karnına hareket edince kramp giren varmııı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve almira85 tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

2 Haziran 2010
    Konu Sahibi : almira85
  1. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    12 haftalık hamileyim dün akşamdan beri karnıma çok kötü kramplar giriyo sanki bağırsaklarımı bozmuşum gibi ama bağırsaklarım bozuk değil ve sadece hareket edince kramp giriyo bu gün işe de gidemedim doktoruma gittim kanamam olup olmadığını sordu çok şükür omadı ultrasonda bebeğe baktık o gayet iyiydi topaç gibi dönüp duruyo ama rahimde biraz kasılma var dedi herhangi bir sebep bulamadı çok şükür düşük tehlikesi falan yokmuş rahimde veya onu çevreleyen duvarda bi açıklık yok dedi 3 gün istirahat ve suda eriyen magnezyum diasporal verdi çok kötü bu kramplar yaaa hiç başına gelen var mı :sinifsinif:

2. 2 Haziran 2010
  3. ceylaan1988

ceylaan1988 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    729
    Ödül Puanları:
    153
    benımde başıma gelmıştı gebelığımn 12 haftası falandı sanırım bi sabah butun karnımın ağrısıyla uyandım uzanınca rahatlıodu ama kımıldadığım anda butun karnım olduğu gbı ağrıyodu dr a gttğmde bışe yok demşti sanırım gaz sancısı falandıkabzlık çektım ben ılk aylarda ondan dıe duşundum.senınde bışeyn yokmuş oluyo heralde bazenyerimseniben

4. 4 Haziran 2010
  5. SINEMSE

SINEMSE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba
    benimde 15.haftada başladı.hatta kramp olarak değildde sağ karın boşluğumda zonklama şeklindeydi
    doktora söyledim genel bir kontrolden k,geçtikten sonra rahimde kasılma var dedi ve 10 günlük rapor verdi.şimdi evde yatıyorum
    dediğin magnezyumdan da verdi hergün bir tane suda eriterek içiyorum
    umarım dinlenerek geçer
    şimdi 16+3 haftalığız
    birdahaki cuma takrar doktora gideceğim umarım atlatmışımdır
    benim doktorum yorulmayacaksın dinlenmen gerek dedi
    stres ve yorgunluktan olabilirmiş
    ayakta fazla kalmamaya çalış
    moralini yüksek tut
    inşallah atlatacağız

6. 4 Haziran 2010
  7. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    bende sürekli yatıyorum eşim zaten hiç bir iş yaptırmıyo saolsun bu gün daha iyiyim ağrım geçti baya banda dinlenmen gerek dedi 3 gün verdi 2 günde cumartesi pazar yarın kontrole gidicem bakalımhayırlısı inşallah geçmiştir.allah yardımcımız olsun