Karma ve hassas ciltlere sahipseniz mutlaka uygulayın

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve EU3 tarafından 22 Şubat 2008 başlatılmıştır.

22 Şubat 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

moralinizi sakın bozmayın bakın benim cildim bundan 2 3 sene öncesinde o kadar güzeldiki herkes hayrandı bebek gibi diyolardı soruyolardı hep cildin nasıl bu kadar güzel diye pek bişe kullanmıyodum o zaman dove sabun kullanıyodum ihtiyacım yoktu ama sonra bu cilt ürünlerine merakımdan sorunsuz cildime sürekli bişeyler sürüyodum sonra 1 sene içinde yıpranma oldu cildimde akne falan çıkmaya başladı kafayı yicektim bütün ürünleri denedim ama şu 2 haftadır cildime düzenli olarak şunları uyguladım ve şimdi aynen eski halinde önce sabah akşam sebamedle yüzümü yıkıyorum peşinden tonik(sıkılaştırıcı özelliği olsun)ve daha öncede yazmıştım pharmady nemlendirici kullanıyorum düzenli ama sabah ve yatarken ben nemlendiricimi buldum çok memnunum ve 3 günde bi duşta pleeng(nivea)uyguluyorum onları çıkınca hafif sıkıyorum sonra tonik ve kil maskesi ardından...bunu bisüre uygulayın başka hiçbişeye ihtiyacınız kalmayacaktır umarım eğer cildiniz çok sorunlu değilse biraz detaylı anlattım size ii gelmesini diliyorum

2. 22 Şubat 2008
  3. elif59

elif59 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    paylaşım için tşkler .....

4. 22 Şubat 2008
  5. deruş

deruş Guest

hazır sen söylemişken sorayım fazladan başlık açmaya gerek yok.. bu kil maskeleri nasıl ve nereden temin ediyorsun... ve nasıl uygulanıyo.. fiyat olarak cok mu yüksek... (cok fazla mı soru sordum ne??) :)

6. 22 Şubat 2008
  7. EU3

EU3 Guest

hayır pahalı değil ben 11 ytl ye almıştım kozmetikten dermokil çok tavsiye etmişlerdi aldım ve çok memnun kaldım dışında yazıyo zaten kullanımı sürüp 10 15 dk bekliyosun ılık suyla yıkıyosun kil maskeleri kozmetikçilerde satılıyo bildiğim

8. 22 Şubat 2008
  9. deruş

deruş Guest

tek kullanımlık paketler o zaman 11 ytl öylemi.. saol bende bi arastırayım.. bişeyler bulurum umarım..:)

10. 22 Şubat 2008
  11. EU3

EU3 Guest

hayır canım tek kullanımlık değil 50 ml bayağıda gidiyo

12. 22 Şubat 2008
  13. EU3

EU3 Guest

50 ml yazdım ama bu 100ml miş ya...

14. 23 Şubat 2008
  15. ethel

ethel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    of bende aynı senin gibiyim durduk yerde bozdum caanım cildimi:1no2:
    eskiden hiç olmazdı ama şimdi abuk sabuk şeyler kullandım diye sivilce de çıkıyo yüzüm pul pul da oluyo arada kaşınan kızarıklar da oluyo
    hakkaten yüzüne uyan bi nemlendirci bulmak çok önemliymiş o kadar aldım hepsi alerji yaptı paramın gittiğiyle kaldım
    bu kil maskesini duymuştum bari deniyim artık umarım işe yarar yasenağlama

16. 23 Şubat 2008
  17. EU3

EU3 Guest

evet birsürü paralar gitti haklısın ama sadece maske yeterli olmuyo tabi buarada dikkat et bak senin pul pul olmuş bide sende bayağı yıpratmışsın...neyse çok fazla ürün kullanmamaya dikkat et sende en önemlisi nemlendirici

18. 24 Şubat 2008
  19. heal

heal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhab, kil maskesini çok duydum. Tam olarak ne işe yarıyor. Benim cildimde hassas ama T bölgesinde aşırı bir yağlanma yok. Sadece siyah noktalar onlar da az. Ama gözenekler çok geniş özellikle elmacık kemiklerimin üstünden burnuma kadar. Eğer gözenekleri sıkılaştırmak içinse kil maskesini denemek isterim.