kariyer ve annelik

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve emel1234 tarafından 21 Aralık 2009 başlatılmıştır.

21 Aralık 2009
    Konu Sahibi : emel1234
  1. emel1234

emel1234 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben ODTÜ mezunu 10 senelik bankaciyim.(bunu söylememin sebebi stresli bir meslek etkisini de göz önün bulundurmak gerekir diye düşünüyorum) . 27.06.2009 tarihinde evlendim(vakit bulup :) ) .bütün testler eşime ve bana yapildi.Ben 36 , eşim 33 yaşinda.Testlerde hiçbir olumsuz problem çikmadi.tersine eşimin sperm analizleri mükemmel , benim de yumurtalar da bir problem olmadiği anlaşildi.Tabii ben yaş konusunda tereddütlerim olduğu için acil bebek yapmak istedim.Adet döngüleri de çok düzenli.10.12.2009 tarihinde aşılama yaptirdim.Bugün 12.gün.Formdan o kadar çok bilgi edindim ki hepinize teşekkürler..Sizinle bu duygumu paylaşmak istedim ki , sayfa kendi adıma süreklilik kazanip,sizlerden ihtayacim olduğunda bilgi almak isterim diye.Benim için lütfen dua edinnnnnnnnnn....:) 14.gün mü 15.gün mü kan mı,idrar mi ...kafamı kariştirmak istemiyorum şu anda ..ne yapmaliyim bayanlar sizce ? :KK46: