Karnımda çatlaklar oluştu benim durumun da olanlar var mı?

Konusu 'Gebelikte Cilt Bakımı' forumundadır ve aysima81 tarafından 11 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    11 Aralık 2007
    Konu Sahibi : aysima81
  1. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    :roflol:ya ilk dogumundan sonra bekledim karnimin alt kisminda catlaklar olustu ikinci hamileligim suvbat annesi olucam ama bu goruntu beni cok uzuyor estetik yaptirmak istiyorum karnima bilgisi olan varmi:roflol:

2. 13 Aralık 2007
  3. ferbey

ferbey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çatlak için kesinlikle esetik yapılmıyo....ama bir serum var benim bildiğim...yokettiği söyleniyo çatlakları...ben bu serumun kremini kullanıyorum.gebeliğimin 3.ayından beri hiç çatlağım yok...ki 22 kğ aldım...internetten bulabilirsiniz o serumu...madonnanın kremi diye de biliniyo...umarım sizede faydası olur

4. 13 Aralık 2007
  5. LaLeX

LaLeX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yalnız o marka krem ve serum hamileyken kullanılmıyor arkadaşım dikkatli olmanı tavsiye ederim. Burada kullanıp hamileyken kullanılmadığını öğrenen arkadaşlar yazmıştı. Doğumdan sonra kullanabilirsin.

6. 13 Aralık 2007
  7. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canim benim ikinci hamileligim ilkinde karnimin altarafinda catlaklar olustu.simdi ikinci hamililegim bitince .insallah sag saglim kizimi elime aldiktan sonra tabiki allahin izniyle .operasyon istiyorum.fiyatlarini bilsem.yani benim icin cok gec.doktorumun bana yaptigi aciklama .onceki kilom normalden dusukmus birdende ilk hamileligimde 17 kilo alinda deri esnek olmadigi icin olusmus .yani geri donusu yok taribatin .keske obnceden acsaydim konusuya basima gelmezdi bu olay.bu arada sizede bebeyinizle guzel uzun bi omur dilerima.s.tesekkurler

8. 13 Aralık 2007
  9. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    benim karnimda ilk hamileligimde karnimin alt tarafinda catlaklar var.peki dediginiz kremi hamileligim sonlandiginda kullanmaya baslasam faydasi olurmu.yada faydasini gorenler varmi.bilgilerinizi bekliyorum tesekkurler.bu arada hayirli dogumlar .saglikli hayirli bir evladiniz olur insallah .allahin izniyle:KK46:

10. 15 Aralık 2007
  11. txuxlin06

txuxlin06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadasim .evet benimde ilk hamileligimdi ve baya yirtigim vardi ama enimki gecdi yani kalmadi ben bebek kremleri kullandim bebe kremi falan bayodan sonra ve yatarken ve baya faydasi oldu.ben cok rahatsiz oluyodum ama simdi yine mutluyum sanada tavsige ederim.canim insallah olur.

12. 15 Aralık 2007
  13. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    insallah faydasi olur ya etrafimdaki herkes buyutulecek bir fdurum yok desede ben kendi kendimi yiyorum sagolasin dedigini bi deneyim

14. 16 Aralık 2007
  15. LaLeX

LaLeX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım senin ilk çatlakların üzerinden anladığım kadarıyla 3 yıl falan geçmiş. Bunların kremle tedavisi olacağını hiç sanmıyorum çünkü artık vücuduna yerleşmişler. Tek çözüm karın germe ameliyatı. Deriyi gerdiklerinde çatlaklar açıldığı için görünmüyorlar. Ancak başka çocuk yapmaman gerekiyor. Karın germe ameliyatından sonra hamile kalmamalısın canım.Fiyatlarını bilmiyorum.Sevgiler..

16. 17 Aralık 2007
  17. txuxlin06

txuxlin06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya evet benimde esim diyodu hep nolcak falan diye ama isde insan rahatsiz oluyo.bak sen bi dene faydasi cokda olmasa kesin görürsün bence.ben dogum yaptim cokdan subatta 1yasina gircek yardimci olim dedim sana aysima.

18. 18 Aralık 2007
  19. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    evet haklisin baska cocuk dusunmuyorum iki cocuk yeterli insallah,subatta sag saglim allahin izniyle bebeyimi dogurursam .dedigin gibi bir yontem dusunuyorum ama fiyatlarini ogrenmem lazim.cok tesekurler yardimin icin canim.sag saglim hayirlisiyla alirsin insallah bebeyni.alincada birbirimize dogumlarimizi anlatiriz insallah.Şeniz

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.