karnımda sertlik

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve mineulusoy tarafından 11 Şubat 2009 başlatılmıştır.

11 Şubat 2009
    Konu Sahibi : mineulusoy
  1. mineulusoy

mineulusoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Gebeliğin 35. haftasındayım.Özellikle yemeklerden sonra karnımda acayip sertlik, şişlik oluyor.Gerçi bebişin hareketlerini hissediyorum.Ama bu normal mi ? Sizlerin de oluyor mu acaba ? Acaba bebek çok yukarda ondan mı ?

2. 11 Şubat 2009
  3. HATEM

HATEM Guest

canım bendede aynı sorun var,öyle olunca agrılarımda artıyor ama karnımı ovup biraz yürüyüş yapıyorum bi süre sonra geçiyor çok şükür,ben sinirlenip geriliyim yada üzülüyüm aynı sorunu yaşıyorum karnım taş gibi oluyor,bebeklerimiz artık büyüyor haliyle yer olarak daralma yaşıyor oda karnımızı davul gibi yapıyor.ama hareket ettiginde tüm agrılarımı sanki hafifliyor:KK46: onun varlıgını hissetmek harika bişey

4. 11 Şubat 2009
  5. mineulusoy

mineulusoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Üzülünce de aynı şeyin olması çok ilginç..Sertlik ve şişlik olunca birşey de yiyemiyorum.Korkuyorum bebiş zayıf doğacak diyee..

6. 11 Şubat 2009
  7. deryaprs

deryaprs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canim daha dun bu sorunu yasadim.30 haftalik hamileyim 3 gundur karnim cok sertti.once pek ilgilenmedim ama baktim gecmiyor sonra hastaneyi aradim ve doktorla konustum bana hemen gel bu erken dogum sancisi olabilir dedi.(agri olmayabilirmisde)dun geceydi ardigimda hemen gittik.makinaya baglayip sancilari kontrol etti ama sukur sanci degilmis.

gunde bu sertlik 10 kereden fazla oluyorsa bence doktorunu ara.korkutmak istemem ama bu sertliklerin cogu dogum belirtisiymis.

8. 11 Şubat 2009
  9. kızlar size tavsiyem yemekleri azar azar yiyn ve vazelini bilirsiniz onunla masaj yapın sertleşince ok..

10. 11 Şubat 2009
  11. neslim35

neslim35 gül kokulu kızım... Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    gaz olduğu içinmiş canım benimde o zamanla aynı sorun vardı...