Karşılıklı mı, karşılıksız mı?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve gnçkz tarafından 11 Ekim 2008 başlatılmıştır.

11 Ekim 2008
    Konu Sahibi : gnçkz
  1. gnçkz

gnçkz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    gerçekten çok acil düşüncelerinize ve önerilerinize ihtiyacım var.. bu da aşk sorunu ama ne yapacağımı bilemiyorum..
    geçen yıl her şey mükkemmel geçiyordu. ilk zamanlarda çok iyi arkdaştık. bi süre sonra beni sevdiğini düşünmeye başladım. ve sanırım biraz hoşlanıyordum. nerden anladın? die sorarsanız; gözlerinden, davranışlarından, tepkilerinden.. beni hep korumaya kollamaya çalışır, çaprazıma oturur, gözümün içine içine bakardı. biz hep 4lü grup beraber takılırdık. o, arkadaşı, ben ve arkadaşım.. bi süre daha böle geçti ve arkadaşım beni resmen sattı. sınıfta doru düzgün biri yok zaten. ben de hep yalnız takıldım. o arkdaşım onları doldurdu bana karşı galiba.. ve sonra benim bu hşlndğmı seven kız bununla grup olmak için 2ay uğraştı. sonunda oldular. benim de bi arkadaşım vardı artık. nese. sonra yeni gelen bi kız bu çocuktan hoşlanmaya başlamış. ama bizim sınıfta deil. o ise kendisnn sevmediğini sölemiş. önce grup olduğu kıza bi deneyelim demiş ve 1 hafta sonra o kızın teklifi ile sanırım, çıkmaya başladılar. ve birbirlerini severek yaz tatiline girdiler. ben bu sırada içimdeki ateşi söndürüyordum.
    bu yıl ise o çocuğun çıktığı kıza aşık olan kişi demişki, ben a.. ya çıkma teklif ettim. o ise kabul etti. böle olunca o çocuk ayrıldı o kızdan. ve ben tam unutmayı başarabiliyodum gene bana sardı. arkadaşlarım bana sürekli dikkat et sana bakıo, saçını düzelt izleniyosun fln diolardı. ben de sevindim çünkü onun gözlerinde yine aynı ışığı gördüm. işte sonra o kız anladı benden az az hoşlandığını ve harekete geçti hemen. yemek yerken gözümün önünde onu yanına çağırdı. ne fln dedi ama kız sölemeyince yanına gitti. sonra birden bana baktı. ben hemen gözlerimi kaçırdım. uzun uzun baktı ve geri gitti. biz de onun beni sevip sevmediğini anlamak için bi oyun oynadık. beni seven biri varmış gibi yaptık. bu çok büyük bir hataydı. çünkü benim başka biri ile çıktığımı sanarak bi sonraki tenefüs o kızın teklifini kabul etti.

ama beni sevdimi sevmedi mi bilmiyorum ben sadece hissettiklerimi yazdım. şimdi ne yapacağım ben, ilk başlarda benim olduğunu düşündüğüm, herkesin aşık olduğu, ve duygularını bilmediğim kişiyi o kıza mı bırakıcam. en iyisi gitmek demiştim geçen yıl. aralarından kaybolmak için. ama arkadaşlarım bana hep umut verdi. bu işin peşini bırakmak istemiyorum. çok karmaşık ama lütfen bişi söleyin. bu hafta bişiler yapmam lazım..

2. 11 Ekim 2008
  3. kavaklar1982

kavaklar1982 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Seni gerçekten seven biri ne olursa olsun hayatına birbaşkasını sokmaz.Ama illa da öğrenmek istiyorsan ortak bir arkadaşını araya sokabilirsin ama ben olsam geçer karşına hayatımda biri olmadığını söyler ve duygularımı dile getirirdim.Unutma bu yılların birdaha geri gelmeyecek.Ne kaybedersin ki.Hatta belki onu kazanırsın.

4. 11 Ekim 2008
  5. SuLtan42

SuLtan42 Uykucuuu Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ay nekadar karisik
    kiz daha kac yasindasinizki siz
    bi onla bi bunla noluyor anlamadimki
    Seni sevseydi baska bi kizla cikarmiydi allah askina ?
    sende hala umutmu bagliyorsun ona.
    bosver gitsin bence, daha cok kücüksün, karsina neler neler cikar bosver

hayatta asktan daha önemli seyler var, bunu anlamani umuyorum

6. 11 Ekim 2008
  7. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488

onun bana gelemsini sağlamak için ne ugraş verccem beeee.kaydirigubbakcemile
    Beni seven benden hoşlanan insan direk bana gelir etrafımdaki kızlara saldırmaz:1closedeyes:

Bence bakışlarıyla senide tavlamaya calışıyo gibime gelio. Senide talayıp işte bütün kızlar benle cıkabiliyo gibi bir hava uyandırmak istiyor. Söylediklerinden ve onun yaptıklarından anlaşılan bu:kahve:

8. 11 Ekim 2008
  9. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    hiç bişi anlamadım :nazar:
    bütün zalaklıgım üstümde bugun
    kim kimle cıkmıs kim kime bakmıs kim kime teklif etmis allak bullak oldu kafam fisfisfis

10. 11 Ekim 2008
  11. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bende anlamadim:nazar:

Dallas bitmedigmi yawCADIARZU

12. 11 Ekim 2008
  13. gnçkz

gnçkz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    :))) ya biz aslında acaip küçüğüz bu tip şeyler içinsengözlerimebaksanab. bunlar iki yılda oluo o yüzden bu kadar karmaşık gözüküyor. bi de arkadaş çevresinde bi tek benim sorunlarım olduğu için hep beni tartışıyoruz. başka bişi yapamadığmız için de bunla uğraşmak geliyor içimden. bi de biz daha sizin düşündüğünüzden de küçüğüz. ama başıma başka bi macera gelsem onla uğraşcam. ne bilim bi de bu kız olayı savaş haline getirdi. sürekli kaş-göz işareti falan yapıyo bana:kızgın:. benim de içime dokunuo işte:jeyyar:

14. 11 Ekim 2008
  15. zuzucybel

zuzucybel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    44
    Ödül Puanları:
    88
    Bişi anladıysam arap olayım dörtlü kim kim kiminle severek tatile girmiş tenefüste kim kime teklif etmiş saçını düzeltecek olan kim, dörtlüdeki kız satışa kimi çıkarmış amaaanbnnnnnn biri bana anlatsın brazilya dizisi gibi olmuş

16. 11 Ekim 2008
  17. eftalyaa

eftalyaa sevdimde noldu:((( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ay cok hossun gurbaa prenses ya:roflol::roflol:bencede hııcc ugrasma canım senı seven sana bakmakla kalmazdı gelır teklıf ederdı bosveerr daha nelerı cıkacak senın karsına guzelım daha kucuksun senı gercekten sevmeyenede baglanma derım ben senı uzer sadeceyerimseniben

18. 11 Ekim 2008
  19. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    anlayacak bişe yok zaten tipik ergenlik takıntıları :hooray: