Karma cilde uygun doğal sabun öneriniz nedir ???

Konusu 'Bir Bilene Sorun !' forumundadır ve eylultamer tarafından 5 Eylül 2008 başlatılmıştır.

5 Eylül 2008
    Konu Sahibi : eylultamer
  1. eylultamer

eylultamer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    selam arkadaşlar ,

karma bir cildim var doğal sabun kullanmak istiyorum önerileriniz nelerdir ?

birde özellikle burun üstünde siyah noktalar var bunlar için ne yapmalıyım

şimdiden tşkler a.s.a.s.a.s.

2. 5 Eylül 2008
  3. bebito

bebito Guest

ben defne sabunu kullanıyorum otacıdan gayet doğal ve çok güzel köpürüyo yumuşacık yapıyo cildini :)

4. 5 Eylül 2008
  5. mnrygc

mnrygc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de sivilceler için mecitefendinin defne sabununu kullanıyorum iyi geliyo baya ama siyah noktalar için bi çözüm bulabilmiş değilim hala :KK70:

6. 5 Eylül 2008
  7. bubbles

bubbles Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sabun kullanma bence yüz temizleyici jel yada süt falan kullan.

8. 6 Eylül 2008
  9. lunitari

lunitari Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bebek sabunu kullanıyorum ben. o da iyi geliyor
    biliyorum doğal bi sabun değil ama bebek sabunları daha az kimyasal içeriyor o yüzden yazayım dedim

10. 6 Eylül 2008
  11. miralife

miralife Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    bende aynı dertten muzdaribim dermatoloğa gittim ve bana çamur sabunu verdi bunu sabah kullancakmışsın sadece ama ben almadım çünkü kil maskesi aldım 15 günde bir sürüyorum cildeme inanılmaz yanıyor ama çok ii geliyor bizim gibi cildi olanlara.aslında hep böle diil cildim arada bi sorunlu oluo 26 yaşındayım ve anneyim bazı zamanlarda işte genç kız gibi sivilceleniyorum ama artık kil maskesi var bunu sakın almayı unutma.................ii şanslar canım...

12. 6 Eylül 2008
  13. bebito

bebito Guest

evet kil maskesi çok güzel bir şey ben de aldım kilinden kendim hazırlıyorum bir dahakine hazırını almayı düşünüyorum çünkü evde olmayacağım her neyse sadede geleyim ben zamanın birinde papatya ve yosun özlü müydü neydi bir maske kullanmıştım ama cildim öyle harika olmuştu ki anlatamam yumuşacık ve pürüzsüz sen de yosunlu bir şeyleri araştır derim ben hafızam beni bazen utandırıyo böyle adını hatırlayamıyorum falan ama sen dinle beni :)))))

14. 7 Eylül 2008
  15. asimavi87

asimavi87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    88
    kızlar selam siyah noktalar için bir önerim var size 1 tatlı kaşığı yoğurt ve 1 tatlı kaşığı nişasta krem kıvamına getirip yüzünüze sürün ve 1-2 dk masaj yapın daha sonra kuruyana kadar bekleyin ve ardından ılık su ile yıkayın düzenli yaptığınız takdirde siyah noktalarn kaybolduğunu göreceksiniz haftada 3 defe falan uygulayınyerimseniben

16. 17 Şubat 2012
  17. xxxwoman

xxxwoman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    garnier üçü bir arada temizleme peeling artı maske süper siyah noktalar gidiyor burun cevremde kalamadı hiç o bölgeyi masaj yaparak ovarak köpürtün süper etki ben memnunum bim de bile satılıyor ..:KK36:

18. 22 Şubat 2012
  19. Dr_serk

Dr_serk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba arkadaşım yüzüne sabun kullanma çünkü siyah noktaların başlıca sebeblerinden biridir sadece yüz yıkama jeli kullan bunu alkolsüz tonikle desdeklersen çok daha iyi olur iyi günler diliyorum.