerensesil canım kızım melisim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    canım bende yumurtlama dönemimden beri feci şekilde karnımda gaz var yaklaşık 15 gündür böyleyim dünde adet günümdü ama olmadım bakalım herşeyin hayırlısı

8. 11 Şubat 2009
  9. ysfmir

ysfmir Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    size yardımci olacksa kızlar benim belirtilerimden birisi çok gaz olmasıydı.birde gögüsde hassaslaşma ve ateş basması üşüttüğümü sanmıştım ama hamişmişim.umarım işinize yarar.

10. 11 Şubat 2009
  11. EU3

EU3 Guest

benimde acaip gaz olmuştu canım bide kasıklarımda ağrı vardı ve ğögüs uçlarım acıodu

12. 11 Şubat 2009
  13. mhtp

mhtp tutun bana annemm Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    valla benimde birkaç gündür gaz var ve sancı oluyor..göğüslerim acıyo bira büyüdü gibi ama sert değil....hayırlısı bakalım...

14. 11 Şubat 2009
  15. Filo

Filo Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    kzlar midede gazla birlikte göğüs boşluğunda yanmada varmıydı........

16. 11 Şubat 2009
  17. pxixnar77

pxixnar77 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim adetime 6 gün var dün gece gaz sancısında uyuyamadım bugün de devam ediyor .göğüslerim 10 gün kala acımaya başlamıştı ama bugün acısı azaldı :KK43:(

18. 11 Şubat 2009
  19. asya23

asya23 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşkler kızlar yardımlarının için benimde göğüslerimde acı değilde dolgunluk var. ama bu gaz çok kötü rennie şurup içiyorum o hafif en azından karnım midemde ne kadar dikkat etsemde yememe çatlıcam sankii bu yüzden yemekle ilgili olduğunu sanmıyorum içecek bile içemiyorum 2 dkkada gaza dönüşüyor..bugün kanda mikrop varmı diye test yaptılar ama bişy çıkmadı..benim akıntım beyaz renk bi taraftanda mantar olmasın diye korkuyorumda ama yanma ve kaşıntı yok artık hayırlısı kızlarr bakalım beklicek eli mahkum yorumlarınız için tşkler