karnım 2 gün içinde çok küçüldü!!!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve tektanem tarafından 2 Eylül 2009 başlatılmıştır.

2 Eylül 2009
    Konu Sahibi : tektanem
  1. tektanem

tektanem AyşegüL Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar 2 gündür aşırı derece ishalim.hiç bişey yiyemiorum midem çok bulanıyır ha bire kusuyorum.üşümede var tir tir titriyorum kemiklerim sızlıyor.17 haftalık hamileyim karnım normal büyüklükteydi ama 2 gündür hiç yok neredeyse.bebeğim ordadır demi?çok korkuyorum.:Saruboceq:

2. 2 Eylül 2009
  3. basakk600

basakk600 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ordadur canı merak etme ıshal den falan su kaybı vardır sende bolca su ıc.ben olsam doktorumu bır arardım belkı ıshalı kescek ılac falan verır

4. 2 Eylül 2009
  5. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    38.027
    Ödül Puanları:
    463
    mutlaka doktorunuza görünün bu ihmale gelmez. üşüme, ishal belki önemli birşeyin belirtisidir. allah korusun bebeğiniz sususz kalmasın. ben 38 haftalıkken böyle birşey yaşadım doktorum serum verdi. mutlaka doktorunuzla görüşün. geçmiş olsun...

6. 2 Eylül 2009
  7. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    bencede vakıt kaybetmeden doktorunuzla gorusun. bebege bısey oldugundan degıl kendı saglıgınız ıcın. saglıgınız kotuye gıderse bebegınızde bundan etkılenır. belkı mıkrobık bıseydır. ıhmal etmeyın derım ben.

8. 2 Eylül 2009
  9. Elis

Elis Guest

doktora niye gitmiyosunki,guzelim,hamilelikte ishal ihmale gelmez biliyosun,,,
    sagliklar dilerim,,,:Saruboceq:

10. 2 Eylül 2009
  11. Sevil_83

Sevil_83 Guest

canim bende ilk haftalarda olmuştum ishal hani bagirsak yuyulmasi denen bişey var.Biz (azeriler) ona klizma deriz.Onu yaparsaniz 1 saatte gecer.bebegin kuculmesine gelince ilk bebekde bende de olmustu.Duzelir ishal duzelince o da eskisinden bile buyur merak etme bebishe bişey olmaz.