Karışık Aile Star tv

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve AzRASILAM tarafından 21 Ocak 2010 başlatılmıştır.

  21 Ocak 2010
  Konu Sahibi : AzRASILAM
 1. AzRASILAM

  AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

  Katılım:
  26 Nisan 2008
  Mesajlar:
  19.127
  Beğenildi:
  4.215
  Ödül Puanları:
  238
  Televizyon seyircisine bağımlılık yaratacak eğlence programı ‘Karışık Aile’’ Star’da başlıyor…

  ‘‘Karışık Aile’’ küçük büyük herkesin izlemekten keyif alacağı, ailelerin yarışacağı, çok eğlenceli bir yarışma program! Eğer ailenize ve kendinize güveniyorsanız bu programda hem ödül kazanabilir hem de çok eğlenebilirsiniz.


  [​IMG]

  Cuma 22:15


  Aileler karışıyor, ünlüler ayırıyor!

  Aileler karışıyor, eşyaları karıştırılıyor, ünlü panelistler işin içinden çıkmaya çalışıyor. “Karışık Aile” 22 Ocak’ta Star’da başlıyor!

  Star TV ekranlarında yepyeni bir yarışma heyecanı başlıyor. Sunuculuğunu Hande Ataizi’nin üstlendiği “Karışık Aile”de Nilgün Belgün, Ayşen Gruda, Tuluğ Çizgen ve Oya Aydoğan’dan oluşan panelistler karmaşık bir durumun içinden çıkmaya çalışıyor. Bir başka deyişle, iki aileden oluşan 20 kişilik kalabalık bir grup karşısında panelistler, kimin kiminle akraba ve kimin hangi eve ait olduğunu bulmak için yarışıyor!

  İki kalabalık ailenin evlerinin kapısını açtığı programda, kameralar ev sahiplerinin bulunmadığı evlere girip eşyalarını ve ailelerin yaşantılarını görüntülüyor. Panelistler ise aile bireylerine soru sorarak, onları testten geçirerek ve videoları izleyerek ipuçları yakalamaya çalışıyorlar. Karışan aile bireylerini ayırmaya çalışan panelistler, önce anne ve babaları, ardından çocukları, son olarak da diğer aile bireylerini bulup onları oturma odalarına yerleştiriyorlar. Panelistler aileleri ayırmaya çalışırken, kalabalık grubun arasına gizlenen bir yabancı kafaları karıştırmak için elinden geleni yapıyor.