karşı penceredeki kız...

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve breakforlove tarafından 31 Ekim 2007 başlatılmıştır.

31 Ekim 2007
    Konu Sahibi : breakforlove
  1. breakforlove

breakforlove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kONU SıLıNMıŞTıR

Son düzenleme: 29 Nisan 2009
  2. 31 Ekim 2007
  3. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    sevdiğin adamın onu hiç tanımadığın zamanlarda hiç tanımadığın ve tanımayacağın insanlarla bişeyler yaşadığını bilmek bile bazen can sıkıcı olabiliyor...gereksiz bir kıskançlık hissi belki ama oluyor işte...ki senin her karşı apartmana baktığında bunu düşünmen ve canının sıkılması normal...sevgilinin yaptığı çok büyük bir saçmalık...ama bunlara takılıp gereksiz yere mutsuz olmak da hata...sonuçta sen yokmuşsun ozaman hayatında...bence gereksiz yere sıkma canını...değmezzzz...
    bak bugün tersimden kalkmadım gördün müüü...:1hug::1hug:

4. 31 Ekim 2007
  5. breakforlove

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Kadınlar erkekler gibi değil, onun bana verdiği o özel duyguları ben başka erkekte yaşayamam... nede kadınlığımdan şüphe ederim bu durumda... Çok farklı birşey, o kızın benim sevdiğim adamın bedeninin görmesi tanıması ve sevdiğim adamın o kadının bedenini , benim koklayarak öptüğüm elleriyle okşaması... bunlar insana ağır geliyor... ama geçiyor iştee zamanla:) evet tersinden kalkmamışsın:)

6. 31 Ekim 2007
  7. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    geçer güzelim geçer...evet bunları bizler yapmayız doğru...ama onlar yaptı diye de hayatımızı zehir edip yaşayamayız ki...bizle birlikteyken başkalarına dokunmasınlar yeter...di mi güzelim...boşveeerrrr....

8. 31 Ekim 2007
  9. breakforlove

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Öle.... o kızda çok tuaf bir kız bir ben birde o :) annesi gay barında çalışıyordu babası içkiciydi... hergünnn birbirlerini dövüyorlardı kızda mahallede nekadar çocuk varsa evine alıyordu:) allahtan gitti:) dediğin doğruu :)geçerr be güzelimmm...:)

10. 31 Ekim 2007
  11. sny

sny kronik duygusal Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ne denir bilmiyorum,olmadık brşey yüzünden ilişkiyi harcaması,bir anlık boşlukta başkasına kucak açması,arkadaş olarak kalabilmek bunlar bana zor gelen şeyler:çok üzgünüm:İnsan herşeyi görüyor ama katlanabilmek her zaman mümkün olmuyo kötü birşey ya da iyi birşey de olsa hatırlatacak şeyler mutlaka oluyor bu bir insan da olabilir bir eşyada ve bunlar senin canını acıtıyor:çok üzgünüm: ben başka yorumlarda da söylemiştim bunu aldatmak bana göre fiziki olan değildir tabii bekarken eğer cinsel anlamda benden bişey alamayacaksa başkalarına ihtiyaç duymasını affederim ama aklı ve gönlü kayarsa benden başkasına bu aldatmadır ve bunun affı yoktur mazeretler durumu değiştirmez!Bu olayda ki aldatmadan da fazla aldatmacaya dönmüş,mazeret bile sunulacak tarafı yok sen sudan bir sebeple sevgilini incit ayrılığı getir,arkasından boşluk oluştur kendine "boşluktaydım"diyebilmek için sonrada bir güzel harca yaşadığın tüm güzellikleri:kızgın:Madem kızla beraber olduğunda bile özlüyormuş(ki bu çok komik bir laf insan birini özlerken birini severken başkasına dokunamaz) neden beklemiş karşı taraf konuşana kadar:kızgın:Günah çıkarmaya çalışırken bile batmış bence...Herkesin 2.bir şansı hakettiğine inanırım,ama o 2.şanstan sonra hiçbirşey eskisi gibi olmaz o yara hep kalır...Yara almadan yaşanan aşklar dilerim( tabii varsayerimseniben) sevgilerimlea.s.

12. 31 Ekim 2007
  13. breakforlove

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    olsaa:) aha böle berbat 1 sene geçti:) 6 yıl oldu halada düşünüom.. ama nedior diğer bacım geçerrr:) içimi döktüm ölesine:) yine baktımda pencereye... piskopat olcemm yakindeejeyyar:Roflol:

14. 31 Ekim 2007
  15. sny

sny kronik duygusal Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Evet hayatta ki en sihirli laftır bu gerçekten "GEÇER" neler neler geçmedi ki? Ama malesef delip geçiyor bazen aşk konu oldumu benim yaralarım daha geç iyileşiyor belkide bu yüzden delip geçer diyorum:çok üzgünüm:geçer geçmez o başka konu ama şunu söyleyebilirim ki DEĞMEZZZZZyerimseniben

16. 31 Ekim 2007
  17. breakforlove

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    duygusal arkadaşım benim:1hug: delip geçiyor doğru... sonu ise bambaşkaca değmez... gülsemle sen birebir mantıksınız:nazar:

18. 31 Ekim 2007
  19. CakmaKleopatra

CakmaKleopatra asabiyim kompleksliyim!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım okuyunca kötü oldum..bende sivasa gidicem sırf bu yüzden ayrılık yaşadığım için dorumu bilmiyorum ama ya oda başkasına dokunursasenağlama