Karşılaşma...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve odessia tarafından 20 Nisan 2009 başlatılmıştır.

20 Nisan 2009
    Konu Sahibi : odessia
  1. odessia

odessia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba 8,5 yıl sonra buraya geliyor benden 5 yaş küçük ailesi bizi kibar bir şekilde dostça ayırdı ve biz onca yıl görüşmedik aslında tam olarak onlar ayırdı değil bizde böyle bir beraberliğin olamayacağı mantığını kendimize kabul ettirdik onca yıl görüşmedik ailesi ile görüştüm her zaman çünkü çok iyi insanlar o ve ben hep uzak durduk haberleşmedik evlendi ailesi bana davetiyesini gönderdi ellerim titreyerek aldım iki yıl evlilikten sonra boşandı ailesi ile görüşürken bana boşandığını söylediler bende hakkında hayırlısı olsun dedim ve bir yıl daha geçti bi haber ailesi ile haberleştik yine benim bulunduğum şehire bir işi için 20 gün sonra geliyormuş sizde görüşürsünüz dediler ben onca yıl onu malesef unutamadım arkadaşlık evlilik tekliflerini hiç bakmadan reddettim onunla ilgili hiç ümitlenmedim hiçbir zaman biz birgün beraber olabiliriz diye düşünmedim ama başka bir beraberlik içinde adım atmadım evlenmedim son görüşmemizde ben asla evlenmiycem demişti bende demiştim o evlendi evlenmeyen ben oldum
    şimdi onca zamandan onca zaman sonra hiçbirşey olmamış gibi alelade davranmak için mücadele etmem gerekiyor bana kesin hala evlenmemişsin yaşlanmısşın gibi gıcık espriler yapacak onu öyle iyi tanıyorumki ben telaş içindeyim bana fikir verebilirmisiniz

2. 20 Nisan 2009
  3. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    ne kadar zor bi durum
    sizz hala onu seviyormusunuz?

bide bi sakıncası yoksa neden ayrıldınz?

4. 20 Nisan 2009
  5. EU3

EU3 Guest

hem bosanacak hem de sen evlenmedin diye dalga mi gececek
    ben olsam o insanla asla gorusmem
    seni istememisler simdi bosandi ya gorusun demisler
    kesinlikle gorusme

6. 20 Nisan 2009
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.412
    Ödül Puanları:
    363
    Bence ayrıldığınız kişinin ailesi ile görüşmeye devam etmeniz hatta ondan düğün,boşanma gibi haberleri almanız hiç hoş olmamış..
    Kafanızda hep o kişiyi büyütmüş,hayatınıza yeni birini bile koyamamışsınız..Takıntı olmuş sizin için maalesef artık..
    Artık bence bir çizgi çekin geçmişe..
    Gelirse gelsin,işlerini yapsın,sonra dönsün..
    Yerinizde olsam görüşmem kendisi ve onun ailesi ile..
    Aklınızı daha fazla meşgul edip de yazık etmeyin hayatınıza..

8. 20 Nisan 2009
  9. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ben sizin işinizi anlamadım..hem ailesi ayırıyor hem de iş için oraya gelecek görüşün mü diyor?

10. 20 Nisan 2009
  11. EU3

EU3 Guest

bu arada neden onun evlenmesini gozunde buyutorsun
    o evlendi ben evlenemedim oldum diyorsun
    ne alakasi var ki, bak adam evlenmis, bosanmis vs neler yasamis sen hala onu dusunuyorsun
    onun o sehre geldigi ile bile ilgilenmemen hatta haberin bile olmamasi gerekiyordu
    ailesini de tasvip etmedim once istememisler bosaninca simdi gorusursunuz ne demek...

12. 20 Nisan 2009
  13. MargaRin

MargaRin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    çok üzücü bir ilişki yaşamışsınız...bilmiyorum belki o zaman gençtiniz yaş farkı önemliydi şimdi yaşınızı bilmiyorum ama kimbilir belki kader sizi tekrar buluşturuyordur ve şimdi belki de mutlu olursunuz..görüşüp görüşmemek sizin bileceğinz iş.eğer mutsuz olacağınızı düşünüyorsanız hiç görüşmeyin ama belki de yoluna girecektir herşey...

14. 20 Nisan 2009
  15. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    niye görüşüyorsunuz ailesiyle?
    bence çok sevdiğinizden değil, belki kendinize bile itiraf edemesenizde sırf ondan haber almak için görüşmüşsünüz.
    ailesi de ne kadar patavatsızlarsa her haberi son dakika gelişmesi gibi naklen yayın yapmış size.
    siz o ailenin iyi niyetli olduğuna inanıyor musunuz?
    ben inanamadım açıkçası..

bence görüşmeyin geldiğinde o insanla; ve sonrasında da ailesiyle..
    başka türlü atlatmanız mümkün değil gibi..

16. 20 Nisan 2009
  17. EU3

EU3 Guest

olur mu arkadasim bence kendisini zamaninda istememis, basindan bir evlilik gecmis birisine bakmasin...dunyada baskasi mi kalmadi
    ben sevsem de gururu dusunurum
    ama baskasi evlendi mi onun bendeki sevgisi de biter acikcasi

18. 20 Nisan 2009
  19. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Seni gerçekten sevdiyse ona ne yaslı ne de değişmiş gelirsinsengözlerimebaksanab ama burda asıl bana ilginç gelen ailesi niye bu kadar ilişkinizin içindeydi,daha doğrusu ondan ayrıldıktan sonra neden haberleştiniz bu kadar yaranın üstüne tuz basar gibiCADIARZU
    Görüşmek senin tercihin,tekrar başlamak ikinizin ama uzakta olması daha önce de denediğiniz ve içinden çıkamadığınız bir ilişkiye ne kadar olumsuzluklar yükler bunu herkesten daha iyi bilen sensin sanırım.:sm_confused:
    Haaaa sadece görüşeyim diyorsan,en güzel ve şık halinle git ve şık bir etki yarat üzerinde ve dağ gibi yıkılmadan dön arkanı ve geleceğe umutla ve inanarak bak bundan sonra:teselli:
    Artık demir almak zamanı gelmiş o limandan,yeni limanlar seni bekler,yeter ki yolculuk için zaman yarat kendinea.s