karşı apartmandaki aşkımın eski sevgilisi!!

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Lullaby tarafından 20 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    20 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Lullaby
  1. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    kızlarr bu ara kafama çok takılıyor
    sevgilim benle çıkmadan önce karşı apartmandan bi kızla çıkmış 5 ay kadar
    3 ayı yaz tatilinde geçmiş ve sonradan ayrıldıktan sonra kız peşinden çok koşmuş
    ama artık nefret ettirmiş kendinden
    eski sevgilisi olması beni ilgilendirmez ama kız biz çıkarken de bazı girişimlerde bulunmuş
    çıkmaya başladığımız ilk doğum gününde fln kapısına hediye bırakmış, bizi gördüğünde mutluluklar dilerim diye msj atmış vs
    bunu yeni söyledi çünkü daha yeni çıkmaya başladığımız zaman diye söyleyememiş
    ayrıca sevgilimin aynı kat komşuları da bu kızın akrabaları ve sürekli yok eşimin karnı çok ağrıyor yok kalbi çok hızlı atıyor fenalaştı diye diye sevgilimi çağırıp duruyorlar saçma sapan şeler bile olsa (sevgilim doktor da)
    geçen gün de asansörde karşılaşmışlar kızla
    kız nasılsın diye sormuş sevgilim de sert bi şekilde iyiyim saol demiş
    sevgilim konusunda hiiiiiç bi şüphem yok yalnızca yeterince sert tepki veremediğini düşünüyorum
    aslında tepki veriyor ama kız da çok yüzsüz anladığım kadarıyla
    hala arada sevgilim mutfakta sigara içtiğinde kız balkona çıkıyormuş sevgilim de kaçıyorum o zaman başka odaya diyor.
    bi yandan bana herşeyi anlattığı için sevgilime daha çok güveniyorum kızsam bile hiç bişeyi saklamaz ama çok uyuz oldum bu kıza üstelik tam da önünde..
    bugün de giderken ben asansörde aynı kat komşularının beyi ile denk geldim aynı kata bastık siz kime geldiniz dedi ben de aşkımın adını ve ablasının adını söyledim
    sonra da kata geldiğimizde içeri girmesine rağmen aşkım kapıyı açana kadar kapıyı kapatmadı adam dinledi heralde.. ben de aşkımmmm diye bağırdım apartmanda artık sinir oldum
    ayrıca gıcıklığuna aşkımla gittim mutfakta oturduk öpüp durdum aşkımı :))
    kız da sanırım balkondaydı ailesiyle çok bakmadım ama dayanamadım artık çok sinirlenmiştim napıyım
    ayrıca akrabalarının fln da bu kadar aşkımın üstüne gelmesi artık iyice kıllandırdı beni sanki resmen sevgilimi yamamaya çalışıyorlar
    2 gündür bu kızın muhabbetini yapıyoruz sevgilime asansörde yeterince tepki veremediğini söyledim o da daha sert olucağına karşı söz verdi ve bi daha konuşmıcaz tamam dedim çünkü hem ben çok sıkıldım artık hem de aşkıma da sürekli o kızı düşündürtüp durmak istemiyorum
    şimdi bugün mutfakta onların önünde oturarak ilk ihtarı yaptığımı düşünüyorum kıza
    bi daha bişey yaparsa başka bişey yapıcam yine
    ama 3. kez yaparsa kızın canına okumayı düşünüyorum
    bi yandan da kendimi sakin tutmaya çalışıyorum
    bana akıl verin lütfen biliyorum kaptırdım çok uzun yazdım ama..
    bu konuyu kapatıp gidiyim mi.. yoksa kızın canına mı okuyayım? okucaksam nası okuym? bu sefer de aralarını bozuyorum diye mutlu olıcak diye bişey yapamıyorum...
    kısacası başka kızlara karşı tutumum ne olmalı (abartanlar dahil) karar veremiyorum
    sevgilime açıkçası yavşayan çok kız oluyor en ufak şeyleri bile anlatır ve şimdiye kadar ben tepki vermedim o kendinden uzaklaştırmayı başarıyor bi şekilde diye ama bu kızın sürekli gözünün önünde olması çıldırttı benii

NOT=bu arada aşkıma çok güveniyorum tekrar söyleyeyim en ufak şeyi bile anlatır hani o açıdan yorumlamazsanız sevinirim sitede hemen aldatıyor demeye meraklı bazı tipler var
    kalp kırabilirim uyarıyorummmmm

yardımlarınızı bekliyoruumm sizce ne yapayımmm

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Aralık 2010
  2. 20 Haziran 2010
  3. piTis

piTis Emeğe Saygı + Rep ;))) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Zaten sevgilin o ilişkinin bittiğini söylemiş sana. Bu olayları sana anlatmasıyla da senin güvenini kazanmaya çalıştığını düşünüyorum.O kıza gelince zaten basit bir kızmış ki biten bir ilişkinin arkasından gurursuzca ve yüzsüzce koşturabiliyor.Bence o kızın seviyesine inmene değmez, zaten sevgiline çok güvendiğini de belirtmişsin.Bence böyle basit bir kişilik için seviyeni düşürme tatlım, sevgiler... opuyorumnanaktan

4. 20 Haziran 2010
  5. __fstk

__fstk єη вüуüк тü&#11 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm bence kizla konusma yoksa kendini bisey zanneder havalara girer fln
    bosver takma bence onu

6. 20 Haziran 2010
  7. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    haklısınız kızlar ben olsam ben de aynı sizin gibi söylerdim ama sürekli rahatsız ediceğini hissediyorum sanki hiç olmasa sürekli karşılaşıcakları kesin evleri tamamen karşılıklı ve sürekli balkondalar ailecek kabak gibi karşıdalar yani kendimi buna alıştırmam biraz zaman alıcak sanırım :eek:lmaz:
    peki başka şeyler yaparsa yine de bişiy yapmıyım mı dersiniz?

8. 20 Haziran 2010
  9. snur42

snur42 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    en büyük avantajınız sevgilinize güvenmeniz sanırım..
    o kıza gelincede çok yüzsüzmüş cidden..
    bn de olsam çok sinir olurdum..
    çünki hani yaşanmış bitmiş desem sürekli göz önünde olması
    çok çok sinir bozucu..her gördüğünde hatırlamak.
    aslında onun seviyesine inmemeniz en doğrusu gibi gözüksede.
    yaptığını marifet sanıp sizde tepki vermeyince dvm etmesini sağlayabilir..
    bnce ufakta olsa bi ihtarda bulunun..mesala gayet mutlu olduğunuzu ve
    kendine başka birini bulmasını söyleyebilirsiniz..
    sevgilinizde tepkisini daha sert gösterebilir
    akrabalarına gelincede..işi var yatıyo gibi geçiştirilebilir..yada gelemem der geçer..
    son çarede oradan taşınmak olabilir galiba:)))

Son düzenleme: 20 Haziran 2010
  10. 20 Haziran 2010
  11. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    canım sevgilimi zaten abuk subuk şeylerden çağırdıklarında ablası evde yok fln diyor
    ama sağlık sonuçta ters bişey olabilir diye endişelendiğinde gidiyor
    ben de o vebalin altına giremem asla gitme de diyemiyorum o yüzden
    biri kalp krizi geçirse mesela allah korusun gitme dedim diye gitmesin diyemem işte vicdanım elvermiyor
    ama kendi adına o tarafa hiç bakmıyormuş mesela ablası da dedi ben baktığımda fln da bugün kızdı niye bakıyorsun diye
    kendi odasının kalın perdesini de hiç açmaz bilirim ama nedenini bilmiyordum meğer bundanmış :)
    sürekli göz önünde olması çok kötü gerçekten biraz hazmetmem gerekicek
    bi daha bişey olursa bi şekilde ulaşıp ses edicem galiba dayanamam ama nası ulaşabilirim ki? msnini fln belki engellilerden bulurum sevgilimin msninden. telefonunu da uğraşsam bulabilirim sanırım
    yoksa köşede kıstırıp senden ötürü mü benden ötürü mü yapsam? delikafadulden

12. 20 Haziran 2010
  13. nazli_

nazli_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sinir oluyorum böyle kızlara . kız çok yüzsüzmüş. en iyisini yapmışsın canım öpmekle. )))) .amma bence bu kız yinede vaz geçmeyecek bence. sen onun adını soyadını biliyorsan facebookda bak belki bulursun.

14. 20 Haziran 2010
  15. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    cam cama ne kadar durur bunlar boyle cam cama =))
    yanı yapabıleceın cok bısey yok erkek arkasın konusmasın bıle aslında ne gerek var yanı ama bı yandan da ıyı bılıyo musun sureklı gorup onu ama sureklı senı tercıh edıyor hanı gunun bırınde ortaya cıkıp da aklını karıstırma ıhtımalı yok hep ortada kız zaten
    bosver mutlu ol sen gecmıse mazı derler erkek arkadasın ısteseydı onla beraber olurdu ama sneın yanında cıdden ıstemıyo onu demekkı
    kıza da yapabılecegın cok bısey yok sevgı gosterılerıne devam et derım =)

16. 20 Haziran 2010
  17. Sebelaa

Sebelaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    ayy okurken çıldırdım hee.
    nasıl yüzsüz nasıl gurursuz insanalr var böyle ya.
    insanı katil edecek tipler bunlar...

takma onu arkadaşım yokmuş gibi davran sevgilinlede açmayın konusunu...
    ani derler ya havlayan köpek ısırmaz bu da öyle olur havlar havlar bakar bi tepki gelmiyor en sonunda susar...

demeden geçemeyeceğim bnm sevgilimin eski sevgiliside bizimle tam 4 ay uğraşmıştı yalan yalan üstüne neler saçmalamıştı düşünün dinimizi bile kendi karaktersizliğine alet etmişti...
    ama işte bi zaman sonra hav hav demekten yoruldu baktı yoluna...

18. 20 Haziran 2010
  19. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    nazli facebookta kızı buldum ama bütün seçenekleri kapatmış ne ekleyebilirim ne mesaj atabilirim

offf kızlar evet takmamaya çalışıyorum sevgilim zaten benle olmasa bile istememiş onu eskiden
    karşılaşmamak için artık iki apartman arasındaki bakkala değil daha uzaktakine gidiyormuş bişey alması gerektiğinde fln daha bi sürü şey
    yani sevgilim yeterince dikkat ediyor ama ben istiyorum ki kız sevgilimi gördüğünde topuklayarak kaçsın yani öyle gözünü korkutmak istiyorum.. tabii bu mümkün mü bilemiyorumm

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.