Karışık bir durum.... Ne yapacağımı bilmiyorum..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve IIIIxASKISIxIIII tarafından 26 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : IIIIxASKISIxIIII
  1. sevgili bayanlar...
    benim bi derdim var, bunu dertten sayarmiyiz saymazmiyiz bilemicem.
    eminim böyle bi konu actigim icin iyilerin yanisira kötü elestirilerde alacagim..
    neyse fazla uzatmadan basliyorum...

2007'yazindan beri sevgilim var, kendisi istanbulda yasiyor ( suan ankarada askerlik yapiyor)bende yurt disinda yasadigimdan yilda 1 kez sadece yazlari görüsebiliyoruz.. ara ara ben kacamak yapar istanbula gelirdim onu görmeye.. neyse..uzun lafin kisasi..
    bu genc bana yaklasmaktan hep cekindi.. ne elimi tuttu, ne öptü hep uzak durdu.. eski sevgilisi vefaat etmisti benle tanismadan bi yil önce ve hala onun etkisindeydi.. bsy diyemedim haliyle hep sustum.. ama her insan istemezmi sevgilisiyle sarilmak el ele gezmek,onun tenini hissetmek..,elini ble tutamiyorsam nasil bi iliskidir bu diye düsünürdüm hep..neyse sonra alistim,ona karsi hislerim öyle büyükki icime attim herseyi..
    aradan zaman gecti.. bu süre zarfnda sIK SIK onun yanina gittim ama aramizda yine bsy olmadi.. neyse yil oldu 2009. sevgilim ankaraya gitti 15 ay vatani görevini yapmaya..
    msn üzerinden her haftasonu konusuyoruz bunun yanisira telefondada konusuyoruz her iki günde bi,ben simdi bi ay sonra istanbula izne gelecegim ve oda izne gelecek..
    simdi benim derdim suan burda baslio...
    ben sevgilimi düsününce ( ona hic dokunamamis olmamdanmidir neden bilmem) tahrik oluyorum.. ve utana sIKILA ilk kez ona bunu söylemistim.. seni arzuluyorum demistim..bunu daha önce hicbierkege söylememistim ve kimseylede cinsel anlamda bisiy yasamamistim(öpüsmek disinda) bi süre sonra sevgilimde bana beni arzuladigini söyledi,bende onu tahrik etmek icin bikac dekolteli ( öyle abartilacak sekilde dekolte olmayan ama asker bi erkegin seksi bulabilecegi ) resim yolladim telefonuna.. o günden sonra sevgilim sürekli beni arzuladigini ve benimle yazin iliskiye girmek istedigini söylüyor..hernekadar onu cok istesemde cok arzulasamda. bi yanim yap derken bi yanim yapma diyo.. simdi diyceksinizki güzelim sen kendin ka$inmissin.. gercektende öyle oldu..,.ama cok karisiklardayim.. 1. bi yandan helali olmadan yapmak istemiyorum 2. bi yandan onu cok arzuluyorum onu hissetmek istiyorum 3.vucut hatlarima hep güvenmedigim icin birazda göbegim oldugu icin beni böyle görmesinden cekiniyorum 4.iliskiye girdikten sonra bana ilgisi ve sevgisi azalacak diye korkuyorum... yani kisacasii cok karisigim...

2. 26 Mayıs 2009
  3. lonely_33

lonely_33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm cnm bence kafanı karıstırmana gerek yok.hersey senin elinde.sen onu arzulayabilirsin ama bunu keske ına söylemeseydin.cünkü seni yanlıs anlamıs olabilir yani baskalarıyla da birsey yasadıgını düşünebilir.ayrıca baslarda elini bile tutmayıp simdi ise ilişkiden bahsetmesi düşündürücü.

4. 26 Mayıs 2009
  5. xoxzo_35

xoxzo_35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cevap yazardım ama olmayacak şimdi burda. sen şimdi derdim var olarak adamla yatayım mı diye mi soruyorsun bize? valla ne diyeyim. derdin dağları aşmış sengözlerimebaksanab
    sonra bu bölüme başka bir başlık açarsın. yattım ve beni bıraktı çünkü hevesini aldı Çok üzgünüm çoook

6. 26 Mayıs 2009
  7. LayLayLomHop

LayLayLomHop Guest

yani bu anlık birşeydir önceden planlayıp şu gün seninle ilişkiye girelim demek çok saçma geldi :uhm:

8. 26 Mayıs 2009
  9. sarxixcivciv

sarxixcivciv Kıymetlimizsin meleğim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Evlenmeden ikinizinde aklına böyle şeylerin düşmesi (düşer ama uygulamaya geçilmesi anlamında) bayagı dertmiş..

10. 26 Mayıs 2009
  11. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    ona neden seni arzuluyorum diyorsunuz ki..aklına başka başka sorular gelmiştir..
    evet seninde dediğin gibi kaşınmışsınj...

12. 26 Mayıs 2009
  13. lonely_33

lonely_33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence görüşme onunla bir daha.ve bundan sonraki hayatında da kimseye seni istiyorum arzuluyorum deme.onun kafasında cizdigin imajı bir anda degiştirmişsin.kendin edip kendin bulmussun.ama biz ne dersek diyelim sen o adamla görüşüp birlikte olacaksın.buna adım gibi eminim

14. 26 Mayıs 2009
  15. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    imza gönülyarası...Şeniz

16. 26 Mayıs 2009
  17. eylul07

eylul07 bigün bende anne olacağım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86

doğru söze ne denir....

18. 26 Mayıs 2009
  19. buse_burcu

buse_burcu rabbim sana emanet Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ne dertmiş beeeeeee bence bu olsa olsa başına dert olur seninlaelaelaelaelae