karnım burnumda bıde tasınma ısı cıktı yaw

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve cachymyn tarafından 12 Eylül 2007 başlatılmıştır.

12 Eylül 2007
    Konu Sahibi : cachymyn
  1. cachymyn

cachymyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar 1 hafta ıcınde tasınmamız gerekıyor elım ayağıma dolandı napcamı bılmıyorum karnımdan rahatta haraket edemıyorum zaten.naklıye fırmalarından haberdar yada tasınmıs tecrubelı arkadaslar yardım edın akıl verın nerden baslıcam been:KK43:((

2. 12 Eylül 2007
  3. *mavili*

*mavili* ...:::Ruzişim:::... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canim Biliyosun Bende Taşindim çok Zor Oluyo Ben çok Sikinti çektim.tüm Eşyalarimi Kendim Topladim Adamlar Sadece Taşidilar.ama Senin Yapacak Zamanin Yokmuş Madem Normal Taşima Fiyatindan Biraz Fazla Olarak Bütün Eşyalarini Tabak çanağini Toplayan Nakliyatçilar Var.onlardan Tutarsan Rahat Edersin Canim.allah Yardimcin Olsun Bilirim çok Zor...

4. 12 Eylül 2007
  5. burcuavcxix

burcuavcxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    88
    bende 2 hafta önce taşındım öldüm resmen allah yardım etsin

6. 12 Eylül 2007
  7. cachymyn

cachymyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ay ıyıce gozum korktu he ya nerden baslayacağımı bılmıyorum

8. 12 Eylül 2007
  9. yeliz dolgan

yeliz dolgan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Elifin dediği gibi rahat oluyor gibi gözüküyor ama inan daha yorucu birincisi adamlar cam eşyalarını nasıl olduğu belli olmayan kağıtlara kendi elleri ile sarıyorlar ve eve gelip gayet dağınık bir şekilde açıp bırakıyorlar sen hem onları kullanmak için tekrar yıkamak zorunda kalıyorsun hem de o dağınıklığı toplamak. ikincisi adamların belli bir düzenleri yok ellerine ne geçerse onu koyuyorlar kutuya böylece sen yeni evinde ne nerede telaşına düşüyorsun. Ablam bu şekilde taşındığı için biliyorum. Ben geçen yıl taşındım hamile değildim ama çalışıyordum ve o dönem çok yoğundum. Ama buna rağmen eşyalarımı kendim topladım. temiz kağıtlara sardım ve her kutunun üzerine ne olduğunu yazdım. inan yeni evime yerleşmem 3 saatimi aldı çünkü herşeyim o kadar düzenliydiki. sende oturduğun yerden eşinle birlikte böyle toparlanabilirsen senin için çok iyi olur. Tabi bu benim düşüncem. Seninle aramızda sadece 3 gün var o nedenle karnının ne kadar büyüdüğünü ve hareketlerinin ne kadar kısıtlandığını biliyorum ama ya öncesinde yada sonrasında biraz yorulacaksın malesef. Bence sonraki karışıklıktansa önce biraz yorul derim ben. Kolay gelsin.

10. 12 Eylül 2007
  11. waterhardeningsteel

waterhardeningsteel Helin Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    evet bencede yeliz haklı. sen bugünden başlayarak karton kutulara eşyalarını oturduğun yerden yavaş yavaş yerleştirmeye başla. kartonların üstüne de yaz ne olduklarını. taşınınca da yardım etmeye gelenlere tarif edersin ve aynı gün mis gibi biter. işin sırrı iyi organizasyon yapmakta. son ana bıralmaz ve yardmcı olacak bir iki kişi bulursan göz açıp kapayıncay akadar taşınmış olursun

12. 12 Eylül 2007
  13. cachymyn

cachymyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ay kararsız kaldım genelde tasıma fırmalarından memnun olduklarını duydum ama bılemıyorum o kadar esyayı nasıl toplarım hıc gozum yemıyor wallahı

14. 12 Eylül 2007
  15. tatarxixm

tatarxixm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    alah kolaylık versin canım
    keşke şu firmalar bayan olsaydı bayanlar daha iyi iş yaparlar erkeklere nazaran

16. 12 Eylül 2007
  17. waterhardeningsteel

waterhardeningsteel Helin Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    tatar iyi fikir! tutacaksın iki bayan! bi günde herşeyi kutulatacaksın ! diğerleirni zaten hamallar taşır ! bayan eli değmeden olmaz. sen d ehamileisn yapamazsın. ya bacı görümce akraba ya da iki kadın tutacaksın bi günde hallolacak

18. 12 Eylül 2007
  19. tatarxixm

tatarxixm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    valla iyi fikir gel ortak olalalım:)))) bi firket kuralım