karnım çok küçük!!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve meleğimsin tarafından 19 Kasım 2008 başlatılmıştır.

19 Kasım 2008
    Konu Sahibi : meleğimsin
  1. meleğimsin

meleğimsin Guest

arkadaşlar 4 aylık hamileyim ama karnım çok küçük çok tedirginim acaba bebeğim gelişmiyor mu ya bakıyorum 3 aylık hamilelerin bile benden büyük ancak yemek yiyince çok az çıkıyor normal mi acaba yoksa bende mi bir sorun var.dr.a 9 gün sonra gidicem ama çok endişeleniyorum.ya ben mi abartıyorum bilmiyorum.mirmirmirmir

2. 19 Kasım 2008
  3. xoxzlem can

xoxzlem can Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende 9 ayıma girdim ama karnım hala küçük 6 aylık gibi duruyor hiç üzülme iç karnım genişmiş kızımın herşeyı normal çok şükür kafanı takıp bebeğe ve kendine stres yapma dilerim tüm anne adayları bebeğimizi sağlıkla kucağımıza alırız bebeğine ve sana sağlıklı rahat bir doğum dilerim:KK46::ecrin_bebek::KK46:

4. 19 Kasım 2008
  5. yasemink

yasemink Cadı Kızım!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bazılarının iç karnı büyük olur tatlım üzülmeeee..

6. 19 Kasım 2008
  7. cerez

cerez Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canim 15. haftada belli degilse bence normal.. bendede belli olmuyordu.. hatta hayiflaniyordum bu hamislik elbiselerimi bosuna aldim giyemicem diye.. 18-19. haftada kendini göstermeye basladi..
    hele simdi ben burdayim diyor gören herkese..
    hem herkesin bünyesi farklidir.. belki ic karnin genistir.. bebegin icerde rahattir .. rahat ol gösterir daha o kendisini
    a.s.

8. 19 Kasım 2008
  9. meleğimsin

meleğimsin Guest

sağolun arkadaşlar ama işte insan takılıyor bide ilk hamilelik olunca çok tedirgin oluyor insan.annemde heralde iç karnın geniş senin diyor ama ben yinede tedirgin oluyorum.

10. 19 Kasım 2008
  11. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    canim bence bosuna üzülüyorsun herkes bir degil ki..senin karnin neden baska hamilelerinki gibi olsun....bedenden bedene farklilik gosterir hamilelik...tabi yapina gore de...4.aydan sonra bak nasil cikacak karnin,o zaman bosuna evham yapmisim diyeceksin...

12. 19 Kasım 2008
  13. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    tatlım sakın telaş etme bende senin gibiydim çok üzülüyodum içim içimi yiyodu ama 6 aylıktan sonraaaaa artık herşey belirgin artık minibüslerde yer bile veriyolardı bana :KK70::KK70:

14. 19 Kasım 2008
  15. tugbamurat

tugbamurat bismillahirrahmanirrahım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benım küzenımınde karnı 4 buçuk aylıkken çok küçüktü hiç hamile demessin görsen öyleydi şimdi 6 buçuk aylık oldu gayet belli baya çıkmış karnı. iç karın büyük oluyomuş takma kafana allah saglıkla hayırlısıyla bebişini kucagına almayı nasip etsin canım

16. 19 Kasım 2008
  17. EU1

EU1 Guest

ya arkadaslar iyi hoş demişsiniz ama benim karnımda büyük baya ya 4. ayıma girdim 13. haftamdayım ama bi arkadas 6 aylık karnı benimkinden küçük birde benim karnım hamile karnı gibi değilde kilo almışım gibi öyle havada değil yusyuvarlak yani alt bölgeme doğru yayvan böyle bi sorun yoktur dimi?

18. 19 Kasım 2008
  19. EU2

EU2 Guest

slm canım bence sorun etme zaten son aylarda ayakkabısını giymek için başkalarının yardımını isteyen hamileler var oda ne kadar zor düşünsene bende onlardan olacağım galiba çok kilo alıyorum çünküsenağlama sen kaç kiloyla hamile kaldın şuan kaç kilosun bende 4.5 aylık hamileyim 51 kiloyla hamile kaldım şuan 60 kiloyum