karma ciltler için en iyi nemlendirici size hangisi ?

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve elif_a_k_ tarafından 7 Şubat 2008 başlatılmıştır.

7 Şubat 2008
    Konu Sahibi : elif_a_k_
  1. elif_a_k_

elif_a_k_ Guest

arkadaşlr ben loreal kullandım nivea kullandım ama yok bi fayda sağlamadı.. yani beklentim çok güsel bir cilt değil sadece gün boyu nemli bi cilt..bunun için önerisi olan varmı?

2. 7 Şubat 2008
  3. Kartanesi

Kartanesi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben uzun süredir clean&clear sivilce önleyici yağsız nemlendiricisini kullanıyordum aslında genel olarak memnundum ama cildim biraz yağsız kaldı sanırım dün kozmetikçideki bayan asla size uygun değil siz cildinizi yağdan mahrum etmişsiniz zaten cildiniz karma dedi sebamedin nemlendiricisini aldım bakalım daha dün başladım ama belki de T bölgem için clean&clearı kullanmaya devam edebilirim

4. 7 Şubat 2008
  5. elif_a_k_

elif_a_k_ Guest

evet yağlı bölgeye (t bölgesine) yağlı kremler sürmek dahada yağlandırır hatta sivilce fln yapar..bencede sebamed yada neutregena gibi dermatolojik şeylerden kullanmak lazım..bu karma ciltlerinde derdi çok ya :KK43: yağlı olsa yağlandırmayan şeyleri,kuru olsa yağlı şeyleri kullanabilirsin tüm yüzüne ama böle olunca olmuyo pek :S

6. 7 Şubat 2008
  7. periprensesi

periprensesi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    olay kullandim nemsiz kaliyorum neutregana da ayni alnin normal yanaklarin da kagit gibi...

8. 7 Şubat 2008
  9. Kartanesi

Kartanesi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence iki tane nemlendirici kullancaz bu son kararım yerimseniben sivilce önleyici clean&clear yağsız nemlendiricimi T bölgem için sebamed kuru ve hassas ciltler için olan nemlendiricimi diğer taraflar için kullanıcam zaten aynı ürünün iki farklı bölgeye doğru etki edebilmesi biraz mantıksız :icecream:

10. 8 Şubat 2008
  11. berzu

berzu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    la roche posay hydrophase tavsiye ederim.
    benimde cildim hassas,karma ve nemsiz...
    bu krem cok iyi geldi bana.

12. 8 Şubat 2008
  13. Kartanesi

Kartanesi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ya cildim yağsız nemlendiriciye çok alışmış sanırım şimdi bu kuru ciltler için olan nemlendiriciyi kullanınca minicik sivilceler çıktı hiç sivilce çıkmıyodu uzun süredir napmalıyım devam mı etmeliyim yağsızı da kullanınca cildim elastikiyetini kaybedecek yaşlancam hemen offf bi bulamadım doğru ürünü yaa senağlama

14. 8 Şubat 2008
  15. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende loreal in en son çıkardığı 24 saat nemlendiriciini kullanıyorum yıkama jeli ve toniyle.çok memnunum çok güzel nemlendiriyor.

16. 8 Şubat 2008
  17. elif_a_k_

elif_a_k_ Guest

kuru ciltler için olan nemlendiriciyi yanaklarınada kullanma bence kartanesi..ya bnce üstünde karma cilt için yazanlardan kullanmak lazım :S sonuçta kuru cildin ihtiyaçlarıyla bizimki 1 değil...loreali ben pek sewmiyorum yani benm cildime o kdr etki yapmıyor..lo roche posay'ı denemeyi düşünüyorum bnde....

18. 9 Şubat 2008
  19. berzu

berzu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sunuda unutmadan yazayim
    la roche posay hydraphase legere olan serisi hassas,normal ve karma ciltler icin,bu krem bana cok daha iyi geldi.
    birde la roche posay hydraphase riche serisi var buda hassas ve kuru ciltler icin,ama bende sivilce yapti ve biraz cildimi yaglandiriyor.
    karma ciltli olanlara hydraphase legereyi tavsiye ederim....