Karnımdaki yağlar ve deri sarkması?

Konusu 'Doğum Sonrası Cilt Bakımı' forumundadır ve cocostar tarafından 15 Nisan 2009 başlatılmıştır.

15 Nisan 2009
    Konu Sahibi : cocostar
  1. cocostar

cocostar azimli,sabırlı,kararlı Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    sezeryan sonrası karnımdaki yağlar bir yandan erirken bir yandan da hamilelikte gerilen deri sallanıp duruyor. yaa bu deri eski haline nasıl gelir arkaaşlar? hep böyle mi kalcak yoksa :bbo:

2. 15 Nisan 2009
  3. banueralp

banueralp Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım bende sezeryan oldum. ve 1 aydır diyet yapıyorum. hoş ben 2.5 sene önce dogum yaptım. karnım kocamandı şimdi 75 kilodan 69 a düşüm. ilk başlarda sarkma oldu. hedefim 60 a inmek. sarkmanın geçmesi için çok araştırdım spor şart. spor yapmaya da başladım 2 haftadır. 2 hafta da bile etkisini gördüm. yaglar gidiyor daha hızlı zayıflıyorum ve karnımın sarkması gidiyor. daha da çabuk kilo veriyorum. ve karnım sıkılaşıyor. sarkma inan 3 haftada yüzde 70 azaldı. spor yap arkadaşım. hç bişey yapmazsan karın egzersizleri yap. çok faydasını görüceksin.

Lilruba bunu beğendi.
  4. 16 Nisan 2009
  5. kedicik81

kedicik81 işte yanlızlık ben buyum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    aynı dert bendede var umarım düzelir bende ugraşıyorumbakalım sonuç ne olacak

6. 16 Nisan 2009
  7. cocostar

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım sen neler yapıyorsun anlatır mısın

8. 16 Nisan 2009
  9. gxuxlçin06

gxuxlçin06 YERİNE SEVEMEM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben tam 1 ay düzenli sabah ve akşam mekik çektim yaglar gitti evet ama deri sallanınca göbek var gibi duruyor.birde benim gaz problemim varr :KK43:( üffffffff
    ama sarkan deri aynen duruyor.hangi sporları yapınca karındaki sarkma gidiyor?bilen varmı arkadaşlarr :))

10. 18 Nisan 2009
  11. kedicik81

kedicik81 işte yanlızlık ben buyum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben eliptik bisikletle hergün yapmaya çalışıyorum yarım saat falan ama pek kile verdiğim söylenemez ama düzenli yapamıyorum pek bende araştırıyorum şuan karın kaslarıyla ilgili hareketleri deneyince paylaşırım sizlerle

12. 18 Nisan 2009
  13. cocostar

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    kaç tane mekik çektiniz acaba?yağlar gitse de sıkı bir pantolonla deri kaybolur gider. ama yağlar durunca pantolondan dışarı fışkırıyorlar yaaa...

14. 18 Nisan 2009
  15. gxuxlçin06

gxuxlçin06 YERİNE SEVEMEM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sabah 50 akşam çekebildiğim kadar ama ben 70-80 kere çektim.yerimseniben
    birde tam 20 dk hızlı adımlarla tempolu yürüdüm.ozaman yağ eriyor kas oluyor hihoyyythihoyyytderi öylece kalıyor.bende buna çare bulamadım.:bbo::bbo::uhm:

16. 16 Mayıs 2009
  17. beyaz toprak

beyaz toprak çirkin ama tatlı cadı=) Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    sanırırm sarkan deriden kurtulmanın tek yolu estetik ameliyat karın germe operasyonu onun fiyatıda kimbilir ne kadar:çok üzgünüm:

18. 16 Mayıs 2009
  19. zeynep215

zeynep215 edep ya Hu!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    azimle mekik çekmen lazım canım sarkan deri için yok ben mekik çekemem diyorsan tek yolu estetik müdahale ki buna eğer durum çok kötü değilse hiç gerek yok
    irade göster ve sabah akşam düzenli mekik çek hemen etkisini göremezsin canım mümkün değil ama zaman içerisinde farkı göreceksin
    kim diyorsa ki ben şunu yaptımda bikaç haftada gitti sakın inanma sen sabırla ve azimle mekik çek sarkmayı bitek o gideriyor ama mekikğide dpğoru yapmam lazım yanlış mekik işe yaramaz
    inşallah halledersin canım aynı dertten muzdaribim günde 250 mekik çekiyorum 1 haftadır bakalım neler olacak görücez artık