karnın inmemiş doğuma daha var muhabbeti

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve SiBeL tarafından 21 Eylül 2009 başlatılmıştır.

21 Eylül 2009
    Konu Sahibi : SiBeL
  1. SiBeL

SiBeL oğlum ve kızım herşeyim Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar sizde yaşamışsınızdır etraftaki yaşlı teyzeler hamileler için sürekli bişeyler söylerler :)
    benimde doğum yakın ve her gören bir yorum yapıyor yok daha karnın inmemiş var daha, yok epey inmiş doğum yaklaşmış gibi.
    benim kendi düşüncem ise karnım son haftalarda oldukça aşağı indi ve sanki küçüldü.bebişim epey aşağıda fakat sanırım doğum için daha da aşağı inmesi lazım bunu nasıl anlarım ve bir anda sancıylada aşağı inebileceği söyleniyor bir anda böyle bişey oluyor mu doğru mudur?

2. 21 Eylül 2009
  3. surem

surem biricik oğlum aras'ım.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım sancıyla biranda indiğini duymadım ama bu durum kişiden kişiye değişiyo..benimki hep aşağıdaydı hala da öyle heran doğum yapacak gibi doktor dikkat etmemi söyledi:KK43:
    görünüşte aşağıya inmeden de doğum olabiliyo diye duydum ben..

4. 21 Eylül 2009
  5. NHLTLG

NHLTLG Rabbim korusun meleğimi.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende aynı şeyi çok duydum hatta göğüs ile karnımın arasında 4 parmak pay olması lazım diyip durdular ... en sonuncuyu doğumdan 2 gün evvel sölediler ama bende tutmadı bu tez :))

6. 21 Eylül 2009
  7. SiBeL

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    hım o zaman ben heran doğurabilirim bu durumda :))
    demekki iyice inmesine gerek yok nasılda uyduruyorlar di mi kaydirigubbakcemile

4 parmak muhabbetini evet bende de ölçüyolar hatta ben bile bakmaya başladım kaydirigubbakcemile2

8. 22 Eylül 2009
  9. mhrmh

mhrmh her canlı bir mucizeee Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar aynı şey benim için de geçerli,karnım aşağı indi zaten kasıklarımda ağrılar hissetmeye başladım,belli yani bebişim çöktü aşağıya doğru sanki...hafif hafif çatırdamalarda başladı o kadar krem kullanmama rağmen....yaa bana da karnım küçülmüş gibi gelio...demekki hemen herkes aynı şeyleri yaşıo...içim rahatladı...allah hepimize sağlıklı hayırlı doğumlar nasip etsin..

10. 22 Eylül 2009
  11. AYXSXEGXUXL41

AYXSXEGXUXL41 me and my pleasure.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    valla benim karnım yukarıdaydı son günlerde bile...bi sabah suyum geldi,suyun gelmesiyle indi karnım..

12. 22 Eylül 2009
  13. SiBeL

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    mhrmh benimde karnım küçüldü gibi geliyo ve aynen o kadar dikkat etmeme rağmen çatlaklar belirdi herşey vakti gelince tek tek gerçekleşiyor demekki.az kaldı çok azz hemde :)

14. 22 Eylül 2009
  15. SiBeL

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    ayşegül demekki dedikleri gibi bir anda yani son anda da inebilirmiş doğru yani..bakalım bizimkiler iniverdi son günler artık bakalım neler görücez

16. 25 Eylül 2009
  17. gamze-20

gamze-20 2012 yeni bir ben Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    valla canım benim karnımda yukaraydı dogum zamanım yaklastı diyince hemen buyukler aaaaa senin karnınn yukarda daha dogurmazsın sen diyolardı valla sancım tututu suyum geldi hala daha karnım yukardaydı kişiden kişiye deyişiyo bu

18. 25 Eylül 2009
  19. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    benim karnım son haftada indi 39. haftadaki kontrolde doktor artık iyice kanala yerleşmiş bebek dedi
    40.haftda normal doğum yaptım herkeste farklıdır bu siz söylenenlere kulak asmayın