karıştım ne yapacağımı bilmiyorumm

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve eLf-34 tarafından 24 Şubat 2010 başlatılmıştır.

24 Şubat 2010
    Konu Sahibi : eLf-34
  1. eLf-34

eLf-34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hemen hemen 3 senedir süren bi ilişkim var çok sorun yaşadık ama hiç ayrılmadık.sorunların sebebleri de bnm erkeklerle konuşmam yada ona SAÇMA gelen isteklerim bu zmna kadar hepsine boyun eğdim..bnm hiç bi kararımı önemsemiyo askerde şuan gelince evlenicez diyo tmm diyorum şu olsun bu olsun hpsine tmm dedim hiç üzmedim kırmadım hep kırılan bn oldum. off anlatamıyorum yaaa sıkıldım artık heryerden kısmasından şununla konuşma bununla konuşma yeter yaa bnde insanım şuan staj yapıyorum ve ordaki stajyerlerle bile konuşmayorum erkekler ddiye okuldakilerde öyle tbi..şimdi şimdi aklım başıma geliyo bu zmna kdr boyun eğdim tmm dedim 3 senenin hatrına sustm ama evlencez diyorz ve evlendiktn snrada böyle dvm ederse??

ünv. okuycm dedim ve itiraz etti ikna ettim ama surat beş karış soğuk konuşmalar falan dayanamadm vazgeçtim kararmdan tmm okumycm dedim neşesi yerine geldi beyimizn.

dün tartışmıştk biraz önce aradı naber nasılsn erkklerle konuştun mu?? Allah ım bumu yaaa ne bu her aradığında bu soru evt konuştm dedim tbi dün kavga ettk ya bugun dünki soğukluktn faydalanıp konuşursn erkeklerle dedi.. ya ayrılmak istiyorum ama askerde diye sabrediyrm sadece...

ünv. konusunu aÇTM hayatımdn vazgeçtm senin için ddm git oku kızım ünv. senin hayatın tbi ilerde ünv.le evlenirsin dedi bnde evlenmk mi hayat dedim oda tbi ünv. diplması hayat dedi

Son düzenleme: 24 Şubat 2010
  2. 24 Şubat 2010
  3. Japon KIZ

Japon KIZ IŞIL' IM Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Ne demek onun için üniversite hayallerimden vaz geçtim...O da kim oluyor ?
    Seni seviyor, sana değer veriyorsa okumana da razı gelecek lamı cimi yok :kızgın:
    Yarın öbür gün kafanı çok taşa vurursun okumadım diye zamanıda geri getiremezsin...
    Ayrılmak istiyorsa sen okuyorsun diye bırak ayrılsın. Galiba lise son öğrencisisin...
    17 yaşındasın ileriye dönük 3 yıl içinde de 15 yaşındaydın...Allah aşkına 15 yaşında başlanan ilişki ne kadar sağlam olur gözden geçir...Sakın üniversiteyi okumamazlık gibi bir aptallık ta yapma...Koca her zaman bulunur...Karar yinede senin tabiiisengözlerimebaksanab

4. 24 Şubat 2010
  5. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    pardon da psikopatça bir durum var burda... yaşınız kaç bilmiyorum ama hemen hemen aynı yaşlardayız diye tahmin ediyorum.... bence ayrılmalısınız,hatta direk kaçmalısınız... nasıl dayandınız ki bu duruma 3sene... evlenince daha brbat olur durumunuz...erkeklerle konuşma değil sokağa çıkma olur,üzerinize kilit vurulur....iyi düşünün...ünv okumak hiç bir erkek için gözardı edilebilecek bişey değil bence....

6. 24 Şubat 2010
  7. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.385
    Ödül Puanları:
    238
    aman aman dikkatli ol köleliğe doğru gidiyorsun bu kesinlikle aşk değil eziyete alışma
    alıştırma,

evlilikten ne bekliyorsun,boshayallersmile

bu evlenme programlarında çıkan genç güzel bayanlar nedense hep aşk için evlenmişler ama 2 yıl veya daha az süren evlilik yaşamışlar ,

iyi düşün taşın ,:umursamaz:

evlilik evcilik oyunu değil

sen sana kalıyorsun ailende birşey yapamıyor

yanlış karar verme ,
    :kahve:

8. 24 Şubat 2010
  9. Gamze_Belinay

Gamze_Belinay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bu ne yaaaaa:eek:lmaz:, sen senlikten çıkmışssın tamamen seni yönetmeye başlamış ve seni sen olduğun için değil kendi istediği biri olduğun ve yönlendirebildiğin için seviyor.. senin aklın fikrin zekan yokmuki seni yönlendiriyo???
    erkeklerle konuşma,saçma sapan isteklerde bulunma ve en önelisi üniversiteee o kim oluyoo yaa kiimm?? ne sanıyorki kendisini?? dünyada tek erkek omuki?? sendede hata var bence neden her istediğine tamam diyip boyun eğiyorsunki böyle sevgi olmaz yaa bu sevgimi yanii?? seni seviyormu sanıyorsun sen??? istediğin gibi ol istediğin gibi davran bak bakalım sevicekmi seni..o seni değil kendi istediği gibi biri olman için seviyor seni...

senin yerinde olsam ona sadece şunu derdim.. "Bana Kumandanla Gelme Beni Yönlendirmeye Çalışma Pillerini Bitiririm Senin..."

Çok üzgünüm çoook:kızgın::mymeka:

Bence sende aklını başına topla ve iyidüşün bu insanla bir ömür geçirebilirmisin??:teselli:

10. 24 Şubat 2010
  11. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    sevgilin komplexli,kendini salak hissediyor heralde üni.ye gidince üni.liyle evlenirsin diyor mantığa bak..ama sen bittin varyaaa...üni okumam dedin ya bi kere burnundan getirecek,ne olacak biliyormusun,

sen gitmiceksin üni.ye,evleneceksiniz 2 çocuğunuz olcak bu arada ailende onla evlendiğin için seni dışlamış olacak,sonra seni dövecek yada aldatacak yada ailesine ezdirecek,boşanmaya kalkacaksın ama elinde meslek yok,arkanda aile yok,gidiyorsun ama nereyeee...paşa paşa dönecen çekicen adamın kahrını.

iyi düşün arkadaşım bu adam hasta,daha mesajın başında erkek arkadaşın bana bir tanıdığımı ve sevgilisini hatırlattı,kız en son hastaneye kaldırıldı diye duymuştum,

ayrıl gitsin daha gençsin yaa...erkeklerle konuşma ne demek...hayatımızın her alanında erkeklerle içiçeysek bu demekki sen evlenince kapatıcan kendini eve,açmıycan kapıları erkeklere,gördüğün tek yüz kocanın olcak.

12. 24 Şubat 2010
  13. eLf-34

eLf-34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    konuştm şimdi ve bundan snra istediğim gibi olucm bni yönetemiyceksin dedim itiraz etti erkeklerle konuşursan ayrılırsm senden dedi bnde ayrılmak istiysan ayrıl bn hayatımı senin ellerine bırakamam fln dedim tmm sen nasıl istiyosan öyle olsn bni sevdiğini biliym yeter fln dedi bnde seviyorum seni bni skmadığın süre daha çok sevicem ddm üzüldü ama bni yönetmektn vazgeçti ama biliyorum ki çok yakında ayrılıcaz...onun istediklerni yapmadım diye çok yakında ayrılıcaz

14. 24 Şubat 2010
  15. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    boşver ya daha gençsin sana erkekmi yok ayrılırsa ayrılsın...kaç ayrılık yaşatıpta gerçek aşkını bulan var...

hayatını onun elinde köle gibi sürdürmenden iyidir,sana değer veren,fikirlerine değer veren,sen birşey yaptınmı ''bir bildiği vardır bn ona güveniyorum diyen'' bir erkek bulacaksın mutlaka..

16. 24 Şubat 2010
  17. eLf-34

eLf-34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    grçektn farkettim de o bni ben olduğum için değil onun istediği gibi biri oldğm için seviyo eğer gerçktn bn olduğum için seviyosa zaten ayrılmaz soğumaz ozmn anlarm seviyomu sevmiyomuu

18. 26 Şubat 2010
  19. FashionbyHatis

FashionbyHatis Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    hayatımda hiç bukadar geleceği anlatan bir insan görmedim pardon yazı görmedim ya.
    adam haksız YÖNETMEYE çalışıyor, ama istersen birazda kendine dön belkide güvenini alamıyorsundur buda olabilir.​