Karındaki çatlaklar için öneri bekliyorum.

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve candyelif tarafından 20 Aralık 2009 başlatılmıştır.

20 Aralık 2009
    Konu Sahibi : candyelif
  1. candyelif

candyelif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar doğumdan sonra karında kalan o kocaman ve sevimsiz çatlaklar için neler yapıyorsunuz..??
    ve bu kötü görüntüden nasıl kurtulucaz..??
    baktıkca içim kararıyorr:gitme::gitme::gitme::gitme:

2. 20 Aralık 2009
  3. ELALI

ELALI biriciğim, canım kızım... Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    hiçbişii yapmıyom baktıkça moralim bozuluyo:kedi::kedi::kedi:
    demekki hamişken çatlamamış olmak sonradan çatlamıcaz anlamına gelmiyomuş:bbo:
    çatlaklar bi kenara benim hala karnım var pantolanlar düğmelenmiyosenağlama

4. 20 Aralık 2009
  5. cicibisi

cicibisi http://ygtnblogu.blogspot Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    çatlakları hiçç takmıyorum,karnımda pek yok ama bacaklarım popomm felakettt.
    göbiş benimde var hala napcam bilmiyorum =((

6. 20 Aralık 2009
  7. DoraGizem

DoraGizem DORApaşanınANNESİ Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    kızlarr bende hiç çatlak oluşmadı ama şöle söleyim bepanthen merhem çok ii geliyo diye duymuştumm baya yarıkları azaltıyomuşşş ben hamileyken bepanthen merhem ve badem yağı kullanmıştım benimki de badem yağından kıllandı aldırsam bişi olurmu acaba ???

8. 20 Aralık 2009
  9. zemmrax

zemmrax hastasiyim...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayyyh benimde hem kocaman göbegim hemde bisürü catlaklarim var.göbekteki cizgide aynen duruyor. Hic gitmicekmi bunlar yauffff. En azindan su göbegim inseydi biraz. akannehir

artik aksam 6 dan sonra pek bisi yemiyorum ve gün icindede kalorisi az olan seyleri yemeye calisiyorum. göbek hepten sismesin diye. kaydirigubbakcemile3.

10. 20 Aralık 2009
  11. bahair

bahair www.nilkizi.blogspot.com Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende de çatlak oluşmadı ama öbeğimdeki hafif sakıklık kaldı.... gitmeyeceğinden şüphe etmeye başladımmm...
    bu arada o çatlakalrın hiç bişekilde tedavisi yokmuş kızlar...

12. 20 Aralık 2009
  13. saime77

saime77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla ben ilk zamanlar kantaron yağı sürdüm, bayağ faydasını da gördüm sonra kızımın hastalığı çıkınca kendimi hepten unuttum... kızım bi iyileşsin inş. bakıcaz bi yoluna...ya benimki hem hafif çatlak hem göbiş hem de esmer oldu... inş. düzelirmafoldumben

14. 20 Aralık 2009
  15. fikirdelisi

fikirdelisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    374
    Ödül Puanları:
    153
    yarami destin simdi :gitme: sifir gobekli buket oldu koca gobekli varil :sinifsinif: catlak nedir, kilo nedir bilmezdim. hamileligimde 23 kilo aldim. simdi karnimda bisuru catlagim var.o kadarda yaglanmistim. su lierac ampullerden 3 kutu bitirdim ama bana misin demedi mafoldumben cok fazla sutum olmadigi icin yememden de kisamiorum. ne bulursam yiyorum :bbo: karnim sanki 7 aylik hamile gibi duruo. beni gorenler tanimiyolar mafoldumben anammm ne kadar dolmusum meger :1ninca:
    bu arada catlaklarin tedavisi yok diolar ama kk da bi yerde okumustum buzlu terapi yontemi mi varmis ne o faydali diolardi. walla kesin faydaliysa yaptiririm bende.tabii once 2.cocugu isteyip istememek onemli.cocuk sayfasi kapaninca olur estetik isi :hulya:

16. 20 Aralık 2009
  17. selina79

selina79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba,

bu buz yöntemi bende duymustum.tv de bir yer cikiyordu bir sabah programinda kesin cözüm diye. sonra internete biraz arastirdim yapanlar hic menun kalmamis. hem cok pahali, cok aci veriyormus sonradan bide catlaklar gene gitmemis. bu buz tedaviden sonra derin soyulmaya basliyormus, altindan kirmizi deri cikiyor ve bu sonradan iste cok aci veriyormus.baskada cözüm bilmiyorum. Bende arada kanteron yagi sürüyorum, aklima gelincede contratubex kremimden.

18. 21 Aralık 2009
  19. candyelif

candyelif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    o kremden bende de varr işe yararmı..benim bildiğim okrem ameliyat sonrasında kullanılıyor ama aynaya bakmak istemiyorum yaa..
    yazda geliyorrr 6-7 ay sonra deniz kum güneş nasıl gidicez.. bu koca karın ve kocaman çatlaklarla nasıl olucak yaa...mafoldumbenmafoldumben