Karnına lazer epilasyon yaptıranlar

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve katatonia tarafından 20 Haziran 2009 başlatılmıştır.

20 Haziran 2009
    Konu Sahibi : katatonia
  1. katatonia

katatonia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar.
    karnımda çıkan tüylerden aşırı derecede rahatsızım,gördükçe psikolojim bozuluyor. sir ağdayla aldıranlar varmış bioder kullanıp kurtulabilirsin dediler;ama lazer epilasyon daha mantıklı gibi geldi bana. aranızda karnına epilasyon yaptıran var mı ? varsa kaç seansta bitti? yardımcı olursanız çok çok sevinirim

2. 20 Haziran 2009
  3. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    ben iğneli öneririm çünkü oradaki kıllar seyrek olur jiletle alman lazım ozamanda mahfolur

hatta çok ciddi değilse hiç elleme bile

4. 21 Haziran 2009
  5. katatonia

katatonia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    iğneli epilasyonda canım çok yanmaz mı ? :KK43: göbeğimin çevresindekiler daha koyu,karnımın yukarısında da var onlar daha ince yapılı tüyler. ne yapıcam bilemiyorum,beni aşırı rahatsız ediyorlar.
    bir arkadaşım sir ağdayla aldırıyorum dedi bioder sürüyormuş epeyi kurtuldum dedi. çok kararsız kaldım

6. 21 Haziran 2009
  7. deniz9001

deniz9001 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benimde karında var evet çok rahatsız edici ama ben hiç bir şekilde dokunmuyorum göbek kısmını lazer yaptırdım orantılı oldu sanada tavsiye ederim.hem karındaki tüyleri lazer görmeyebilir siyah olması lazım

8. 22 Haziran 2009
  9. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ben göbek çizgisine yaptırıyorum 5 seans oldu eskisi gibi değil kıın kalınlığına inceliğine bağlı seans sayısı inceyse igneli olabilir seninde lazerde olabilir bi danış konuş merkezlerle hangisi uygunsa onu yaptır sewgilera.s.

10. 22 Haziran 2009
  11. katatonia

katatonia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim arkadaşlar..

12. 22 Haziran 2009
  13. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bende karnım için düşünmüştüm..lazer merkszindeki doktor sadece karın ortasında gögüs arasına dogru bi çizgi varya oradakiler sert..tek oraya yaparıs geri kalan yerleri görmez dedii..ben madiiyattan şu sırlar dolayı yaptıramıyorum ..orta kısmı makinayla alıyorum geri kalan yerleri tüy sarartıcı ile ayda bir sarartıyorum ozaman normla oluyorr..

14. 24 Haziran 2009
  15. leyli_

leyli_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynı sorun bendede var kara kara düşünüyorum her yaz baya zayıfladım ve spor yaptım artık fiziğim düzgün bikini giyebilirim diye düşünüyordum Kı tüyler aklıma geldi kolumdaki tüylerdende lazerle kurtuldum yüzümdekilerden iğneli ile kurtuldum peki göbeğim ??? çok sinir bozucu bişey kesinlikle anlıyorum ama ben lazeri sordum söylenen onlar ince tüyler almaya başlarsak önce kalınlaştırman gerek sonra alabiliriz lazerle dedi ama jiletle almayı fln göze alamıyorum açıkcası.yine mayo ya mahkumum :'(((

16. 24 Haziran 2009
  17. deniz9001

deniz9001 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benimde belimi yaptırmam lazım ilk seans yaptırdım hiç yanma hissetmedim olmuyor diye vazgeçmiştim taki işlemi yapan bayanın üstten tütsüleğini duyuncaya kadar meğer ondan yanmamış allahım ya parama rezil oluyorum..şimdi başlasam 6 seansım kaldı 2 seans boşa gitti 6 seansta azalma olur heralde dimi kızlar?

18. 24 Haziran 2009
  19. naughty_girl

naughty_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar aynı sorun bendede var genital için gittiğim hastanedeki doktoruma sordum hiç bulaşma sonra diğerleride kalınlaşır ben sorumluluk almam dedi en iyisi iğneli heralde lazerde traş yapıldığı için ince tüylerinde kalınlaşma riski çok yüksek.