karnınız geriliyormu sizinde cok canım yanıyo

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve silver32 tarafından 24 Nisan 2008 başlatılmıştır.

24 Nisan 2008
    Konu Sahibi : silver32
  1. silver32

silver32 sütdanasınınanası Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar 3 gündür göbek deliğimin hemen üdtünde aşırı bi gerilme var sanki derim yırtılacak gibi oluyo cok acı veriyo sizdede oluyormu

2. 24 Nisan 2008
  3. scapula

scapula 2 yavrulu anne Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim göbegimin yan tarafinda oluyor..aynen öyle,bazen dokunamiyorum bile..

4. 25 Nisan 2008
  5. EU1

EU1 Guest

bendede o gerilme oluyor acaba bunlar rahimin dogum çalışmaları mı yoksa bebekler artık buyudu hareketlerinde zorlanıyorlar onlar mı geriniyro hım acepCADIARZU

6. 25 Nisan 2008
  7. BEBISIM

BEBISIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bendede ayni oluyor sol tarafimda kafasi var orasi aciyor sigmiyorlar bence artik o yuzden

8. 25 Nisan 2008
  9. cemredeniz

cemredeniz Hiçbişeyim.. Üye

Beğenildi:
    232
    Ödül Puanları:
    203
    yerlerı daraldı bızım afacanların ondan kızlar benım de karnım yamuluyor kasılıyor bebegım bı tarafı şışırıyor o an canım yanıyor ama bundan zevk alıyorum ben acaba psıkopatmıyım :p

10. 25 Nisan 2008
  11. scapula

scapula 2 yavrulu anne Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    dün aksam ne cektigimi bir ben bilirim..kizim artik tüm karnimi kapladigindan her taraftan geriyor,dün cokta hareketliydi,karnim bir saga kaydi bir sola..canim yandi benimde sesimi cikarmadim ama esim dedi kipkirmizi oldun neyin var?birden beni ates basti..zor yürüdüm resmen..teorikle pratik anlasilmiyor..okadar edindigimiz bilgiler tecrübenin yaninda sifir kaliyor..düsünüyorum rahim kasilmasi olmasin, yok yok sadece yeri darda ondan diyorum..iki arada kaliyorum..bende annemi ve ablami aradim..
    annem kiz yükü tuz yükü derler dedi kiz bebek zordur kizim dedi kolaymi sandin olacak okadar dedi..ablamda ben kizimda son aylarda hergün doguma gidecem sandim dedi,bir ara hic yürüyememisti ablam hatirliyorum bebek bacak sinirlerine baski yapmisti..birgün iyi olursun bir gün kötü dedi,ben birgün ev isi yapiyordum iyiyim diye bakiyordum ertesi gün adim bile atamiyordum..
    düsünüyorumda ablam 40 hafta bekledi sonra tik yok,ve suni sanciyla dogum yapti,bende saniyorum hergün galiba kizim gelecek,eger onun gibi olursam daha 49 gün var görünüyor..
    kendimi ilk defa bu kadar aciz hissetim,ben hastayken bile yatamam simdi bazen oluyorki kimildayasim gelmiyor..

12. 25 Nisan 2008
  13. EU1

EU1 Guest

valla açıkcası kızlar benim de geçen gün sag tarafım boşalıverdi ana bir baktım sola kaymış hay allah dedim aaaa kaymış oldum hoşuma gitti ama yalnız artık kemikleir batıyor normal olarak batınca da sızlıyor sanki böyle moraran ezilen yer olur da agrı olur sızı olur ya aynen öyle sagıma yatıoyrum mesela sinir olsun benim kız diye tekmelemeye başlıyor hemen ama 2 gündür nereye yatarsam hemen tepikliyor benim ki :roflol: :roflol: iki gecedir benim kız hem sol aşşagıdan hemde sag yukarıdan vuruyor hoşuma gidiyor ya hatta canım yavrum benim şimdi de yukarıyı oyuyor saga gidyor sola gidiyor güldürüyor beni biricik yavrum canım yavrum :KK46::1hug:

14. 25 Nisan 2008
  15. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    aynı dert bende de var kuzumun poposunu hissediyorum langur langur dönüyor cünkü cok sertleşiyor bazen doktorum dogum egzersizleri korkma demişti rahmin hazırlanıyormuş doguma bende bakalım haziran sonu temmuz başı bekliyorum kızımı :KK46:

16. 25 Nisan 2008
  17. EU1

EU1 Guest

benimde sağ tarafıma çalışıyo hep kızım bazen bi geriniyo sağ tarafımda ayağını solumda poposunu yada sırtını onu tam anlayamıyorum hissediyorum canım yanıyo ama olsun sen hep böyle acıt canımı diyorum yeterki hareket et hareketsiz olduğu zamanlarda dah kötü oluyorum çünkü hem psikolojik olarak hemde karnım çok sert oluyo o zamanlarda

18. 25 Nisan 2008
  19. EU1

EU1 Guest

benimde sağ tarafıma çalışıyo hep kızım bazen bi geriniyo sağ tarafımda ayağını solumda poposunu yada sırtını onu tam anlayamıyorum hissediyorum canım yanıyo ama olsun sen hep böyle acıt canımı diyorum yeterki hareket et hareketsiz olduğu zamanlarda dah kötü oluyorum çünkü hem psikolojik olarak hemde karnım çok sert oluyo o zamanlarda