karnım cok sertleşiyor

Konusu 'Nisan Anneleri' forumundadır ve minikkuzum tarafından 29 Mart 2008 başlatılmıştır.

29 Mart 2008
    Konu Sahibi : minikkuzum
  1. minikkuzum

minikkuzum 4 erkeğim ve ben:)) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba kızlar.32 haftalık ikizlere hamileyim.birkac haftadır karnım cok sertlesiyor.bazen yürümekte bile zorlanıyorum.sürekli tas gibi sizde de oluyor mu.niye oluyor bi fikriniz var mı:1shok:

2. 29 Mart 2008
  3. duyalp

duyalp Guest

canım bu sertleşmeler bendede oluyor bunlar kasılmalar,1 saatte 4 defadan fazla olmaması gerekıyor,doktoruna danış bence

4. 29 Mart 2008
  5. minikkuzum

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    söyledim doktora yorulunca ve cok yiyince oluyor demiştim dinlenmek lazım dedi.ama kasılma seklinde degil semsert nerdeyse gün boyu böyle.acaba her hamilelilk böyle midir diyorum tecrübesiz olmak da kötü..

6. 29 Mart 2008
  7. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Sert olmaması lazım sertlik varsa dikkat etmen gerekeriyor.Dokunduğun zaman zaman yumuşacık olması gerekiyor.Doktorum bana bunu göstermişti.Dinlen ve bol bol su iç ve istersen yeniden görüş doktorunla...

8. 29 Mart 2008
  9. minikkuzum

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bence de bi tuhaflık var.sertlik ne kelime sanki asagı inecek gibi cogu zaman.dogum mu geliyor yoksaaa kafamçokkarıştı

10. 29 Mart 2008
  11. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım benimde iki üç gün öyle oldu çok rahatsız ediyo kasılma tarzı değil sürekli bi sertlik oluyodu dra sordum ulturasonda dediki beni korkuttun hiç bişiyde yok dedi
    düzenli kasılma olursa kork dedi
    bence sende benim gibi boş telaş yapıyon

12. 29 Mart 2008
  13. minikkuzum

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    cok sıkıcı ve yorucu bisey bu sürekli sert.evden cıkamıyorum markette gezmek bile o kadar zor oldu ki.doktor da pek önemsemedi.ikiz olduğu için aslında biraz da telasım.sağolun kızlar.allah hepnpzpn yardımcısı olsun

14. 30 Mart 2008
  15. EU1

EU1 Guest

Kizlar 3 gundur bagirsaklarimdaki mikrop yuzunden istifra ediyorum ishal oldumm karnima kramplar giriyo.Ve bu 3 gundurde karnim tas gibi.1 saat tuttum bir saat icinde resmen 8 9 kere sertlesme oluyo ve nefesimi sikistiriyo elliyemiyorum bilel.Acaba hastaligimdanmi cocuk etkilendi yoksa dogum kasilmalarimi kafam karisti.Ebeye gittim 4 gun once hic sanci cikmadi simdi bu kasilmalar neyin nesi anlamiyorum yaa

16. 30 Mart 2008
  17. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Hastalığın halen devam ediyormu?Yada bunun için her hangi bir tadevai uygulandımı.Doğum zamanında yaklaşmış kasılmalar ondanda olabilir bendede bazen bir kaç saat hiç kasılma olmuyor bazense bir saatte 10 kere kasıla biliyor.Eğer kendimi çok yorduysam.İyi haberlerini bekliyorum.Çok geçmiş olsun

18. 30 Mart 2008
  19. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    annişçim belki bağırsak krampıdır ama bazen ishalde tetikliyebiliyomuş devam ederse dra git canım