Karnımda garip kasılmalar???

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve nurcandogu tarafından 14 Kasım 2009 başlatılmıştır.

14 Kasım 2009
    Konu Sahibi : nurcandogu
  1. nurcandogu

nurcandogu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 38nci haftamda hamileyim ve dün gece karnımda kasılmalardan dolayı uyuyamadım bile. Sağa sola dönmekse nerdeyse imkansızdı ağrılarım arttı. Özellikle karnımın sol trafında ağrı oluyor arada sol tarafımda kasıklara doğru iniyor ancak bu böyle adet sancısı gibi değil. ve acaip iştahsızım hiçbirşey yiyesim yok. kaynanam doğum yakın demekki bugün yarın doğurursun dedi. Böyle birşey yaşayan var mı arkadaşlar? ???:uhm:

2. 14 Kasım 2009
  3. ducks

ducks kıpırık oğlum canımsın... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çok az zamanın kalmış zaten.. bence doktoruna danış.. allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin..

4. 14 Kasım 2009
  5. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Doğum sancısı belden başlar. Sonra kasıklara doğru iner. ne olduğunu anlayamazsın zaten birde bakmışsınki doğumhanedesin.

Vakit az, doğum habercisi olabilir bu sancılar. Doktora danıştınızmı:ecrin_bebek:

6. 14 Kasım 2009
  7. nurcandogu

nurcandogu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Danışmadım ya bugün gideceğim sanırım ne bilim annemler falan önemsiz gibi davranıyorlar normal diyorlar ama bende tedirginimmm

8. 14 Kasım 2009
  9. setu

setu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bu kasılmalar normal canım. rahim bu kasılmalarla kendini doğuma hazırlıyor ben 40+4 günlük gebeyim ama benim hiç kasılmam olmadı daha doğuramadım beklemedeyiz. doktorum kasılmalarım olmadığı için rahim ağzının yumuşamadığını ve açılmadığını söylüyor. yani böyle olması iyi demek rahat bir doğum geçireceksindir.

10. 14 Kasım 2009
  11. nurcandogu

nurcandogu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sağol canım tek korkum bebeğime birşey olacak diye. Bir an önce gelsin istiyorum hihoyyyt

12. 14 Kasım 2009
  13. Mntha

Mntha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    Bu kasilmalar normal canim bebek doguma hazirlaniyor.
    bana dr oyle soylemisti. benim her iki dogumunda doguma yakin uzerime acayip bir agirlik çokmustu. simdi bunda kasilmalarim arti 3-4 gundur. gece dedigin gibi bu kasilmalarda uyaniyorum yatinca geciyordu simdi yattigim yerden bile kasilmalardan rahatsiz oluyorum.
    ins gunumuz az kaldi Allah yardimcimiz olsun..

14. 14 Kasım 2009
  15. nurcandogu

nurcandogu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet ya sanırım yaklaştı iştahsızlık falan var bende acaba diyorum heyecanlanıyorum her ağrıda mafoldumben

16. 14 Kasım 2009
  17. berna1

berna1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende 36.haftadayım bu dediğin şikayetler bendede var.bel ağrısı kasık ağrısı iştahsızlık adet sancıları..ve 1 haftadır böyle çekiyorum.ilk hamilelik olduğu için ve sezeryan olacağım için endişeleniyorum.erken doğum belirtisi olabilir.allah hepimizi en hayırlı şekilde kurtarsın canım.

18. 14 Kasım 2009
  19. tatlixsxoxgxlum

tatlixsxoxgxlum kızım İLKE 1 yaşında:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım artık yaklaşmışsın inş sağlıcakla alırsın bebişini kucağına bende oğlumu 38+4 de doğurdum endişelenme hazırlıklı ol yeter...