karışığım...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU1 tarafından 12 Haziran 2008 başlatılmıştır.

12 Haziran 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar üç aylıkken doktora gittiğimde bebeğimin cinsiyeine erkek dediler...şuan beşinci ayın içindeyim bu sefer de kız dediler...içinizde kızlar bebeğine önce erkek denip,sonra kız denen, ya da önce kız denip sonra erkek denen var mı?

2. 12 Haziran 2008
  3. minelne

minelne afffettt Allahımm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    en yakın arkadaşımın ablasına doğuma kadar hep kız dediler o yüzden herşeyi pembe aldılar,ama dr lerin dediği olmadı erkek dünyaya getirdi,hakkınızda hangisi hayırlısıysa o olsun eli ayağı düzgün sağlıklı olduktan sonra ne önemi var..

4. 12 Haziran 2008
  5. ebrunver

ebrunver Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım benim aynen öyle oldu :))) doktorum bana ilk önce erkek dedi . eşim bayram etti ona alıştık sonra kız diyince tabi sevindik ama aptal olduk.şimdi 5 ay bitti umarım kızdır ve bir daha değişmez :))) olur böyle şeyler.önemli olan sağlıklı olması canım benim :):teytey::1hug:

6. 12 Haziran 2008
  7. ECEM2003

ECEM2003 Guest

böyle şeyler oluyor ama bence 3 aylıkken söylenen cinsiyetlere inanmamalıyız çünkü çok erken en az 4 aylık olmalı bence

8. 12 Haziran 2008
  9. nisa77

nisa77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    evet canım bana da dr önce erkek dedi.hatta başka bir dr da erkek dedi.ama 16 haftalıkken dr aa bu kızz dedi.eşim de iyice havaya girmişti şok oldu tabi.ben sevindim valla oda alıştı şimdi.babasının kızı da kızı deyip duruyoo

10. 12 Haziran 2008
  11. celen35

celen35 bodruma da gittik beraber :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    :roflol: bugunlerde amma cok duyuyorum bunu yawsırnaşık şey dün arkadasım msj cekti bana..12 haftalıkken kız dedi doktoru hatta doktorlarımız aynı..dün gitmiş 16 haftasıonda erkek demiş..canım nekadarda morali bozulmus hep kız hayali kurardıı.teselliside zor oldu tabi..ağlayıp duruodu en konustuğumuzdaa.s evelsi günde ananem geldi..karsı komsunun kızı doğum yapmıs..9 ay boyunca kız denen bebek erkek cıkmısfisfisfis e tabi kıza inandırmasıda baya güç olmus..onca zaman nereye sakladı o pipiyi hayretfisfisfis şimdi ben evhamlandım bunları duyunca..ve bir kaç doktora daha gitmeyi düşünüyorum..ama bunu eşime nasıl söölerim onu bilmiyorum:eek: sinir oluo bu kadar pinpiriğe:dilcikar:

12. 12 Haziran 2008
  13. EU1

EU1 Guest

kızlar ben de şaşırdım doğrusu tabiki eli ayağı düzgün olsun,sağlıklı olsun da mavi renk alışverişleri yapmıştım birsürü şimdi de pembe yaparız artık hangisi denk gelirse...:uhm:

14. 12 Haziran 2008
  15. karabiber01

karabiber01 11haziran 79.4 kilo Üye

Beğenildi:
    503
    Ödül Puanları:
    188
    bizimde kaynımın ikizlerine 1 erkek 1kız dediler ama 2 side kız olduuuu

16. 12 Haziran 2008
  17. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    benimde arkadaşıma erkek dediler ama kız çıktı))
    arada yanılma payları oluyor canım...

18. 12 Haziran 2008
  19. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Canımcığım benimde önce erkek dediler sonra 19,haftamda kız dediler şok olmuştuk...Eşim inanmamıştı sağlıklı olsunda kıyafet rengini yine değiştirirsin canım benim..
    bazen bebekler organlarını saklıyabiliyorlar yada kordonu bile pipi zanneden doktorlarda oluyor sanırım ondan kaynaklanıyordur canım..